Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Виплата дивідендів фізособам-засновникам за 2010 рік: як утримати податок на доходи
Категория: Горячая линия

У травні 2011 року були виплачені дивіденди за 2010 рік фізособам-засновникам, з яких був утриманий і перерахований податок на доходи в розмірі 5%. Чи правильно утримано податок і чи не варто зробити перерахунок?
Відповідь
Так, утримання податку на доходи з виплачених у травні 2011 року дивідендів за 2010 р. потрібно було здійснити за ставкою 5 %.
Підтвердженням цього є пп. 170.5.3 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), відповідно до якого дивіденди, нараховані платникові податків емітентом корпоративних прав — резидентом, що є юридичною особою, обкладають податком на доходи за ставкою, визначеною в п. 167.2 ПКУ (тобто 5 %), крім дивідендів, виплачених фізичним особам за акціями або іншими корпоративними правами, що мають статус привілейованих або інший статус, який передбачає виплату фіксованого розміру дивідендів або суми, більшої за суму виплат, розраховану на будь-яку іншу акцію (корпоративне право), емітовану таким платником податків, виплат, які прирівнюються з метою оподатковування до заробітної плати з відповідним оподатковуванням.
Хоча п. 6 підрозділу 1 р. ХХ ПКУ й затверджує, що «оподатковування доходів платника податків, нарахованих за результатами податкових періодів до 1 січня 2011 року, здійснюється за ставками і нормами, що діють до 1 січня 2011 року, незалежно від дати їхньої фактичної виплати (надання)», але зважаючи на те що цей пункт був унесений у ПКУ відповідним законом лише з 06.08.11 р., щодо виплачених у травні 2011 року дивідендів він не має юридичної сили.
Таким чином, податок на доходи був утриманий правильно й у перерахунку немає потреби.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 23.05.2012

 

Все про бухгалтерський облік


Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
  • Справа № 643/16243/21
  • Справа № 638/16800/19
  • Ученые докопались до ИСТИНЫ. Мы 4-е поколение людей на планете. Какими были ЯДЕРНЫЕ войны древности
  • Через полгода после второй дозы происходит значительное снижение антител к коронавирусу, - исследование
  • $12 миллиардов на зарплаты и пенсии. Как Россия усилит поддержку "ЛДНР" и что это значит для Украины
  • ЖЕСТОКОЕ ИЗБИЕНИЕ ДЕВУШКИ НА САЛТОВКЕ: ИМЕНА ВИНОВНИКОВ ЗНАЮТ ВСЕ. КРОМЕ СЛЕДСТВИЯ
  • СКАНДАЛЬНАЯ ДОРОГА ЧЕРЕЗ «БАРАБАШОВО» ЗАДУМАНА, ЧТОБЫ ОТЖАТЬ ПРИБЫЛЬНЫЙ БИЗНЕС,– СМИ
  • Прокуратура повернула ділянки на березі Дніпра, які отримали депутат та дружина депутата
  • В центре Харькова рухнул строительный кран (фото)
  • Харьковский судья заявил о вмешательстве в его деятельность

  • Наш опрос


    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .