Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов
Категория: Важно знать

altПро Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
 
від 11 березня 2011 р. № 238
 
Кабінет Міністрів України постановляє:
 
1. Затвердити Порядок ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов (далі - Реєстр), що додається.
 
2. Доповнити Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджені постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470 (ЗП УРСР, 1984 р., № 12, ст. 80; 1986 р., № 7, ст. 34; 1988 р., № 1, ст. 1; 1991 р., № 3, ст. 15, № 6, СТ. 48; ЗП України, 1992 р., Ыв 4, СТ. 81; 1994 р., № 3, ст. 55, № 10, ст. 260; 1996 р., № 3, ст. 94), пунктом 25-1 такого змісту:
 
"25-1. Інформація про громадян, взятих на квартирний облік, та зміни до неї в установленому законодавством порядку вносяться до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов. ".
 
3. Центральним та місцевим органам виконавчої влади, виконавчим органам рад, підприємствам, установам, організаціям, що відповідно до законодавства ведуть облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, забезпечити подання Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за встановленою ним формою інформації про таких громадян:
 
у мм. Києві та Севастополі - у шестимісячний строк; в інших містах, районах, селищах і селах - протягом року.
 
4. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити включення до Реєстру інформації про громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та завершити його формування до 1 січня 2012 року.
 
5. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства разом з Міністерством фінансів під час підготовки проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачати кошти для ведення Реєстру виходячи з можливостей державного бюджету.
 
6. Місцевим органам виконавчої влади у разі необхідності вжити заходів для забезпечення осіб, що здійснюють формування і ведення Реєстру, приміщеннями.
 
Прем'єр-міністр України М. АЗАРОВ
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. № 238
 
ПОРЯДОК
ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов
 
1. Цей Порядок визначає процедуру формування і ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов (далі - Реєстр), з метою забезпечення прозорості ведення обліку зазначених громадян та громадського контролю за розподілом і наданням житлових приміщень.
 
2. Терміни, що вживаються у цьому Порядку, мають таке значення:
 
адміністратор Реєстру - державне підприємство (установа, організація), що належить до сфери управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і забезпечує створення та функціонування системи спеціалізованого програмного, інформаційно-технічного забезпечення та відповідає за накопичення, збереження і захист даних, що містяться в Реєстрі, а також організовує та забезпечує діяльність реєстраторів в обласних центрах, містах обласного підпорядкування, районних центрах та районах у містах. Адміністратор визначається держателем Реєстру;
реєстр - автоматизована інформаційна система збирання, накопичення, надання, захисту та обліку інформації про громадян, які потребують поліпшення житлових умов (далі - громадяни);
реєстратор - посадова особа, яка відповідно до цього Порядку вносить інформацію про громадян до Реєстру.
 
3. Держателем Реєстру, який забезпечує його ведення, є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, яке погоджує технічні завдання на функціонування Реєстру з Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації і Державним агентством з питань науки, інновацій та інформації.
 
4. Органи виконавчої влади, виконавчі органи рад, підприємства, установи та організації, що ведуть облік громадян, подають для внесення до Реєстру щомісяця до 1 і 15 числа реєстратору інформацію, яка містить передбачені законодавством відомості про громадян, за формою, встановленою Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за погодженням з Міністерством економічного розвитку та торгівлі та Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту Інформації.
 
Інформація перевіряється реєстратором та вноситься до Реестру протягом одного тижня з дня її надходження.
 
У разі невідповідності встановленій формі, наявності виправлень та помилок інформація повертається реєстратором у триденний строк для виправлення.
 
Виправлена інформація подасться реєстратору протягом одного тижня з дня її повернення.
 
5. Посадові особи органів виконавчої влади, виконавчих органів рад. підприємств, установ та організацій, що відповідають за подання інформації про громадян, та реєстратор несуть персональну відповідальність за недостовірність поданих (внесених) даних згідно із законом.
 
6. Реєстратор:
 
вносить до Реєстру інформацію, подану відповідно до пункту 4 цього Порядку;
вносить зміни до Реєстру;
виключає з Реєстру інформацію про громадян, які відповідно до законодавства втратили право на поліпшення житлових умов та зняті з квартирного обліку.
 
7. Для забезпечення доступу до інформації, яка міститься у Реєстрі, представників органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю та підвищення рівня поінформованості суспільства про реалізацію державної політики у сфері забезпечення громадян житлом адміністратор Реєстру створює веб-сайт.
 
8. Доступ до інформації, що міститься в Реєстрі, а також її розміщення на веб-сайті адміністратора здійснюється відповідно до закону.

Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Популярное
 • Депутату Альберту Кононенко буде виплачена компенсація за шкоду, завдану органами досудового розслідування
 • Суд стягнув 76 тисяч відшкодування з «АТБ», де жінка впала на розлитій олії
 • Справа №643/21744/19
 • Лесик обещал-не сделал...
 • Втрое больше заболевших. Ждет ли Украину взрыв коронавируса в сентябре
 • “Карантин – незаконний”, – адвокат Криворучко
 • Видео момента нападения на автобус в Люботине попало в соцсети (видео)
 • Основатель Zoom за день заработал 5 млрд долларов
 • Лерос обозвал Зеленского лжецом и "клоуном с 95 Квартала"
 • На авторынке Харькова прогремел взрыв (фото)

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .