Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






КЛОПОТАННЯ У справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КпАП України, Варіант 3
Категория: Образцы исков и заявлений

altПротокол про адміністративне правопорушення, передбачене зазначеною нормою закону, щодо мене, складено за те, що нібито 30. 10. 2011 я, керуючи автомобілем Форд ______ держ. № ВС ______ по вул. ____________ знаходився у стані сп'яніння.
 
Вказаний протокол не відповідає обставинам справи, вимогам Закону та "Інструкції з організації провадження діловодства у справах про адмінпорушення правил, норм і стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху", а саме: Розділу 2 "оформлення матеріалів про порушення правил" з наступних підстав.
 
Відповідно до Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України від 9 вересня 2011 p. № 400/666, Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 жовтня 2011 р. за № 931/16947)
 
Огляд повинен проводиться:
 
уповноваженою особою Державтоінспекції МВС на місці зупинки транспортного засобу з використанням спеціальних технічних засобів, дозволених до застосування МОЗ та Держспоживстандартом (далі - спеціальні технічні засоби); п. 1. 6 вказаної вище інструкції.
 
Уповноваженими особами Державтоінспекції МВС використовуються спеціальні технічні засоби, які мають, зокрема, свідоцтво про державну реєстрацію та свідоцтво про повірку. п. 2. 3. вказаної вище інструкції.
 
Перед проведенням огляду на стан сп'яніння уповноважена особа Державтоінспекції МВС інформує особу, яка підлягає огляду на стан сп'яніння, про порядок застосування спеціального технічного засобу та на її вимогу надає свідоцтво про державну реєстрацію та свідоцтво про його повірку. п. 2. 5 вказаної вище інструкції.
 
Огляд на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу проводиться в присутності двох свідків, п. 2. 6 вказаної вище інструкції
 
Інспектори Державтоінспекції МВС, котрі планували провести огляд, відмовились надати мені свідоцтво про державну реєстрацію та свідоцтво про повірку технічного засобу, за допомогою якого потрібно було провести огляд на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу, а також не поінформували про порядок застосування технічного засобу, чим порушили п. 2. 3 і п. 2. 5 вказаної вище інструкції.
 
Також не були представлені документи, які б підтверджували, що даний засіб дозволений до застосування МОЗ та Держспоживстандартом, чим порушили п. 1. 6 вказаної вище інструкції.
 
Також мені було відмовлено у прохані про присутність свідків під час проведення огляду, чим було порушено п. 2. 6 вказаної вище інструкції.
 
Відповідно до викладених вище фактів, провести огляд на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу згідно із законодавством було неможливо.
 
Враховуючи вище наведені факти, а також відповідно до п. 1. 7 вказаної вище інструкції, в якому вказано, що п. 1. 7. У разі відмови водія транспортного засобу від проходження огляду на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу або його незгоди з результатами огляду, проведеного уповноваженою особою Державтоінспекції МВС, огляд на стан сп'яніння проводиться в найближчому закладі охорони здоров'я, якому надано право на проведення такого огляду відповідно до статті 266 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - заклад охорони здоров'я),
 
я вимагав у працівників ДАІ МВС направити мене у відповідний заклад охорони здоров'я для проведення огляду на стан сп'яніння. На свою вимогу я отримав відмову, вмотивовану наступним чином: "У нас на це немає часу".
 
Замість того, щоби доправити або направити мене в заклад охорони здоров'я для проведення огляду на стан сп'яніння, інспектори ДАІ вилучили у мене посвідчення водія серії ІНА № ______ і в той же час, на місці зупинки транспортного засобу, видали мені Тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом серії АА №_від 30. 10. 2011 року, підписаний інспектором УДПС ______., чим порушено ст. 254 КУпАП.
 
Мені не було роз'яснено мої права, чим порушено ст. 256 КУпАП. Відразу ж після цього інспектори сіли у службовий автомобіль ДАІ м. Львова і кудись поїхали.
 
В тимчасовому дозволі на право керування серії АА ______ від 30. 10. 2011 року не вказано серії і номеру протоколу про адмінпорушення, дати складання, статті КУпАП, серії і номеру нагрудного знаку працівника ДАІ.
 
Записи в розділі протоколу "Огляд на стан сп'яніння" здійснювались без моєї присутності і присутності свідків. Протокол на підпис мені не давали, копії протоколу не надали. Автомобіль на штрафмайданчик не забирали. Всупереч Наказу МВС № 77 від 26. 02. 2011 р, ст. 266 КУпАП, від керування автомобілем мене не відсторонили.
 
Виходячи із вище наведених фактів, мені не залишалося нічого іншого, як самостійно проходити Огляд на стан сп'яніння в закладі охорони здоров'я, якому надано таке право.
 
Відповідно до моєї заяви від ___ год. ___ хв. 30. 10. 2011 року лікарями Львівського обласного державного диспансеру було проведено медичний огляд для встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп'яніння: Протокол № ______ від
 
30. 10. 2011 року. Згідно із вказаним протоколом, стан сп'яніння чи вживання психоакгивної речовини не підтвердився по жодному із обов'язкових для перевірки пунктів.
 
Зокрема, згідно із пунктом 12 Протоколу огляду № ______
 
: "наявність алкоголю чи іншої речовини у видихуваному повітрі та біологічних середовищах організму
 
а) повітря - досліджувалось методом Рапопорта - від'ємна.
б) біологічне середовище - аналіз сечі №4444 - 0, 00 %. "
 
Жодних доказів (фото, відео, результату огляду), крім неправдивих свідчень осіб, які вписані в протокол свідками огляду без моєї присутності, у інспекторів ДАІ немає.
 
Виходячи із вищенаведеного, є підстави вважати, що протокол про адмінпорушення, на основі якого порушено справу -сфабрикований.
 
На підставі викладеного, керуючись ст.. 268 КпАП України,
 
ПРОШУ:
 
1. Викликати та опитати у судовому засіданні осіб, які вписані у протокол як свідки, для встановлення правдивості їхніх свідчень.
2. Викликати та опитати у судовому засіданні співробітника міліції, яким складено протокол про адміністративне правопорушення;
3. Справу № ______ про адміністративне правопорушення щодо мене закрити за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.
 
" ___" ______ 201___ р.
 
____________ підпис
 
Додатки:
 
1. Протокол №_______ медичного огляду для встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп'яніння від 30. 10. 2011 року.
2. Тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом серія АА № ______, (в якому відсутні записи про серію, номер протоколу про адмінпорушення, дата укладання протоколу, Стаття КУпАП, серія і номер нагрудного знака працівника Державтоінспекції), виданий працівником УДПС ____________
 
30. 10. 2011 року.

Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
 • Справа № 643/16243/21
 • Справа № 638/16800/19
 • Ученые докопались до ИСТИНЫ. Мы 4-е поколение людей на планете. Какими были ЯДЕРНЫЕ войны древности
 • Через полгода после второй дозы происходит значительное снижение антител к коронавирусу, - исследование
 • $12 миллиардов на зарплаты и пенсии. Как Россия усилит поддержку "ЛДНР" и что это значит для Украины
 • СКАНДАЛЬНАЯ ДОРОГА ЧЕРЕЗ «БАРАБАШОВО» ЗАДУМАНА, ЧТОБЫ ОТЖАТЬ ПРИБЫЛЬНЫЙ БИЗНЕС,– СМИ
 • ЖЕСТОКОЕ ИЗБИЕНИЕ ДЕВУШКИ НА САЛТОВКЕ: ИМЕНА ВИНОВНИКОВ ЗНАЮТ ВСЕ. КРОМЕ СЛЕДСТВИЯ
 • Прокуратура повернула ділянки на березі Дніпра, які отримали депутат та дружина депутата
 • В центре Харькова рухнул строительный кран (фото)
 • Харьковский судья заявил о вмешательстве в его деятельность

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)











  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

















  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .