Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Комітет з питань правосуддя надав згоду на затримання двох суддів
Категория: Показательное дело

alt Комітет Верховної Ради з питань правосуддя розглянув подання Генеральної прокуратури України, підтримане та внесене Головою Верховного Суду України В. Онопенком, щодо надання згоди на затримання та взяття під варту судді Бориспільського міскрайонного суду Київської області Корнійця М. І. та судді Каховського міскрайонного суду Херсонської області Крюковського О. А. Заслухавши інформацію заступника Генерального прокурора, народні депутати дійшли висновку, що слід надати згоду на затримання та взяття під варту суддів Корнійця М. І. та Крюковського О. А.

Нагадаємо, що проти судді Бориспільського міскрайонного суду Київської області Корнійця М. І. порушено кримінальну справу за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 375 Кримінального кодексу України – постановлення суддею завідомо неправосудного рішення. Під час досудового слідства встановлено, що суддя Корнієць М. І. постановив чотири завідомо неправосудні постанови, внаслідок чого 559 громадян було незаконно позбавлено права на земельні ділянки, що належали їм на підставі відповідних Державних актів на право власності на землю. Протягом півтора року Корнієць М. І. до слідчих органів не з’являється, на роботі не знаходиться і заробітну плату не отримує; у зв’язку з відсутністю за місцем проживання та роботи його оголошено в розшук.

Натомість суддя Каховського міскрайонного суду Херсонської області Крюковський О. А. навіть з’явився на засідання Комітету, щоб особисто дати пояснення, хоча вони й істотно відрізнялися від інформації, наданої заступником Генерального прокурора. За інформацією органу досудового слідства, проти Крюковського О. А. порушено кримінальну справу за фактом замаху на вбивство двох і більше осіб. Як стало зрозуміло зі слів представника Генеральної прокуратури і самого судді, справа ця досить заплутана і за десять місяців, які триває слідство, так і не вдалося встановити всі обставини справи.


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
 
 mail order brides, 7 ноября 2010 15:08
Много интересного на сайте. Спасибо
 
 
 ВПІТП, 21 декабря 2010 12:40
Сихівський районний суд м.Львова (Головатий В.Я), Апеляційний суд Львівської обл. (Павлишин О.Ф., Петричка П.Ф.,Мікуш Ю.Р., Цяцяк Р.П., Зверхановська Л.Д., Штефаніца Ю.Г., Каблак П.І.,Кіт І.Н., Крайник Н.П.) у змові з відповідачем винесли завідомо незаконні рішення щодо звільнення виборного члена Вільної профспілки ІТП ДАП "Львівські авіалінії", грубо порушили cт. 36 Конституції України, рішення Конституційного суду від 18.10.2000 року N 11-рп/2000, національне та міжнародне законодавство гарантій діяльності профспілок. Державне авіапідприємство за 3 роки розікрали на 50 000 000 грн. з метою дармової "прихватизації". Зупинка всіх регулярних рейсів, зменшення активів державного авіапідприємства, не виконання КЗпП..., борги з внесків в ПФ ... З допомогою продажних суддів та прокурорів звільнюють неугодних активістів Вільної профспілки… бо профспілка заважає красти. Від 2007 року прокуратура блокувала виконання рішення суду про поновлення на роботі заступника голови профспілки, поки не почали пікетувати з транспрантами облпрокуратуру. vpitp[]meta.ua, ВПІТП, www.aviation.com.ua/forum/viewtopic.php?t=6670
 
 
 Flyer, 7 апреля 2012 23:28
Дивно судді - колядники крутять законами та судять в Україні.
Продажний корумпований суддя Сихівського райсуду м.Львова (в даний час голова Галицького райсуду м.Львова) Головатий Василь Ярославович разом з найнятим за 200000 грн. адвокатом Кузаном Р.І. (в даний час проходить конкурс на суддю) визнав законним звільнення члена профспілки, який перебував (та пербуває) на виборній посаді профспілки та повноважним представником від трудового колектива в вирішенні колективного трудового спору (що розглядався НСПП) без видачі йому більше 8 місяців трудової книжки.

Продажні судді апеляційного суду Павлишин О.Ф., Мікуш Ю.Р., суддя Верховного суду Балюк М.І. це беззаконня постановили законним, тепер справа в Європейському суді.

Судді виконали замовлення усунути профспілку з підприємства шляхом звільнення активу профспілки, щоб не заважала розкрадати державне майно і кошти, звільнювати неугодних.

Чого варте те замовне рішення продажних суддів, коли через 2 роки інший суд у відповідності до Закону виніс рішення, яким визнав порушенням невидачу трудової книжки зі стягненням з підприємства середнього заробітку за час затримки видачі + моральну шкоду відповідно до ст. 237-1 КЗпП України.

Як то вони так судили та надавали правову оцінку, що забули про невидану трудову книжку ?

На даний час Державіапідприємство "Львівські авіалінії" розікрали > 50 млн. грн., ліквідують та ріжуть літаки. Мінінфраструктури в суді намагається примусово розпустити профспілку, скасувати свідоцтва про її легалізацію та реєстрацію, направляє літаками у Львів судитися з профспілкою їх провідного юриста Д. Кушпіля. Міністр Б. Колєсніков для Кушпіля підписав довіреність "без права відмови від позову та укладання мирової угоди".

Український закон як дишло...

Рецепт від продажності суддів :)

Герард Давид "Сдирание кожи с продажного судьи"
1498-1499 Холст, масло
Bruges, Groenige Museum
http://www.chas.cv.ua/index.php?newsid=4293
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,209797603
http://art16.ru/gallery2/v/work/00014316.jpg.html
http://www.chitalnya.ru/work/84373/


Підійде для продажних перевертнів прокурорських, СБУ, МВС, КРУ, податківців, тощо.
Пора вводити на законодавчому рівні. Інакше буде беспредєл.

http://tyzhden.ua/News/45517
Зарплата українських суддів цього року зросте вдвічі
У 2012 роцi середня заробiтна плата українських суддiв
зросте на 106,7% - з 6 577 до 13 592,5 гривень.
 
 
 x, 30 декабря 2012 02:28
Такий хабарник працює і в господарському суді суддя Юрченко Ярослав Олександрович, який дивиться на представників сторін як голодний кіт на доброго господаря.
 
 
 pravda, 8 октября 2014 02:39
Такий самий хабарник є суддя львівського господарського суду Юрченко Ярослав Олександрович. Він буквально мстить стороні судового процесу, затягуючи процес та виносячи незаконне рішення, якщо вона не дасть йому хабаря. Юрченко вважає, що позивач, який заявив позов у суд зі своїми проханнями, повинен дати йому хабаря, якщо він хоче, щоб позов був задоволений на його позивача користь.

Нічого не можна сказати про суддю, коли він вислуховує представників сторін, приймає документи та вчиняє інші процесуальні дії і в кінці виносить навіть саме незаконне, абсурдне рішення. Це може статись в будь-якій країні з самою досконалою судовою системою, бо любий самий професійний та порядний суддя може зробити помилку. ПРОДОВЖЕННЯ. Але коли Юрченко Ярослав навмисно та нахабно затягує розгляд справи, єхидно та нахабно посміхаючись, дразниться з стороною, яка подала позов, відверто говорить, що він не може винести справу на користь позивача, приймає лише до розгляду клопотання та докази відповідача, відмовляє клопотанням позивача і т.д., то відразу стає зрозуміло, що він хоче хабаря. Інакше б Ярослав Юрченко не затягував розгляд справи аж на 6 засідань, протягом яких ведеться лише пуста розмова та сварка між сторонами процесу, а відразу б виніс рішення таке, яке він хоче. Це ж відразу видно, як суддя Ярослав Юрченко прикидується дурником та тормозом, що він не розуміє позов позивача, не хоче навіть прочитати закони та розглянути докази , які позивач йому пхає під ніс, відвертає свій погляд, коли йому позивач дає читати документи та закони, відхиляє клопотання та відверто, нахабно посміхаючись, заявляє, що експертизи не потрібно, коли позивач подає клопотання провести експертизу, бо він Ярослав Олександрович Юрченко, як він заявляє, єхидно посміхаючись, сам без експертизи бачить (сік !) , що всі документи та підписи на них є автентичними, коли позивач достеменно знає, що документи та його підписи є сфальшованими, що його відсутність в установі в цей день, коли фальшувалися документи, підтверджуються іншими доказами, зокрема відсутністю пропуску в установу в цей день і т.д.

Юрченко Ярослав Олександрович. -- це тупа вусато-козяча морда, яка тільки мріє здерти хабаря з сторони судового процесу, якщо знає, що представники сторони мають з ним знайомство. Бо тільки бидло ще боїться брати хабар від незнайомих людей.

Це навіть не бидло, бо сказати, що юрченко - це бидло - це сказати дуже легко.
Насправді Юрченко - екслюзивно рідкісний бидлюк.
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
 • Справа № 922/3242/20
 • "Судьи говорят про справки СБУ - там же ничего нет". Как власть саботирует суды по санкциям СНБО
 • Осторожно, дети! Как завершились самые громкие "мажорные" аварии и что с ними делать
 • Рахунковий лист за січень 2021
 • Повестка в военкомат: виды повесток, правила и порядок вручения и ответственность за неявку
 • Сын убитого лидера джамахирии Муамара Каддафи решил баллотироваться в президенты в Ливии
 • ПОЛИЦИЯ ЗАДЕРЖАЛА ПОДОЗРЕВАЕМОГО В УБИЙСТВЕ ЖЕНЩИНЫ НА МОСКОВСКОМ ПРОСПЕКТЕ
 • Справа № 752/17832/14-ц
 • Силовики разоблачили схему вывоза из Украины сотни тонн драгоценных металлов
 • Колонизация мира за 16-19 век , что это было на самом деле ?

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .