Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


КЛОПОТАННЯ У справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КпАП України, Варіант 1
Категория: Образцы исков и заявлений

altДо Солом'янського районного суду м. Киева
від ____________
м. Київ, вул. ___ буд. ___, кв. ___
тел.. ____________
 
КЛОПОТАННЯ
 
У справі про адміністративне правопорушення,
передбачене ч. 1 ст. 130 КпАП України,
 
Варіант 1
 
Протокол про адміністративне правопорушення, передбачене зазначеною нормою закону, щодо мене, складено за те, що нібито 21. 12. 2011 р. я, керуючи автомобілем ______ держ. № ______ 
по вул. ______ знаходився у стані алкогольного сп'яніння.
 
Вказаний протокол не відповідає дійсності та обставинам справи, вимогам ст.. 130 КпАП України, ст.. 266 КпАП України, Постанови КМУ № 1103 від 17. 12. 2008 р. "Про затвердження Порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду спільного Наказу №400/666 МВС та МОЗ України від 9. 09. 2009 р. "Про затвердження Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції", а саме:
 
1. Обставини справи, викладені у протоколі, не відповідають дійсності.
 
Під час повернення з роботи та руху по зазначеній вулиці на моєму автомобілі сталася поломка двигуна, що підтверджується довідкою із станції технічного обслуговування та документом про сплату евакуатора (додаються). Після декількох спроб з'ясування причини, я був вимушений констатувати факт, що автомобіль далі рухатися не може та викликав технічну допомогу. Враховуючи нічний час - 01 год. 30 хв. опівночі, мені відповіли, що технічна допомога (евакуатор) буде тільки зранку. Отже, з метою збереження власності, якою є мій автомобіль, я змушений був залишитися біля нього в нічний час посеред проїзної частини дороги, до прибуття технічної допомоги. З цього часу автомобілем я більше не керував, бо неможна керувати тим, що не рухається.
 
Після досі тривалого часу вимушеної зупинки мого транспортного засобу, десь у третій годині ночі, до мене під'їхав патрульний автомобіль ДПС ДАІ. В цей час я знаходився на вулиці біля автомобілю, капот якого був відкритий. Поряд стояли мої друзі, що під'їхали на моє прохання для надання допомоги. З'ясувавши причину мого знаходження в нічний час на вулиці біля мого автомобілю, інспектор ДПС висловив сумніви щодо стану мого здоров'я, запропонувавши проїхати до медичного закладу з метою перевірки мене на стан алкогольного сп'яніння. На моє зауваження відносно того, що близько години я не є водієм, тому що не керую нерухомим автомобілем і не підлягаю такий перевірці, працівник Державтоінспекції відповів, що навіть коли я стою біля свого автомобілю, я є водієм та зобов'язаний виконувати вимоги працівників міліції.
 
З таким твердженням неможна погодитись оскільки відповідно до п. 1. 10 Правил дорожнього руху, водієм є особа, яка керує транспортним засобом і має посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії. В той же час стаття 130 КпАП України передбачає відповідальність за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. Відповідальність за знаходження біля автомобілю, або в непрацюючому автомобілі, навіть у стані алкогольного, чи іншого сп'яніння, законодавством не встановлена.
 
Не зважаючи на те, що працівники ДАІ особисто переконалися у тому, що мій автомобіль не може рухатись, не погоджуючись із моїми твердженнями, що я не є водієм, службові особи Державтоінспекції наполегливо вимагали моєї поїздки до медичного закладу. На моє питання щодо збереження мого автомобілю, який знаходиться в нічний час посеред вулиці, відповіді працівники ДАІ не надали. Але я маю право на збереження власності, саме тому запропонував працівникам ДАІ здійснити перевірку мого стану здоров'я на місці.
 
Такий порядок перевірки передбачений ст.. 266 КпАП, п. 1. 6. Наказу №400/666, п. З Постанови КМУ №1103. Огляд водія на стан алкогольного сп'яніння проводиться уповноваженою особою Державтоінспекції на місці зупинки транспортного засобу з використанням спеціальних технічних засобів, дозволених до застосування МОЗ і Держспоживстандартом у присутності двох свідків. Перед проведенням огляду уповноважена особа Державтоінспекції МВС інформує особу, яка підлягає огляду на стан сп'яніння, про порядок застосування спеціального технічного засобу та на її вимогу надає свідоцтво про державну реєстрацію та свідоцтво про його повірку (п. 2. 5 вказаного наказу №400/666). У разі незгоди водія на проведення огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння працівником міліції з використанням спеціальних технічних засобів або в разі незгоди з його результатами огляд проводиться в закладах охорони здоров'я.
 
Майже всі згадані нормативні документи, включно із КпАП, містять норму, за якою огляд особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, проведений з порушенням вимог цієї статті, вважається недійсним (ст.. 266 КУпАП).
 
2. Огляд мене на стан сп'яніння було проведено з грубим порушенням норм чинного законодавства.
 
Моє клопотання щодо перевірки мого стану на місці інспектори ДАЇ залишили без розгляду. Інспектори Державтоінспекції МВС, котрі планували провести огляд, відмовились надати мені технічний засіб, свідоцтво про державну реєстрацію та свідоцтво про повірку технічного засобу, за допомогою якого потрібно було провести огляд на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу. На свою вимогу я отримав відмову, вмотивовану наступним чином: "У нас немає прибору". Але відсутність технічного засобу, відповідно до норм чинного законодавства, не є підставою для направлення водія до медичного закладу.
 
3. Складання протоколу по справі про адміністративне правопорушення, що є єдиним доказом по цій справі, відбулося із грубим порушенням норм чинного законодавства.
 
Всупереч вимогам ст.. 254, 256 КпАП складання протоколу про адміністративне правопорушення здійснювалось без моєї присутності. Лише після складання протоколу свідки засвідчили лише той факт, що я відмовився від поїздки до закладу охорони здоров'я. Жодного відображення обставин, що мають суттєве значення по цій справі, а саме: мій автомобіль знаходиться у нерухомому стані, я не керував транспортним засобом, я наполягав на проведенні обстеження на місці за допомогою технічних засобів, -у протоколі немає. Протокол на підпис мені не дали, копії протоколу не вручили. Копію протоколу я отримав лише 26 грудня у приміщенні ____________.
 
Всупереч вимогам ст. 266, 265-2 КпАП, Наказу МВС № 77 від 26. 02. 2009 р,, від керування автомобілем мене не відсторонили. Тимчасового затримання транспортного засобу шляхом блокування або відправки його на спеціальний майданчик не відбулося. Все це є доказами того, що у стані сп'яніння я не знаходився. А як би і знаходився - автомобілем на цей час я не керував. Жодних доказів (фото, відео, результати виміру змісту алкоголю за допомогою технічних засобів), крім неправдивих свідчень осіб, які вписані в протокол свідками подій, у інспекторів ДАІ немає.
 
4. Всі мої доводи можуть бути підтверджені показами свідків, які приїхали на мій виклик до місця події ще до того, як там з'явився патруль ДПС Державтоінспекції. А саме:
 
1. ПІБ ____________, адреса ____________, тел.. ____________
2. ПІБ ____________, адреса ____________, тел. ____________
 
На підставі викладеного, керуючись ст.. 268 КпАП України,
 
ПРОШУ:
 
1. Викликати та опитати у судовому засіданні осіб, які вписані у протокол як свідки, для встановлення правдивості їхніх свідчень.
2. Залучити до справи покази моїх свідків.
3. Викликати та опитати у судовому засіданні осіб, які були фактичними свідками з мого боку.
4. Викликати та опитати у судовому засіданні співробітника ДПС ДАІ України, яким складено протокол про адміністративне правопорушення;
5. Справу № ______ про адміністративне правопорушення щодо мене закрити за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.
 
Додатки:
 
1. Довідка із станції технічного обслуговування про технічний стан мого автомобілю
2. Документ, підтверджуючий сплату за послуги евакуатора
2. Письмові покази свідків із мого боку на ___ аркушах

Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
 • Справа № 643/16243/21
 • Справа № 638/16800/19
 • Ученые докопались до ИСТИНЫ. Мы 4-е поколение людей на планете. Какими были ЯДЕРНЫЕ войны древности
 • Через полгода после второй дозы происходит значительное снижение антител к коронавирусу, - исследование
 • $12 миллиардов на зарплаты и пенсии. Как Россия усилит поддержку "ЛДНР" и что это значит для Украины
 • ЖЕСТОКОЕ ИЗБИЕНИЕ ДЕВУШКИ НА САЛТОВКЕ: ИМЕНА ВИНОВНИКОВ ЗНАЮТ ВСЕ. КРОМЕ СЛЕДСТВИЯ
 • СКАНДАЛЬНАЯ ДОРОГА ЧЕРЕЗ «БАРАБАШОВО» ЗАДУМАНА, ЧТОБЫ ОТЖАТЬ ПРИБЫЛЬНЫЙ БИЗНЕС,– СМИ
 • Прокуратура повернула ділянки на березі Дніпра, які отримали депутат та дружина депутата
 • В центре Харькова рухнул строительный кран (фото)
 • Харьковский судья заявил о вмешательстве в его деятельность

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .