Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо утворення дільничних виборчих комісій під час проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів
Категория: Важно знать

altЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
 
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Центральної виборчої комісії від 22. 09. 2010 р. № 362
 
РОЗ'ЯСНЕННЯ
щодо утворення дільничних виборчих комісій під час проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів
 
Це Роз'яснення розроблено з метою забезпечення однакового застосування окремих положень Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (далі - Закон) під час утворення дільничних виборчих комісій, що здійснюють організацію підготовки та проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (далі - дільнична виборча комісія).
 
1. Дільнична виборча комісія утворюється у складі голови, заступника голови та інших членів комісії у кількості:
 
для малих дільниць (з кількістю виборців до 500 осіб) -10 -16 осіб;
для середніх дільниць (з кількістю виборців від 500 до 1500 осіб) -14 - 20 осіб;
для великих дільниць (з кількістю виборців від 1500 до 2500 осіб) -18 - 24 особи.
 
На виборчих дільницях, де кількість виборців не перевищує п'ятдесяти осіб, дільнична виборча комісія може утворюватися у складі голови, секретаря та двох -чотирьох членів комісії.
 
2. Дільничні виборчі комісії утворюються не пізніш як за 15 днів до дня виборів районною, міською (міста обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення), районною в місті Севастополі виборчою комісією (далі - територіальна виборча комісія).
 
3. Право внесення подання щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій (далі - подання) мають відповідні місцеві організації політичних партій, кандидати в депутати від яких зареєстровані у багатомандатному або одномандатному мажоритарному виборчому окрузі з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної в місті ради, кандидати у депутати в одномандатних виборчих округах з виборів депутатів сільських, селищних рад, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови.
 
4. Кожна республіканська в Автономній Республіці Крим, обласна, районна, міська, районна у місті організація політичної партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної в місті ради, може внести не більше однієї особи до складу кожної дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, що утворюється у межах відповідно Автономної Республіки Крим, області, району, міста, району в місті.
 
5. Кожна республіканська в Автономній Республіці Крим, обласна, районна, міська, районна у місті організація політичної партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної в місті ради, може внести не більше однієї особи до складу кожної дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, що утворюється у межах відповідного одномандатного мажоритарного виборчого округу, лише у разі, якщо не зареєстровано кандидатів у депутати від відповідної місцевої організації партії у багатомандатному виборчому окрузі.
 
6. Кандидат у депутати в одномандатному виборчому окрузі з виборів депутатів сільської, селищної ради може внести не більше однієї особи до складу кожної дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, що утворюється у межах відповідного одномандатного виборчого округу для організації підготовки та проведення виборів депутата сільської, селищної ради у цьому виборчому окрузі.
 
7. Кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови може внести не більше однієї особи до складу кожної дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, що утворюється у межах відповідного села (кількох сіл, жителі яких добровільно об'єдналися в сільську громаду), селища, міста.
 
8. Подання вноситься не пізніш як за 20 днів до дня виборів за формою, встановленою постановою Центральної виборчої комісії від 21 вересня 2010 року № 360.
 
9. До подання додаються заяви осіб, запропонованих для включення до складу дільничних виборчих комісій, про їх згоду на участь у роботі відповідних виборчих комісій (із зазначенням згоди відповідних осіб виконувати повноваження голови, заступника голови чи секретаря виборчої комісії) разом із ксерокопіями першої та другої сторінок, а також сторінки паспорта громадянина України із зареєстрованим місцем проживання таких осіб.
 
10. Подання місцевої організації партії підписується керівником місцевої організації партії та засвідчується печаткою відповідної місцевої організації партії або печаткою місцевої організації цієї політичної партії вищого рівня.
 
Кандидат у депутати сільської, селищної ради, кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови власноручно підписує подання.
 
11. Подання до відповідних територіальних виборчих комісій вноситься керівником республіканської в Автономній Республіці Крим, обласної, районної, міської, районної в місті організації партії, кандидатом у депутати в одномандатному виборчому окрузі з виборів депутатів сільської, селищної ради, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови особисто або уповноваженою особою місцевої організації партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі чи довіреною особою кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі з виборів депутатів сільської, селищної ради, довіреною особою кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови.
 
Зазначені подання можуть вноситися також іншими особами за довіреністю.
 
Довіреність від місцевої організації політичної партії підписується керівником відповідної місцевої організації партії, підпис якого засвідчується печаткою цієї місцевої організації партії або в порядку, встановленому Законом України "Про нотаріат".
 
Довіреність кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови посвідчується в порядку, встановленому Законом України "Про нотаріат".
 
12. Керівник республіканської в Автономній Республіці Крим, обласної, районної, міської, районної в місті організації партії, кандидат у депутати в одномандатному виборчому окрузі з виборів депутатів сільської, селищної ради, кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови або особа, що вносить подання за їх довіреністю, при внесенні подання пред'являє паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).
 
Уповноважена особа місцевої організації партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, чи довірена особа кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі з виборів депутатів сільської, селищної ради, довірена особа кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови при внесенні подання пред'являє відповідне посвідчення за формою, встановленою постановою Центральної виборчої комісії від 20 серпня 2010 року № 319, та документ, що посвідчує особу.
 
13. Керівник відповідної місцевої організації політичної партії, уповноважена особа місцевої організації партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, або особа, що вносить подання за довіреністю місцевої організації політичної партії, надає також копію рішення про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі або копію рішення про реєстрацію кандидата у депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі з виборів депутатів Автономної Республіки Крим, відповідної місцевої ради.
 
Копія такого рішення не надається у разі внесення подання до територіальної виборчої комісії, яка прийняла рішення про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі або про реєстрацію кандидата у депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі від місцевої організації політичної партії, яка вносить відповідне подання.
 
14. Кандидат у депутати в одномандатному виборчому окрузі з виборів депутатів сільської, селищної ради, кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови, довірена особа кандидата у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або особа, що вносить подання за довіреністю відповідного кандидата, надає також копію рішення про реєстрацію відповідно кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови. Замість надання такої копії кандидат у депутати, кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови може пред'явити посвідчення кандидата за формою, встановленою постановою Центральної виборчої комісії від 20 серпня 2010 року № 319.
 
Особа, яка вносить подання за довіреністю, разом з пред'явленням оригіналу довіреності надає також копію відповідної довіреності.
 
15. До складу дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, утвореної у межах села, селища, міста, можуть входити громадяни України, які відповідно до частини першої статті 3 Закону мають право голосу на виборах депутатів відповідних сільських, селищних, міських рад та на виборах сільського, селищного, міського голови.
 
До складу дільничної виборчої комісії виборчої дільниці у місті, де утворена районна у місті рада, можуть входити громадяни України, які мають право голосу на виборах депутатів відповідної районної у місті ради.
 
У разі невідповідності внесеного подання та доданих до нього документів вимогам статті 23 Закону або встановленій Центральною виборчою комісією формі таке подання підлягає відхиленню.
 
Кандидатури, які не відповідають вимогам статей З та 21 Закону, до складу дільничної виборчої комісії не включаються.
 
Рішення щодо відхилення відповідних подань і окремих кандидатур не приймається.
 
16. Технічні описки та неточності, допущені у поданні, не є підставою для відхилення внесених кандидатур. Відповідна територіальна виборча комісія невідкладно повідомляє суб'єкта подання про виявлені описки або (та) неточності.
 
Такі описки та неточності можуть бути виправлені шляхом внесення уточненого подання стосовно відповідних кандидатур не пізніше наступного дня з дня отримання суб'єктом подання відповідного повідомлення.
 
У разі ненадходження в установлений строк уточненого подання відповідна територіальна виборча комісія не враховує відповідні подання при утворенні складу дільничної виборчої комісії.
 
17. У разі якщо подання не надійшли в установлені строки або до складу дільничної виборчої комісії запропоновано менше осіб, ніж установлено пунктом 1 цього Роз'яснення, дільнична виборча комісія утворюється не пізніш як за 15 днів до дня виборів відповідною територіальною виборчою комісією за поданням її голови у мінімальній кількості (для малих дільниць -10 осіб, для середніх дільниць -14 осіб, для великих дільниць -18 осіб), а в разі відсутності такого подання - за пропозиціями членів територіальної виборчої комісії, з обов'язковим включенням до складу дільничної виборчої комісії кандидатур від місцевих організацій партій, кандидати в депутати від яких зареєстровані у багатомандатному або одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, від кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, подання щодо яких внесені в установленому Законом порядку.
 
18. При утворенні дільничної виборчої комісії відповідна територіальна виборча комісія своїм рішенням визначає осіб, які підлягають включенню до складу відповідної дільничної виборчої комісії, з числа кандидатур, поданих суб'єктами подання.
 
Особи включаються до складу дільничної виборчої комісії з урахуванням досвіду їх роботи у виборчих комісіях, комісіях референдуму.
 
19. Територіальні виборчі комісії одночасно з утворенням відповідної дільничної виборчої комісії призначають голову, заступника голови, секретаря такої дільничної виборчої комісії з урахуванням досвіду роботи осіб у виборчих комісіях, комісіях референдуму за пропозиціями голови територіальної виборчої комісії, що утворює дільничну виборчу комісію відповідно до внесених подань.
 
20. Особі, включеній до складу дільничної виборчої комісії, видається посвідчення за формою, встановленою постановою Центральної виборчої комісії від 20 серпня 2010 року № 319.
 
21. Територіальна виборча комісія, що утворила відповідну дільничну виборчу комісію, невідкладно повідомляє суб'єкта подання про включення поданої ним кандидатури до складу відповідної дільничної виборчої комісії.
 
22. Рішення про утворення дільничної виборчої комісії оприлюднюється територіальною виборчою комісією, що утворила дільничну виборчу комісію, з відомостями про її склад у місцевих засобах масової інформації або в інший спосіб, визначений цією територіальною виборчою комісією, не пізніше наступного дня з дня утворення дільничної виборчої комісії.
 
Секретар Центральної виборчої комісії Т. ЛУКАШ

Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Популярное
 • Справа № 922/3242/20
 • "Судьи говорят про справки СБУ - там же ничего нет". Как власть саботирует суды по санкциям СНБО
 • Осторожно, дети! Как завершились самые громкие "мажорные" аварии и что с ними делать
 • Рахунковий лист за січень 2021
 • Повестка в военкомат: виды повесток, правила и порядок вручения и ответственность за неявку
 • Сын убитого лидера джамахирии Муамара Каддафи решил баллотироваться в президенты в Ливии
 • ПОЛИЦИЯ ЗАДЕРЖАЛА ПОДОЗРЕВАЕМОГО В УБИЙСТВЕ ЖЕНЩИНЫ НА МОСКОВСКОМ ПРОСПЕКТЕ
 • Справа № 752/17832/14-ц
 • Силовики разоблачили схему вывоза из Украины сотни тонн драгоценных металлов
 • Колонизация мира за 16-19 век , что это было на самом деле ?

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .