Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Доплата до пенсіі вдовам учасників війни
Категория: Горячая линия

altЧи маю я право на доплату до пенсії як дружина померлого учасника війни? 
 
Право на доплату (надбавку) до пенсії мають певні категорії громадян, наприклад, дружини померлих ветеранів війни (інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників війни).
 
Чинність ст.10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» № 3551 від 22.10.1993 р. поширюється, зокрема, на дружин померлих учасників війни або бойових дій, якщо учасники війни або бойових дій були визнані за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин або якщо дружина не одружилася вдруге; на дружин померлих учасників війни, якщо учасники війни були нагороджені орденами і медалями колишнього СРСР за самовіддану працю і бездоганну військову службу та визнані за життя інвалідами,— чинність цієї статті поширюється незалежно від часу смерті інваліда.
 
Дружинам померлих учасників війни, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, пенсії підвищуються на 10 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто на 70 грн. 90 коп. Зазначений прожитковий мінімум з 1 липня 2010 р. становить 709 грн.
 
Наприклад, якщо померлий чоловік був чорнобильцем, тоді члену його сім'ї виплачується' щомісячна компенсація за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи також у розмірі 10 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а якщо дружина є дитиною війни — їй належить надбавка до пенсії у тому самому розмірі.
 
 

Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
 
 мирослава савчин, 29 ноября 2012 13:41
Моя мама вдова ветерана учасника бойових дій напишіть мені будь-ласка які пільги має моя мама , якщо батько не був визнаний інвалідом за життя , але мав орден та медалі.Моя мама не одружувалася після смерті батька.
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Популярное
  • В октябре НБУ введет банкноту в тысячу гривен
  • Это Вам не собачек выгуливать.
  • Трудовая миграция: не в деньгах счастье?
  • В Харькове ночью во дворе многоэтажки сгорели автомобили (фото)
  • Люди “смотрящего” по таможням и кандидаты от Коломойского. Кто идет в Раду по мажоритарке на Западной Украине
  • щодо розташування по вул. Полтавський Шлях, 56/58 в ТЦ «Підземне місто» нежитлового приміщення магазину одягу «Sports».
  • Нефть перешла к падению
  • Кто идет в проходной части списка Зеленского. Досье на всех кандидатов
  • Умер соратник Гриценко, избитый полицейскими
  • Зеленский отменил школьную форму

  • Наш опрос

    Погода в Харькове

    Погода в Харькове

    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)

    Курсы наличного обмена на сегодня











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .