Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Как получить недоплаченную за 2006-2007 г.г. ежемесячную помощь детям войны?
Категория: Правовой ликбез

Конституционный суд Украины признал незаконным некоторые пукнты Законов Украины «О государственном бюджете Украины на 2006 год» и «О государственном бюджете Украины на 2007 год», в результате чего у пенсионеров, пападающих под категорию «Дети войны» появилась возможность истребовать недоплаченную компенсацію за 2006-2007 г.г. расчет компенсации и пример искового заявления приводим ниже:

До Харківського окружного
адміністративного суду
вул. Мар’їнська, 18-б-3, м. Харків 61004

Позивач: _______________________________________
що проживає за адресою:
________________________________________________
________________________________________________

Відповідач: Управління Пенсійного фонду України
в __________________________ м. _________________
що знаходиться за адресою:_______________________



ПОЗОВНА ЗАЯВА

Про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги „Дітям війни”

Я, _____________________________________________, _________________ року народження, відповідно до статті 1 Закону України № 2195- IV від 18 листопада 2004 року „Про соціальний захист дітей війни” є дитиною війни. Згідно зі статтею 6 зазначеного Закону з першого січня 2006 року мені повинна виплачуватись щомісячна соціальна допомога у розмірі 30 відсодків мінімальної пенсії за віком. У 2006-2007 роках мені така допомога не виплачувалась.
Верховна Рада України своїм Законом України №3235-IV від 20.12.2005 року „Про Державний бюджет України на 2006 рік” стаття 77 та стаття110 та Законом України №489-V від 19.12.2006 року ”Про Державний бюджет України на 2007 рік”, стаття 71, пункт 12 призупинила дію статті 6 Закону України „Про соціальний захист дітей війни”.
Однак Конституційний Суд України своїм рішенням №6-рп/2007 від 9 липня 2007 року по справі №1-29/2007, керуючись статтями 147, 150, 152 Конституції України та статтями 45, 51, 61, 63, 65 Закону України „Про конституційний Суд України”, вирішив: пункт 1 Визнати такими, що не відповідають Конституції України і є неконституційними положення Закону України „Про державний бюджет України на 2007 рік” пункт 12 статті 71, яким зупинено дію статті 6 Закону України №2195- IV від 18 листопада 2004 року „Про соціальний захист дітей війни”, пункт 3 положення статті 71 Закону України „Про Державний бюджет України на 2007рік” №489- V від 19.12.2006 року визнані неконституційними.
Пункт 6 рішення Конституційного Суду є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене. Відповідно до частини 2 статті 3 Закону України „Про соціальний захист дітей війни” державні соціальні гарантії дітям війни, встановлені цим законом, не можуть бути обмежені або скасовані іншими нормативно-правовими актами. Згідно частини 2 статті 19 та частини 3 статті 22 КонституціїУкраїни органи державної влади та органами місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти на підставі в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. При прийнятті законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсяг існуючих прав і свобод.
Таким чином, зважаючи на вищевикладене, невиплата мені соціальної допомоги, передбаченої статтею 6 Закону України „Про соціальний захист дітей війни”, є протиправною і такою, що суперечить Конституції та законам України.
Розмір соціальної допомоги відповідно до статті 6 „Про соціальний захист дітей війни” становить 30 відсотків мінімальної пенсії за віком. Мінімальна пенсія за віком відповідно до статті 28 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Згідно із Законом України „Про Державний бюджет на 2007 рік”, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, становить: з 1 січня-380 гривень, з 1 квітня-406, гривень, з 1 жовтня-411 гривень.
Згідно із Законом України „Про Державний бюджет на 2006 рік”, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, становить: з 1 січня-350 гривень, з 1 квітня-359, гривень, з 1 жовтня-366 гривень.



(4302+4809)*30/100 =2733 гривні 30 копійок

Відповідно до статті 99, 100 КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється річний строк, який обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свободи чи інтересів. Мої законні права було обмежено шляхом прийняття окремих неконституційних положень нормативно-правових актів вищої сили, Законів України, крім того, про належні мені як дитині війни виплати мені мене повідомлено не було, тому про факт порушення моїх прав мені стало відомо лише після висвітлення рішення Конституційним Судом України 09 липня 2007 року. Отже, про грубе порушення моїх прав, що на момент винесення рішення Конституційним Судом тривало понад півтора року, мені стало відома тільки після висвітлення зазначених подій у засобах масової інформації.
На підставі викладеного, керуючись частиною 2 статті 3, статтею 6 Закону України „Про соціальний захист дітей війни”, статтями 8, 22, 55, 95, Конституції України, статтями 6, 17, 18, 19 та статтями 104-108 Кодексу адміністративного судочинства.

ПРОШУ:

1. Відновити пропущений строк для звернення до суду за захистом пропущених прав, свобод та інтересів за період з 01.01.2006 до 31.12.2007 року.
2. Зобов’язати Управління Пенсійного Фонду України в ______________________районі
____________області нарахувати на мою користь недоплачену мені як дитині війни
щомісячну державну соціальну допомогу за 2006-2007 роки в сумі
2733 гривні 30 копійок.

Додатки:
1. Копія паспорта позивача.
2. Копія ідентифікаційного коду позивача.
3. Копія позовної заяви.
4. Копія пенсійного посвідчення з відміткою штампа „Діти війни.”
5. Квитанція про сплату судового збору.

Дата _____________ 2008 року                                  Підпис _____________



Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
  • Справа № 922/3242/20
  • "Судьи говорят про справки СБУ - там же ничего нет". Как власть саботирует суды по санкциям СНБО
  • ГДЕ ОНИ СЕЙЧАС? Динамо Киев - полуфиналист Кубка УЕФА 2009. Динамо - Шахтер! От миллионера до бомжа
  • Повестка в военкомат: виды повесток, правила и порядок вручения и ответственность за неявку
  • ПОЛИЦИЯ ЗАДЕРЖАЛА ПОДОЗРЕВАЕМОГО В УБИЙСТВЕ ЖЕНЩИНЫ НА МОСКОВСКОМ ПРОСПЕКТЕ
  • Сын убитого лидера джамахирии Муамара Каддафи решил баллотироваться в президенты в Ливии
  • Справа № 752/17832/14-ц
  • Силовики разоблачили схему вывоза из Украины сотни тонн драгоценных металлов
  • Колонизация мира за 16-19 век , что это было на самом деле ?
  • Добкин РАССКАЗАЛ ПРАВДУ о Коломойском и Зеленском.

  • Наш опрос


    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .