Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Зразок листа -відповіді про часткову відмову в наданні інформації
Категория: Образцы исков и заявлений

altЗаступнику начальника
...-цької МДПІ
... -цької області
______________________
 
За висновками розгляду листа від ХХ.ХХ.11 р. за №... за Вашим підписом про надання у ...-цьку МДПІ ...-цької області пояснень та відповідних документальних підтверджень з питань взаєморозрахунків із його контрагентами щодо проведення зазначених у листі операцій повідомляємо таке.
 
Згідно зі ст. 20 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) посадові особи контролюючих органів зобов'язані дотримуватися Конституції України та діяти виключно у відповідності з цим Кодексом та іншими законами України, іншими нормативними актами, забезпечувати сумлінне виконання покладених на них функцій, не допускати порушень прав та охоронюваних законом інтересів громадян, підприємств, установ, організацій, а також забезпечувати ефективну роботу та виконання завдань контролюючих органів відповідно до їх повноважень.
 
Статтею 2 Закону України від 04.12.90 р. № 509-ХІІ «Про державну податкову службу в Україні» (далі - Закон про ДІЮ) встановлено, що завданням органів ДПС є здійснення контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), а також неподаткових доходів, установлених законодавством, шляхом проведення перевірок платників податків в порядку, встановленому ПКУ (пп, 20.1.4 даного Кодексу). Крім того, для здійснення функцій, визначених податковим законодавством, вони мають право отримувати безоплатно від платників податків у порядку, визначеному цим Кодексом, інформацію, довідки, копії документів (засвідчені підписом платника податків або його посадовою особою та скріплені печаткою (за наявності) про фінансово-господарську діяльність, отримувані доходи, видатки платників податків та іншу інформацію, пов'язану з обчисленням та сплатою податків, дотриманням вимог іншого законодавства, здійснення контролю за яким покладено на органи ДПС, а також фінансову та статистичну звітність, в порядку та на підставах, визначених цим Кодексом (пп. 20.1.6 цього ж Кодексу).
 
У зв'язку з тим, що орган ДПС - це контролюючий орган, який має право проводити планові та позапланові виїзні перевірки фінансово-господарської діяльності суб'єктів підприємництва щодо сплати податків та зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та державних цільових фондів (п. 5 Указу Президента України від 23.07.98 г. № 817/98 «Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності»), то зрозуміло, що питання, які виникають, повинні мати відношення виключно до зазначеної сфери фінансово-господарської діяльності платника податків, що перевіряється, та належати до визначених чинним законодавством меж компетенції органів ДПС.
 
Дійсно, виходячи з норм пп. 78.1.1 ст. 78 ПКУ, на який є посилання у Вашому листі, встановлено одну з обставин для проведення позапланової виїзної перевірки органом ДПС, а саме: за наслідками перевірок інших платників податків або отримання податкової інформації виявлено факти, що свідчать про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, та якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на обов'язковий письмовий запит органу ДПС протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту.
 
Але ж наведені вище норми чинного законодавства вказують на той факт, що такі вимоги правомірні лише до зазначеної сфери фінансово-господарської діяльності платника податків, тобто щодо сплати податків та зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та державних цільових фондів.
 
Таким чином, враховуючи все вищезазначене та керуючись положеннями ст. 19 Конституції України, згідно з якою органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, а також нормами ст. 19 Господарського кодексу України, Ваш запит підлягає виконанню частково. У наданні інформації щодо решти питань (даних про реєстрацію підприємства, засновників, рахунки в банках, форму проведення розрахунків між суб'єктами господарювання, види діяльності згідно з установчими документами та даними довідки ЄДРПОУ) вимушені відмовити з причини неналежності їх до визначених чинним законодавством меж компетенції органів ДПС.
 
Разом з тим запевняємо Вас, що у своїй діяльності наше підприємство дотримується вимог Конституції України та норм чинного законодавства України, та у випадку заявления вимог, які ґрунтуються на нормах чинного законодавства України, вони будуть виконані у передбачені законодавством України порядок та строки.
 
Також повідомляємо, що ТОВ_________у своїй господарській діяльності не порушувало і не порушує
 
вимог чинного податкового законодавства та не провадить приховування (заниження) об'єктів оподаткування, несплату податків та зборів (обов'язкових платежів).
 
Сподіваємося, що ці пояснення не будуть розглянуті упереджено.
 
З повагою,
директор ТОВ___________
 

Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
 
 Большая советская энциклопедия, 7 июня 2011 18:01
Неправильно применены названия в описании.
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Популярное
 • Чиновники Терехова витратять ще 44 мільйона на капітальний ремонт Новобаварського скверу, який відкрили в жовтні цього року
 • Черниговский депутат насмерть сбил велосипедиста и пытался скрыться
 • Ускользающий гетьман. Как Порошенко с русским матом убегал от повестки и объявят ли ему подозрение
 • Жена Тищенко устроила вечеринку в доме правительственных приемов, где проходят светские рауты и ВИП-похороны
 • В ДТП на Клочковской пострадал пешеход
 • Одежду нашли возле вольера лося. В Харькове неделю разыскивают пропавшего без вести работника "Экопарка"
 • Путин еще не принял решения о вторжении в Украину – чиновник из Белого дома
 • Дорогой газ, инфляция и продовольственный кризис: какие угрозы несет в себе 2022-й год для мировой экономики
 • Зеленский ответил, почему Илья Павлюк тайно заезжает в Офис президента
 • В России заявили, что хотят обсуждать "гарантии безопасности" только с США

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .