Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Оподаткування за Податковим кодексом при оформленні різних варіантів відчуження будинку
Категория: Горячая линия

altЯ є власником приватного будинку. Як відрізняється оподаткування за Податковим кодексом при оформленні різних варіантів відчуження цього будинку моїм дітям? Зокрема, мене цікавить можливість для моїх дітей успадкування.


У ситуації, яка цікавить Вас цікавить, найчастіше застосовуються два варіанти відчуження будинку дітям – передача у спадок і дарування.

Розглянемо, яке оподаткування встановлює Податковий кодекс України (далі – ПКУ). У п.174.2.1. ст.174 передбачене оподаткування податком на доходи фізичних осіб за нульовою ставкою вартості власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення. Відповідно до п.14.1.263. ст.14 членами сім'ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. Інші члени сім'ї фізичної особи вважаються такими, що мають другий ступінь споріднення.

Аналогічний порядок оподаткування діє і при даруванні (п.174.6. ст. 6).

Втім, за загальним правилом, прийдеться сплатити державне мито за нотаріальне оформлення дарування або видачу свідоцтва на спадщину. Розміри ставок такого мита (однакові як для державних, так і приватних нотаріусів) встановлені у ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито». Так само у цьому Декреті КМУ вказані і особи, що звільнені від сплати державного мита.

Стаття 4 Декрету КМУ встановлює пільги щодо сплати державного мита. Від сплати державного мита, зокрема, звільняються: громадяни - за видачу їм свідоцтв про право на спадщину на жилий будинок, пай у житлово-будівельному кооперативі, квартиру, що належала спадкодавцеві на праві приватної власності, якщо вони проживали в цьому будинку, квартирі протягом шести місяців з дня смерті спадкодавця.

Так само, звільняється від сплати мита видача свідоцтв про право на спадщину на жилі будинки в сільській місцевості за умови, що такі спадкоємці постійно проживатимуть у цих будинках і працюватимуть у сільській місцевості.


Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Популярное
  • Депутату Альберту Кононенко буде виплачена компенсація за шкоду, завдану органами досудового розслідування
  • Суд стягнув 76 тисяч відшкодування з «АТБ», де жінка впала на розлитій олії
  • Справа №643/21744/19
  • Лесик обещал-не сделал...
  • НБУ продает на аукционе 40 тонн монет, выведенных из эксплуатации
  • Втрое больше заболевших. Ждет ли Украину взрыв коронавируса в сентябре
  • “Карантин – незаконний”, – адвокат Криворучко
  • Основатель Zoom за день заработал 5 млрд долларов
  • Видео момента нападения на автобус в Люботине попало в соцсети (видео)
  • Лерос обозвал Зеленского лжецом и "клоуном с 95 Квартала"

  • Наш опрос


    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .