Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Який порядок безплатної приватизації земельних ділянок громадянами та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документації, що посвідчує право на земельну ділянку?
Категория: Горячая линия

altПорядок безплатної приватизації земельних ділянок громадянами встановлений ст. 118 Земельного кодексу України (ЗК). Згідно з ч.1 цієї статті громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки.
 
При виготовленні технічної документації із землеустрою щодо складання документації, що посвідчує право на земельну ділянку, проводиться комплекс геодезичних робіт з прив'язкою меж ділянок до єдиної геодезичної мережі та оформлення бланків державних актів. Виконання вказаних робіт проводиться за кошти громадян на підставі укладеного договору з визначенням терміну та вартості зазначених робіт.
 
Відповідно до ст. 22 Закону України «Про землеустрій» (далі — Закон) землеустрій здійснюється на підставі договорів між юридичними, фізичними особами та розробниками документації із землеустрою. Згідно з чч. 2 та 3 ст. 26 Закону розробниками документації із землеустрою є юридичні та фізичні особи, які отримали ліцензію на проведення робіт із землеустрою. Взаємовідносини замовників і розробників документації із землеустрою регулюються законодавством України та договором.
 
Відповідно до п.«г» чч.1 та 2 ст. 27 Закону замовники документації із землеустрою визначають за погодженням із розробником документації із землеустрою вартість робіт, термін їх виконання і порядок їх оплати. Замовники документації за рахунок власних коштів мають право на вибір розробника та укладання з ним договору.
У разі невиконання або неналежного виконання умов договору при здійсненні землеустрою розробники документації несуть відповідальність, передбачену договором і законом (ст. 28 Закону).
 
Вартість робіт із землеустрою визначається згідно з кошторисом на виконання робіт, який складається на підставі розмірів оплати земельно-кадастрових робіт та послуг, які затверджено наказом Держкомзему, Мінфіну, Мінекономіки № 97/298/124 від 15.06.2001 р. та зареєстровано в Мін'юсті 10.07.2001 р. за № 579/5770.
 
На виконання п. 21 постанови Кабінету Міністрів України № 1548 від 25.12.1996 р. «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконання органів міських рад щодо врегулювання цін (тарифів)» наказом Держкомзему № 264 від 12.08.2004 р. затверджені граничні розміри плати з виконання землевпорядних робіт (без врахування податку на додану вартість):
 
для введення особистого селянського господарства — не більше 150 гривень; якщо особисте селянське господарство розташоване на двох земельних ділянках, застосовується коефіцієнт 1,1; на трьох — 1,2; на чотирьох і більше — 1,4;
для будівництва й обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка), для індивідуального дачного будівництва — не більше 176 гривень;
 
для ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів — не більше 132 гривень.
 
Відповідно до ч.9 ст. 118 ЗК проект відведення земельної ділянки погоджується з органом по земельних ресурсах, прородоохоронним і санітарно-епідеміологічним органом, органом архітектури і охорони культурної спадщини та подається на розгляд відповідної місцевої державної адміністрації або органу місцевого самоврядування.
Крім того, державні акти на право власності на землю підлягають реєстрації (ст.125 ЗК).

Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
 
 Олег, 23 октября 2010 19:13
50% відсотків стаття про вартість а не про порядок.
Отанній абзац не стосується тех. документації. Для неї потрібно тільки висновки з органу по земельних ресурсах та органу архітектури.
А де про ч.2 ст.118ЗКУ? А де про ст.125 ЗКУ? А де про межові знаки з за котрих може бути попадалово на повну вартість технічної документації?
Пуста стаття. Хоча довшої просто не прочитають ОЗУ не хватить :)
 
 
 pizza dough, 19 ноября 2010 14:13
Черт, из закладок сайт пропал куда-то, еле нашел
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Популярное
  • Суд стягнув 76 тисяч відшкодування з «АТБ», де жінка впала на розлитій олії
  • Справа №643/21744/19
  • Лесик обещал-не сделал...
  • НБУ продает на аукционе 40 тонн монет, выведенных из эксплуатации
  • Втрое больше заболевших. Ждет ли Украину взрыв коронавируса в сентябре
  • “Карантин – незаконний”, – адвокат Криворучко
  • Лерос обозвал Зеленского лжецом и "клоуном с 95 Квартала"
  • Основатель Zoom за день заработал 5 млрд долларов
  • На авторынке Харькова прогремел взрыв (фото)
  • Щодо нежитлових приміщень з логотипами «Дом оптики» та «CHURRASCO GRILL» за адресою: вул. Полтавський шлях, 140-А

  • Наш опрос


    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .