Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Я маю 30 років страхового стажу і отримую пенсію. У якому розмірі встановлюється доплата за наднормативний стаж роботи?
Категория: Горячая линия

altВідповідно до ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» за наявності в чоловіків страхового стажу більше 25 років, а в жінок більше 20 років встановлюється доплата до пенсії за наднормативний стаж роботи в розмірі 1 % від розміру пенсії, але не більше 1 % від розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян.
 
Пенсії науковців, державних службовців не збільшаться, оскільки розміри цих пенсій не залежать від розміру прожиткового мінімуму. Підвищення отримують лише ті пенсіонери зазначеної категорії, яким установлено, наприклад, статус ветерана війни або пенсію за особливі заслуги перед Україною. Усі надбавки й підвищення виплачуватимуться відповідно до чинного законодавства України.
 
Усі надбавки залежать від розміру прожиткового мінімуму, однак із цього правила є винятки. Ці винятки стосуються надбавок за статус «діти війни», розмір яких у цей час визначено постановою Кабінету Міністрів України у фіксованому розмірі — 49, 80 грн. і не залежить від зміни прожиткового мінімуму. Крім цього, не змінився розмір надбавок пенсіонерам, які мають потребу в постійному сторонньому догляді (50 грн. ), надбавок до цивільних пенсій на утриманців у віці до 18 років, надбавок репресованим і депортованим особам.
 
За який розрахунковий період обчислюється середня зарплата для застрахованих осіб щодо виплат допомоги при тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах?
 
Постановою Кабінету Міністрів України № 1332 від 08. 12. 2009 р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України № 1266 від 26. 09. 2001 р. » для розрахунку виплат допомоги по вагітності та пологах передбачено, що розрахунковим періодом, за який обчислюється середня зарплата (дохід) для застрахованих осіб є останні шість календарних місяців (з першого по перше число), що передують місяцю, в якому настав страховий випадок.
 
Якщо застрахована особа працювала та сплачувала страхові внески менш як 6 календарних місяців, середня зарплата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється за фактично відпрацьовані календарні місяці (з першого по перше число), в яких сплачено страхові внески. У разі коли застрахована особа працювала та сплачувала страхові внески менше ніж календарний місяць, середня зарплата (дохід) для розрахунку допомоги по вагітності та пологах за стракуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням, обчислюється з нарахованої зарплати, з якої сплачуються страхові внески, але не вище за розмір середньої зарплати за всіма видами економічної діяльності в місяці, що передує місяцю, в якому настав страховий випадок, та не нижче за розмір мінімальної зарплати, встановленої законом у місяці настання страхового випадку.
 

Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
  • КП "Харьковводоканал" всячески пытается навязать свой проект договора на водоснабжение и водоотведение. (Часть 2)
  • КАК НЕ ПОТЕРЯТЬ СВОИ ДЕНЬГИ АРЕНДОДАТЕЛЯМ, В УСЛОВИЯХ КАРАНТИНА связанного с болезнью COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2 ? (Часть2)
  • СБУ подозревает «Альфа Банк» в финансировании террористов «ДНР» и «ЛНР»
  • В МОЗ утвердили рекомендации для парикмахерских, магазинов и т.д. на время карантина
  • Как доказать законность денег при пополнении карты более чем на 5000 грн
  • Звільнили під час карантину: як оскаржити
  • У Харкові показали проекти нового міськового торгового ринку та нової дороги. Ексклюзив
  • КП "Харьковводоканал" всячески пытается навязать свой проект договора на водоснабжение и водоотведение. (Часть 1)
  • ООН ОЗВУЧИЛА СУММУ УБЫТКОВ, ПРИЧИНОЙ КОТОРЫХ СТАЛ КОРОНАВИРУС
  • Геннадий Кернес запустил собственный YouTube-канал

  • Наш опрос


    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .