Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Про визнання дій відповідача незаконними та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності (порушення вимог знаку "Рух прямо "з перетинанням суцільної лінії)
Категория: Образцы исков и заявлений

alt4 серпня 2011 року інспектор ДПС Снятинського ВДАІ УМВС в Івано-Франківській області ______ (Відповідач) виніс постанову в справі про адміністративне правопорушення серії АТ №111111 про те, що я, Іванов Іван Іванович (Позивач), керуючи автомобілем порушив вимоги дорожнього знаку 4. 1. "Рух прямо" та виїзжаючи з заправки "Око" перетнув суцільну лінію розмітки 1. 1., за що мене притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративне правопорушення у вигляді штрафу в розмірі 255, 00 гривень.
 
Дана постанова по справі про адміністративне правопорушення є незаконною і необгрунтованою, не відображає дійсних обставин справи, складена за відсутності належних доказів та з грубими порушеннями чинного законодавства. При підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення Відповідачем не було з'ясовано всіх обставин справи, необхідних для об'єктивного і правильного її вирішення, не було враховано моїх пояснень. Тому, притягнення мене до адміністративної відповідальності вважаю безпідставним та необгрунтованим, а дії інспектора ДПС Мойсик Івана Васильовича такими, що суперечать чинному законодавству України з наступних підстав.
 
Відповідно до ст. 57 Конституції України закріплено правову норму, що кожному гарантується право знати свої права і обов'язки, але при цьому Відповідачем не було роз'яснено мені прав та обов'язків, чим грубо порушив моє конституційне право.
 
У відповідності до вимог ст. 268 КпАП України особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи тощо. Слід зазначити, що розгляд справи на місці, без підготовки та не надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, не тільки порушує мої права, передбачені ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати. Я вважаю, що мої права при такому розгляді справи грубо порушено.
 
Згідно п. 34. 1 Правил дорожнього руху, лінії 1. 1 і 1. 3 перетинати забороняється. Якщо лінією 1. 1 позначено місце стоянки або край проїзної частини, суміжний з узбіччям, цю лінію перетинати дозволяється.
 
Також, згідно ст. 245 КУпАП, завданнями провадження у справі про адміністративне правопорушення є повне, всебічне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, тощо.
 
Відповідно до ст. 280 КУпАП, орган, посадова особа при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язана з'ясувати: чи було вчинено правопорушення, чи винна особа у його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують чи обтяжують відповідальність, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадській організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
 
Згідно ч. З ст. 62 Конституції України обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах отриманих незаконним шляхом.
 
Отже, враховуючи вищенаведені обставини, Відповідач безпідставно виніс постанову АТ № 111111 від 04. 08. 2011 року в справі про адміністративне правопорушення за відсутністю в моїх діях складу проступку, оскільки правопорушення я не вчиняв, небезпеки для інших учасників дорожнього руху не створював.
 
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
 
Зазначена постанова в справі про адміністративне правопорушення була винесена 04 серпня 2011 року, у зв'язку з тим що я перебував за межами України, що унеможливлювало мене у встановлений Законом строк звернутися в суд для захистом моїх прав, свобод та інтересів, що підтверджується закордонним паспортом з відміткою про перетин кордону.
 
Згідно ч. 2 ст. 71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
 
На підставі вище викладеного, керуючись ст. ст. ст. 121, 251, 252, 268 КУпАП, ст. 6, 7, 8, 9 ч. 2 ст. 18, ч. 2 ст. 71, 99 КАС України, ПРОШУ:
 

Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
 • Клопотання про поновлення процесуального строку можна заявляти і усно. Письмова форма НЕ ОБОВ’ЯЗКОВА (ВС/КГС № 910/6915/19 від 02.12.2019)
 • Житель Харькова оспаривает в суде продление карантина
 • Никто не заметил подмены
 • Поддерживая хорошие начинания...
 • Докази, які підтверджують факт відкриття карткового рахунку в банку
 • Журналистка Крюкова на похоронах Кернеса подслушала разговор и устроила скандал вокруг Кличко
 • "Ваш сын в полиции". Сообразительный дедушка быстро разоблачил мошенника и сдал его в полицию - ГУНП
 • В Украине вступили в силу новые карантинные ограничения. Полный список и инфографика
 • В 2020 году каждый украинец выложил 3000 грн на обслуживание госдолга
 • К Земле несутся семь астероидов, три из которых могут быть опасны для человечества

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .