Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Про визнання дій відповідача незаконними та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності (перевищення швидкості руху)
Категория: Образцы исков и заявлений

altДана позовна заява підлягає розгляду у судах на підставі ч. З ст. 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи, в порядку, передбаченому Кодексом адміністративного судочинства (далі -КАС). Статтею 19 КАС встановлено, що адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.
 
Статтею 288 КУпАП передбачено, що особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
 
" ___" ______2011 року я був зупинений Інспектором відділення ДАІ з обслуговування міста (району) ______ ПІБ, який вказав що мною порушений п. 12. 4 Правил дорожнього руху, тобто перевищив швидкість руху більш ніж на 20 км/год.
 
Щодо мене, ПІБ, був складений протокол серія ___ № ______ винесена постанова № ______серія ______ про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 КУпАП - перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину.
 
Однак в населеному пункті, де мене було зупинено, я рухався зі швидкістю близько 60 км/год.
 
Постанова № ______ винесена за результатами застосування фіксації порушень ПДР засобами фіксації швидкості руху. Засобом фіксації згідно постанови являється прилад за № 050354 (назва приладу в протоколі не зрозуміла). Інспектор через три хвилини підійшов до мене та показав на приладі цифру "85".
 
Попереду мене рухався обігнавший мене автомобіль із більшою швидкістю, також позаду мене їхав автомобіль із ввімкненим сигналом лівого повороту для здійснення обгону. Тобто дані автомобілі явно рухалися з більшою швидкістю, ніж мій автомобіль. Тому незрозуміло, чому інспектор дійшов висновку, що це швидкість саме мого автомобіля, і чому зупинили саме мене.
 
Вказане вище може підтвердити пасажир ПІБ, що знаходився на той час в моєму авто.
 
Отже інспектором не доведено, що дана швидкість належнії саме автомобілю, яким я керував, тим більше що я вказував інспектору, що рухався зі швидкістю 60 км/год.
 
Постанова серії ___№ ______ не відповідає вимогам закону з таких підстав. Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом чи відеофіксації, оскільки він знаходився у співробітника ДАЇ, керувався ним безпосередньо.
 
З моменту зупинки мого транспортного засобу за вимогою інспектора ДПС ______ до його підходу та пред'явлення мені показань приладу вимірювання швидкості сплинуло близько трьох хвилин протягом яких я не бачив інспектора ДПС, який мене зупинив. Цими діями інспектор порушив вимоги п. 153 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС України 27. 03. 2009 №111, відповідно до якого працівник ДПС після повної зупинки транспортного засобу повинен підійти до водія. У цих умовах неможливо впевнитись, чи пред'явлені мені показання приладу стосувались заміру моєї швидкості чи стосуватись будь якого іншого транспортного засобу, з тих, що рухались цією ділянкою дороги під час, або до, або після моєї зупинки.
 
На пред'явленому мені інспектором приладі було зазначено цифри "85". Впевнитись в поточному значенні часу приладу та часу фіксування показань на мою вимогу інспектором було відмовлено. Зазначені обставини не дозволили мені впевнитись чи були показання приладу зафіксовані саме під час руху мого транспортного засобу ділянкою дороги на якій діяло обмеження швидкості.
 
У відповідності до ст. ст. 10, 11, 13 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", на вимірювання у сфері, у якій їх результати можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Інспектор не надав мені паспорт на вимірювальний прилад, не надав на мою вимогу доказів повірки даного приладу, а на приладі взагалі були відсутні номер та клеймо державної повірки та опломбування, про що я зазначив в протоколі. Дані обставини не виключають можливість використання працівниками ДПС вимірювального приладу який не пройшов повірку згідно з вимогами зазначеного Закону та свідчать про неправомірність застосування даного приладу. Відповідно до п. 20. 2 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС України 27. 03. 2009 №111 забороняється застосування технічних засобів та приладів, які не сертифіковані, не сертифіковані в Україні та які не пройшли метрологічної повірки або мають свідоцтво про таку повірку, термін дії якого минув.
 
У протоколі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю. Відсутні також показання будь-яких свідків.
 
При винесенні постанови № ______ були обмежені мої права, передбачені КУпАП. Стаття 268 КУпАП передбачає, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі. Зокрема, я не мав можливості скористуватися правовою допомогою.
 
Прошу особливу увагу звернути суд на норму, встановлену ч. 2 статті 71 КАС, відповідно до якої в адміністративних справах про протиправність рішень суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
 
З даної норми, випливає, що постанова, яка оскаржена в судовому порядку, де інспектор — відповідач не з'явився до суду, жодним чином не повідомив суд, що заперечує проти позову, не довів правомірність свого рішення, має бути скасована як така, що визнається відповідачем.
 
Кодексом адміністративного судочинства встановлено, що для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів (ст. 99 КАС).
 
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 287, 288 КУпАП, ст. 6, 17-19, 71, 99, 104-106 КАС України, закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС України 27. 03. 2009 №111, пункту 12. 4 Правил дорожнього руху, ПРОШУ:

Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Популярное
 • Суд стягнув 76 тисяч відшкодування з «АТБ», де жінка впала на розлитій олії
 • Справа №643/21744/19
 • Лесик обещал-не сделал...
 • НБУ продает на аукционе 40 тонн монет, выведенных из эксплуатации
 • Втрое больше заболевших. Ждет ли Украину взрыв коронавируса в сентябре
 • “Карантин – незаконний”, – адвокат Криворучко
 • Основатель Zoom за день заработал 5 млрд долларов
 • Видео момента нападения на автобус в Люботине попало в соцсети (видео)
 • Лерос обозвал Зеленского лжецом и "клоуном с 95 Квартала"
 • На авторынке Харькова прогремел взрыв (фото)

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .