Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Прихільніки Тимошенко Ю.В. та ВО "Батьківщина" влаштували гулянку в громадському місті, де галосно пошуміли та розпивали спиртні напої
Категория: Вдогонку предыдущему номеру

Прихільніки Тимошенко Ю.В. та ВО "Батьківщина" влаштували гулянку в громадському місті, де галосно пошуміли та розпивали спиртні напої, за що прийдеться відповідати по закону.         alt                                                                                                               alt                                                                                                                   фото с  http://glavnoe.ua/galleries/g433/p2                                                                                                                                                                                                                                                      

СВ Дзержинського РВ ХМУ ГУМВСУ в Харківській області

 

                                                                              Каряка Олександр Геннадійович,

 

ЗАЯВА

про скоєний злочин громадянами, які 31.12.12р. біля ЦКЛ №5 по вул. Балакірева у м. Харкові порушували громадський порядок, тобто скоїли злочин за ст.296 КК України

 

Статтею 3 Конституції України визначено, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави. Відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" шум відноситься до фізичних факторів середовища життєдіяльності, що впливають або можуть впливати на здоров’я людини чи на здоров’я майбутніх поколінь.

У статті «Они снова пришли к Тимошенко» за адресою на сайті «Главное» http://glavnoe.ua/authors/a1153/p1/, http://glavnoe.ua/news/n119928 та http://glavnoe.ua/galleries/g433 розташовані докази про те, що 31.12.12р. у нічний час ряд осіб біля та під вікнами лікарні по вул. Балакірева у м. Харкова (тобто в місці, яке є загальнодоступним та громадським), деякі прізвища їх мені відомі (Ефремова, Пахнін, Германова, Петрикова, Чевордов), розпивали спиртні напої, шуміли голосно та пускали фейерверк, чим порушували спокій осіб, які проходять лікування.

Розпиття спиртних напоїв у громадських місцях суперечать прийнятим в суспільстві правилами поведінки, заважає оточуючим, створює умови для таких порушень, як хуліганство, образа та ін. Причому, правопорушення вважається закінченим не тільки тоді, коли спиртні напої або частина їх вже випити, але і коли вони підготовлені до вживання (наприклад, спиртне налито в стакани). Відповідальність за цією статтею тягне розпивання будь-яких спиртних напоїв. Для притягнення особи до адміністративної відповідальності за дане правопорушення (ст.178 КпАП України) досить самого факту розпивання спиртних напоїв у громадських місцях (крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж спиртних напоїв і розлив дозволена) або появу в громадському місці в нетверезому вигляді, і не потрібно вчинення інших протиправних дій. Розпивання спиртних напоїв (крім пива безалкогольного), алкогольних,
слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту
(включаючи транспорт міжнародного сполучення), тощо заборонено, про це прямо викладено у вимогах ст.178 КпАП України.

Об'єктом цього правопорушення є громадський порядок, людську гідність і громадську мораль.
Особливість об'єктивної сторони цього правопорушення полягає в тому, що:
- поведінка особи в стані сп'яніння явно порушує загальновизнані норми (непристойні вислови або жести, грубі вигуки, настирливе приставання до громадян); - порушник знаходиться в громадському місці в непристойному вигляді (брудна, мокра, розстебнута одяг, неохайний вигляд, що викликає огиду і огиду);- з-за сп'яніння особа повністю або значною мірою втратив орієнтування (безцільно чи варто так само безцільно пересувається з місця на місце, порушена координація рухів, втрачено почуття сорому); - повна безпорадність п'яного (в громадському місці лежить в непритомних).

Якщо розпиття спиртних напоїв у громадських місцях або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, супроводжуються нецензурною лайкою, образливим приставанием до громадян або іншими подібними діями, що порушують громадський порядок і спокій громадян, то особа може бути притягнута до адміністративної відповідальності за ст. 173 КпАП України за дрібне хуліганство, так як дрібне хуліганство відноситься до правопорушень, посягающим на громадський порядок.

Відповідно до ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» у нічний час. із 22. 00 до 08. 00 години, а у вихідні, святкові та неробочі дні —цілодобово, забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, а також використання піротехнічних засобів. Вживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами, в таких приміщеннях і на таких територіях (захищені об’єкти): жилих будинків і прибудинкових територіях; лікувальних, санаторно-курортних закладів, будинків-інтернатів, закладів освіти, культури; інших будівель і споруд, у яких постійно чи тимчасово перебувають люди; парків, скверів, зон відпочинку, розташованих на території мікрорайонів і груп житлових будинків.

“Санитарные нормы допустимого шума в помещениях жилых и общественных зданий и на территории жилой застройки”, затверджені наказом Головного державного санітарного лікаря СРСР від 03.08.1984р. № 3077-84, встановили науково обґрунтовані рівні допустимого шуму в житлових приміщеннях, громадських будівлях, на територіях житлової забудови, закритих приміщеннях, відкритих площадках для відповідного часу доби. Зазначені рівні шуму встановлені на підставі проведених наукових досліджень щодо впливу шуму та його специфічної і не специфічної дії на організм людини.

Зазначаємо, також, що відповідно до статті 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено відповідальність за порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях.

Відповідно до пункту 26 статті 10 Закону України "Про міліцію" міліція відповідно до своїх завдань зобов’язана забезпечувати в межах своїх повноважень виконання та контроль рішень сільських, селищних, міських рад із питань охорони громадського порядку, торгівлі, утримання тварин у домашніх умовах, додержання тиші в громадських місцях тощо, а також контролювати утримання в належній чистоті територій дворів і прибудинкових територій у містах та інших населених пунктах.

 Також, відповідно до пункту 1 Положення про державну санітарно-епідеміологічну службу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 р. № 1218 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2004 р. № 1273) державна санітарно-епідеміологічна служба України є системою органів, установ, закладів, частин і підрозділів, діяльність яких спрямовується, зокрема на запобігання шкідливому впливу на стан здоров’я і життя людей факторів середовища життєдіяльності, здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду щодо безпеки для життя і здоров’я людини продукції та середовища життєдіяльності. Крім того, державна санітарно-епідеміологічна служба України видає обов’язкові для виконання постанови, розпорядження, висновки, приписи з питань усунення або обмеження шкідливого впливу на стан здоров’я і життя людини факторів середовища життєдіяльності (абзац одинадцятий пункту 4 вказаного вище Положення).

Отже, для захисту свого права громадяни можуть звертатися до органів місцевого самоврядування, органів внутрішніх справ та санітарно-епідеміологічної служби, які на місцях мають здійснювати відповідну роботу щодо усунення небезпечних факторів середовища життєдіяльності людини.

В зв’язку з чим, згідно ст.ст.55,60,107,214,216,240 КПК України:

1.       Зареєструвати цю заяву в ЄДРДР, про що надати мені довідку.

2.       Опитати мене під протокол потерпілого, сума збитків 100000,00грн. (моральна шкода).

3.       Видати пам’ятку про права, надавши можливість фіксувати під відеокамеру слідчі дії.

4.       Виконати усі необхідні слідчо-оперативні та процесуальні дії, долучити документи, встановити винних осіб, опитати усіх осіб і свідків, провести слідчий експеримент, тощо.

5.       Залучити до перевірки викладених обставин органи СЄС м. Харкова.

6.       В разі виявлення в діях перелічених осіб адміністративного проступку, притягнути винних до відповідальності, склавши протоколи за ст.ст.173,178,182 КпАП України.

7.       За результатами розгляду повідомити письмово.

 

Додатки по тексту:

- стаття  –7 арк.

   

 О. Каряка                                                                                                                   рік 2013, місяць січень, день 03-й     

 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Популярное
 • Депутату Альберту Кононенко буде виплачена компенсація за шкоду, завдану органами досудового розслідування
 • Суд стягнув 76 тисяч відшкодування з «АТБ», де жінка впала на розлитій олії
 • Справа №643/21744/19
 • Лесик обещал-не сделал...
 • Втрое больше заболевших. Ждет ли Украину взрыв коронавируса в сентябре
 • “Карантин – незаконний”, – адвокат Криворучко
 • Видео момента нападения на автобус в Люботине попало в соцсети (видео)
 • Основатель Zoom за день заработал 5 млрд долларов
 • Лерос обозвал Зеленского лжецом и "клоуном с 95 Квартала"
 • На авторынке Харькова прогремел взрыв (фото)

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .