Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Звернення О.Каряка до журналістів
Категория: Специальный повод

ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ!

 Звертаюсь до Вас з відкритим листом та проханням. Пояснення з якого приводу звертаюсь та чому (мотивування):

 Для того, щоб оволодіти повною інформацією, що коїться навколо резонансного судового процесу "по справі ЕЄСУ", я звернувся спочатку до розтиражованих гасел особи, висловлювання якої багатьма ЗМІ, взято як саме вірне та точне, а тому не підлягаюче сумніву - тези (беру саме цей термін для коректності) захисника Тимошенко Ю.В. - Сергія Власенко.

Спочатку не роблячи ніяких висновків, я почитав Ваші новини, подивився телевізійні репортажі, і побачив, що захисник (особа яка має не просто юридичну освіту, а адвокатське посвідчення) Власенко С.В. розповідає Вам на брифінгах невідповідаючі дійсності та непідтверджені видумані ним нібито факти, перекладає свою провину на кого завгодно, але не на власні прорахунки у виборі стратегії і тактики захисту.

 Для того, щоб послухати його особисто та побачити на власні очі, я був на брифінгах Власенко С.В.  13.07.12р.,  16.07.12р., 19.07.12р., та у суді 23.07.12р.

Коротко, що я почув та зрозумів, майже жодне висловлювання Власенко С.В. не підтверджено беззаперечними фактами, для усіх, таке твердження є лише припущенням і не більш того. Або висловлювання носили характер гасел, на кшталт "Юлі-волі", "Україна переможе" та інше.

Задайтесь собі думкою, а що, якщо Ви будете казати "Юлі - ВОЛЮ", хоч сто разів, вона вийде на волю, чи для цього потрібно зробити процесуальні дії, зайняти активну захисну позицію, надати покази та докази в суді, послатися на конкретні документи, які доводять її невинність. Якщо, хтось, я, Ви, чи Власенко буде казати "Юлі - здоров'я", вона буде здорова в одну мить, чи потрібно пройти обстеження, лікуватись, приймати процедури, ліки ? Вірно, від таких висловлювань не буде ніяких взагалі змін, потрібні дії.

Я попросив, що б захисник Власенко відповів на низку запитань в юридичній площині, але  мої питання на цих брифінгах, підказки, Сергієм Власенком при активній підтримці деяких журналістів по суті були проігноровані, він бажав, на мою думку, чого завгодно, але не настання для Тимошенко бажаного, здоров'я та волі.

Він казав, що вона сама відмовилась від лікування, а потім, що їй перешкоджають в цьому, він казав, що вона не бажає пройти обстеження, мотивуючи недовірою, а як можна лікувати не знаючи стану, як можна призначати, не побачивши "картини" хвороби в цілому, чому хвора не бажає щоби  експерти обстежили ії, зробили висновки та описали хворобу (якщо така є тяжка хвороба) ?

Він каже, що підсудна не прийде на судове засідання, не розповідаючи Вам про те, що явка підсудної у даному разі згідно норм КПК України є обов’язковою, та правовим наслідком неявки є цілком законний привід до суду, і ніякі спецслужби, як він розповідає, будуть винні в цьому, а тільки він сам за такі запропоновані дії для його підзахисної.

Вам Власенко говорить, що, якщо Тимошенко хвора, то ії не мають права доставляти до суду, не доповідаючи Вам, що не просто хвороба, а лише тяжка хвороба, є єдиною можливою уважною підставою по неявці Тимошенко до суду.

Власенко розповідає про те, що він вирішив, що Тимошенко хвора, при цьому підкреслюючи, що він не е медиком, та  забуваючи, що йому потрібно регулювати свої дії до КПК і законів України, і для такого твердження потрібно мати медично-експертний висновок, і оскільки медична діяльність ліцензована, а експертом е не кожен медичний працівник, то Тимошенко потрібно пройти обстеження, якщо він бажає, щоб вона мала можливість не явитись до суду.

 

Я вважаю, що Власенко свідомо вводить Вас, а через Вас і суспільство в оману, як приклад з тим же експертним висновком № 266ке9 судово-медичної комісійної експертизи) від 20.07.12р., ним надається Вам доповідь, що експерт чітко не вказав, що Тимошенко має можливість бути присутня у суді, але Вам, не маючим спеціальної освіти, не доповідається, що медичні висновки так і формулюються. При цьому Власенку ще і звинувачує медиків в тому, що «вони порушили все, що можна порушити».

Він каже, що згідно висновку Тимошенко може бути присутня у бібліотеці, то тим паче, і у суді вона може мати можливість вільно розуміти, висловлювати думки і бути присутня у суді (стан здоров’я не перешкоджає... не вибачає протипоказань).

 Власенко на камери вказує журналістам, що Тимошенко не має можливості і бажання (!!!) бути присутньої у суді, а її адвокат Олександр Плахотнюк на засіданні 23.07.12 р. висловив суду, що без Тимошенко не можливо проводити слухання по справі, але чомусь  ця правова заява не освітлюється в наших чесних ЗМІ.

 Власенко розповідає, що Юлії Тимошенко так погано, але при цьому ВОНА має можливість та спроможність майже кожний день приймати, розуміти, та сповіщатись  з численними міжнародними делегаціями на іноземній мові, а у суді не зможе розуміти українську мову, так чи що?!

 Він розповідає, а Ви сповіщаєте, що вона хвора, що не встає з ліжка, і тут же в наступному реченні, що вона бажала та мала необхідність подзвонити, для чого була готова  спуститися (чи спустилася) на восьмий поверх до телефону, як, за його же твердженням це могла зробити людина, яка не може самостійно встати ?

Він розповідає про тяжкі умови ув’язнення та лікування, а Ви надайте собі відповідь, який звичайний хворий, а тем більш ув’язнений взагалі має можливість так лікуватися відбуваючи покарання та, щоб його лікували німецькі лікарі з недешевої лікарні ?

Навіщо 19.07.12р. Власенко розповідає, що з часу коли поїхав німецький лікар (11.07.12р.) минуло два тижня, якщо це вісім днів ?

 

Ви не надали собі відповідь? Можливо приводити ще багато фактів де Власенко надає неточну, а іноді сумнівну інформацію, яка вводить в оману Вас, а Вами доводиться до громадян. То чому Ви цю несинітницю, як аксіому надаєте громадянам в інформаційному блозі? Чому коли навіть стає очевидним, що раніше поширена Вами інформація не відповідає дійсності, не говорите про це читачам? Я не розумію. Своїми діями саме Власенко робить, щоб настали події саме приводу Тимошенко до суду за судовою постановою, а не ніякі там "спецслужби".

  Мені стало сумно та соромно, як особі маючій юридичну освіту та багато років приймаючій участь у судових справах, а також, як особі, яка має відношення і до ЗМІ.

 По перше, оскільки Власенко С.В. не кваліфіковано захищає Тимошенко Ю.В., робить своїми діями шкоду їй, а по друге, що журналісти, замість того, щоб висловлювати новину з думками усіх сторін для повноти та об’єктивності, беруть його припущення та його словами "брехню" і доносять цю «інформацію» читачам та глядачам, як істину в останній інстанції?!    

 Чому потрібно журналістам освітлюючи ці події більш уважніше підходити до інформації, яку доносять до громадян?  В даному випадку Ви освітлюєте не просто якусь подію, факт, а саме дії та події, які вже лежать у юридичній площині. Тобто з юридичного боку і потрібно роз’яснити, чому так чи інакше було здійснено, та як потрібно було робити особам по справі, та чому кожна з осіб вважає таки дії правомірними.

 Для приклада, подія у сфері погоди, дощ пройшов не тому, що хтось у когось вкрав гроші, а тому, що є закони природи. І якщо навіть дощ пішов відразу після того як у громадянина В. вкрали гаманець, то ніяких причинно-наслідкових зв'язків в цьому немає.

 В кожній телевізійної компанії, газеті, іншому ЗМІ є в штаті юристи, чи знайомі, які мають юридичну освіту, та мають можливість надати саме правовий аналіз того чи іншого явища по судовій справі, консультація якого потрібна, не кажучи вже про коментарі. Оскільки з Вашого репортажу, людина зробить невірні висновки, яку за Вашою згодою вводять в оману.

 Для Власенко ж потрібно більш критично відноситься до своїх дій по захисту, не виправдовуючи свої невірні дії, перекладаючи провину на кого завгодно, а робити професійно свою справу. "Будь-який психіатр підтвердить, що божевілля починається з падіння критики до себе. Коли людина ігнорує об’єктивну інформацію, починає бачити світ не таким, яким він є, а таким, яким хоче бачити. Будь-який негативний сигнал сприймається як змова ворогів і викликає параноїдальні симптоми."

 

  Мої висновки у цьому листі є особистими судженнями, але зробленими на підставі аналізу побаченого та почутого на внутрішньому переконанні.

  Що прохаю (це Ваше право брати до уваги чи ні, але задуматись потрібно):

 Тому пропоную та прохаю, доносьте інформацію про кожну судову справу, саме через юридичну площину, доносьте таким чином повно, об’єктивно, надаючи можливість різним сторонам  надати свою думку як і про "мораль", так і про законність.

Бажано що би кожен журналіст ніколи не забував про свій обов’язок подавати   для   публікації   об'єктивну   і   достовірну  інформацію, та конституційне право громадян України на отримання достовірної і повної інформації.

З повагою, Олександр Каряка, юрист, правозахисник та журналіст.

30.07.2012р.    http://www.advocat-cons.info/ 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
 
 Виктор Киреев, 30 июля 2012 23:51
Подпишусь под каждым словом этого письма.
 
 
 Андрей Бородавка, 31 июля 2012 16:08
ВИДЕО 31.07 Открытое обращение юриста А.Каряка к журналистам
http://www.youtube.com/watch?v=9Ix0lUxj-Zo

Комментарии на ФСБ:
Татьяна Виллард – А. Каряка поднимает абсолютно объективные и справедливые вопросы здравого смысла. Очень надеюсь, что журналисты задумаются об этом и начнут освещать события, связанные с Тимошенко, не однобоко (как до сих пор происходило), а вдумчиво и более профессионально.

Андрей Бородавка – Татьяна, первым показателем будет – осветят ли журналисты вообще сам факт этого обращения и наличия проблемы о которой говорит АК. Сегодня в здании апсуда после судебного заседания перед брифингом Власенко, Александр Каряка выступил с этим обращением перед десятком видеокамер и оставил его распечатанным для журналистов, а затем выступил на митинге. Как Вы думаете, узнаем ли МЫ об этом в вечерних новостях???? Судя по реакции на рассылку вопрос риторический…..

Татьяна Виллард - Андрей, буду ОЧЕНЬ разочарована, если в новостях и в печатных СМИ этого не увижу и не прочту. СМИ – проводник, своеобразный мост между нами (простыми людьми) и политиками, в частности. Надеюсь, что этот мост не прогнил…

Наталия Окунская - Все правильно говорит А. Каряка. Передайте ему слова поддержки от меня. Я прекрасно понимаю, о чем он говорит. У власенко такая манера общаться - он Никогда не отвечает на те вопросы, которые ему не нравятся.
 
 
 marina, 13 августа 2012 19:24
"...можливість так лікуватися відбуваючи покарання та, щоб його лікували німецькі лікарі з недешевої лікарні ?"
Да, но где результат его лечения? Украли (сукраинили) документы?
И вообще, где диагноз - чем она болеет? От чего заболела. Она стыдится своей болезни и не даётся врачам. Если узнают, чем она болеет, Тимошенко придётся прятаться от всех.
"...що не просто хвороба, а лише тяжка хвороба,"
Какая хвороба? Вот. Вы не знаете и никто не знает.
Так что бросьте эту тему, не морочьте себе голову. Всё равно толку не будет. Просто вы зарисуетесь этаким объестивнфм и честным правдолюбцем на фоне несерьёзных журналистов
 
 
 хтось, 21 сентября 2012 23:51
Пан Коряка "збуджений" проповіддю пана Кузьміна, що у вироку Тимошенко є вина пана Власенка.
 
 
 marina, 9 января 2013 00:30
Сергій Лещенко
Сумна правда життя полягає в тому, що суспільство починає втрачати Тимошенко з фокусу уваги. Якщо до виборів вона так чи інакше щодня була в інформаційному просторі, то після обрання парламенту якщо про неї згадають раз на тиждень - то вже добре. Відбулася втома від Тимошенко плюс реальна втрата впливу на політику через появу нових гравців на опозиційному полі - Яценюк, "Свобода", УДАР.

Тому сьогоднішня заява Тимошенко - це крок відчаю. Спроба уникнути забуття, а також унеможливити доставку до суду по справі ЄЕСУ, яка постійно відкладалася через хворобу Тимошенко.

Ну і ще одна фраза мене здивувала: "Українці вже четвертий рік вимушені жити в несправедливості, несвободі, приниженні та бідності". Правда полягає в тому, що і за 7 місяців першого урядування Тимошенко і за 26 місяців другого ці явища нікуди не зникали.

Yuriy Loboda Значить, боїться вона справи ЄЕСУ
2 годин(-и) тому · Подобається · 3


Сергій Лещенко там є чого боятися

Vitaliy Erofeev Как по мне - у Юли были все возможности изменить систему. Она предпочла ею пользовать. Результат налицо. И действительно, заявление о яде в косметике (в тюрьме!) - это из разряда скандалов в мире шоубизнеса - лишь бы не забыли
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Популярное
 • Что делать, если вы потеряли паспорт заграницей
 • НАТАЛЬЯ ОКУНСКАЯ О БЕГСТВЕ ИЗ СТРАНЫ И ЖИЗНИ В ПАРИЖЕ: «В УКРАИНЕ У ЖЕНЩИН НЕТ ПРАВ»
 • Баллада об Айвенго - Славный парень Робин Гуд!
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • Про розгляд звернення
 • Как разборки украинских нацистов привели в СИЗО лидера «Схидного корпуса» 
 • Кейю Джин: Китай — справжня загроза позиції США як супердержави
 • Фінансова піраміда, що будується за юридичним супроводом прокурора-вбивці.
 • КАК ПРОИСХОДИТ НАСЛЕДОВАНИЕ ЗЕМЛИ
 • Исследование: 80% всего ПО в Украине — нелицензионное

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .