Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Договір довічного утримання
Категория: Горячая линия

altЯ уклав договір довічного утримання і отримав у власність житловий будинок. Чи маю я сплачувати податок?
 
За договором довічного утримання (догляду) ст. 744 Цивільного кодексу України (далі — ЦК) одна сторона (відчужувач) передає другій стороні (набувачеві) у власність житловий будинок, який має значну цінність, взамін чого набувач зобов'язується забезпечувати відчужувача утриманням та (або) доглядом довічно. Обсяги обов'язків набувача встановлюються за згодою сторін.
При укладанні договору довічного утримання (догляду) набувач одержує дохід у вигляді вартості нерухомого май­на (житлового будинку), а відчужувач одержує дохід у вигляді вартості матеріального забезпечення та послуг з дог­ляду, визначених у договорі.
Договір довічного утримання (догляду) укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню, а також державній реєстрації при передачі набувачеві у власність нерухомого майна (ст. 745 ЦК), то при укладенні такого договору об'єкт оподаткування виникатиме у набувача у податковому пеіоді (році), коли такий договір було нотаріально посвідчено.
Відповідно до п. 2.1. ст. 2 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» № 889-4 від 22.05.2003 р. (далі — Закон) встановлено, що дохід — це сума будь-яких коштів, вартість матеріального і нематеріального майна, одержаних платником податку у власність протягом відповідного звітного податкового періоду з різних джерел як на території України, так і за її межами.
Доходи, одержувані набувачем від відчужувача за до­говором довічного утримання (догляду) у вигляді вартості утримання (догляду) включаються до складу загального річного оподаткованого доходу набувача від відчужувача і оподатковуються за ставкою податку з доходів фізичних осіб, встановленою п. 7.1. ст. 7 Закону, — 15 % на підставі річної податкової декларації.
Таким чином, вам необхідно включити суму доходів до складу загального річного оподаткованого доходу та по­дати річну декларацію з цього податку.

Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Популярное
  • Тайна совещательной комнаты, судья Цвира
  • Эпидемия коронавируса в Дзержинском районном суде города Харькова, осторожно!
  • КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ НАДАЄ В ОРЕНДУ КІОСКИ В МЕТРО, ОТРИМАЛО ЗБИТОК В 856 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ
  • Русскоязычные издания захватывают рынок. Как украинской книге выиграть борьбу?
  • Харьковским студентам расскажут, как сделать карьеру в Европе
  • В ХАРЬКОВЕ ГРАЖДАНИН ВЬЕТНАМА ПОПАЛСЯ НА ПОДДЕЛКЕ ПРОДУКЦИИ ИЗВЕСТНЫХ СПОРТИВНЫХ БРЕНДОВ
  • В ХАРЬКОВЕ БУДУТ СУДИТЬ ИНТЕРНЕТ-МОШЕННИКА
  • Ограбление у банкомата: рецидивист выхватил деньги, скрылся, но был пойман (МВД)
  • В Харькове в ДТП пострадали маленькие дети (фото)
  • Суд обрав запобіжний захід підозрюваному у справі про продаж асфальту

  • Наш опрос


    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .