
> образцы исков, жалоб и заявлений
> адреса (Украина)
> адреса (Харьков)
> задать вопрос
> законодательство
> бухгалтерские бланки
Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах
> подробнее

Выделение земельного участка бесплатно

Клуб юристов

Официальное обращение


У Львові під час отримання хабара у розмірі 400 тисяч гривень затриманий суддя Залізничного райсуду міста.
Про це повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ Генпрокуратури.
Затримання проводили співробітники головного управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури спільно з СБУ.
За інформацією ГПУ, встановлено, що суддя вимагав та одержав хабар за винесення вироку у кримінальній справі, який не передбачав позбавлення волі підсудного.
Стосовно судді порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу (одержання хабара у особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).
Карається позбавленням волі на строк від 8-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років та з конфіскацією майна.
Рейтинг:
Комментарии:
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80
© 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"