Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Відповідь на заяву в книзі скарг та пропозицій № б/н від «19» жовтня 2014 року
Категория: Дела житейские

Детально ознайомившись з Вашою заявою в книзі скарг та пропозицій № б/н від «19» жовтня 2014 року, у якій Ви, скаржитесь на якість обслуговування в нашому магазині, повідомляємо Вас:

Перш, за все дозвольте висловити Вам свою подяку, за вибір нашого магазину для здійснення покупок.

Вибір наших клієнтів - це не лише привілей, а також і велика відповідальність. Ми намагаємось якомога більш відповідально ставитись до виконання покладеного на нас обов'язку та прикладаємо найбільших зусиль, щоб потреби кожного, хто звернувся до нашою магазину, були задоволені.

За результатами викладених фактів проведено перевірку в ході якої порушень з боку працівників нашого магазину виявлено не було, оскільки:

По-перше, відповідно до ч. 1 ст. 307 Цивільного кодексу України фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.

Слід зазначити, що в магазині висить табличка з інформацією про здійснення відеозапису, про що ви були повідомлені, та крім того торговий зал магазину не являється приватним місцем, а є місцем загального доступу, а саме публічного доступу. Таким чином оскільки Ви були попереджені про відеозйомку в магазині та фактично погодилися з нею увійшовши до магазину, таким чином Ваша згода (мовчазна) на її проведення була надана.

Однак наше підприємство, пішовши Вам на зустріч видалила наявну інформацію про Вас.

Слід зазначити, що Ваше твердження стосовно ліцензування здійснення відео зйомки в магазині не знаходить свого підтвердження в дійсності, оскільки діючим законодавством, та в тому числі Законом України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» не передбачена необхідність отримання ліцензій.

Крім того слід зазначити, що ст. 9. Закону України «Про захист персональних даних» передбачено, що володілець персональних даних повідомляє Уповноваженого про обробку персональних даних, яка становить особливий ризик для прав і свобод суб'єктів персональних даних, упродовж тридцяти робочих днів з дня початку такої обробки.

Вичерпний перелік такої інформації встановлений в «Порядку повідомлення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про обробку персональних даних, яка становить особливий ризик для прав і свобод суб'єктів персональних даних, про структурний підрозділ або відповідальну особу, що організовує роботу, пов'язану із захистом персональних даних при їх обробці, а також оприлюднення вказаної інформації», який затверджений наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 08. 01. 2014 за № 1/02-14.

Однак в даному переліку не зазначена інформація, яка могла бути зафіксована на відеокамері, стосовно купівлі Споживачем товару або знаходження Споживачу в магазині та взагалі наше підприємство не зберігає такої інформації.

Тому дана інформація не повинна передаватися уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

Таким чином згідно з вищевикладеного вбачається, що нашим підприємством не було порушено норми діючого законодавства, та відео зйомка в магазині не суперечить нормам діючого законодавства.

По-друге, слід зазначити, що ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів» визначений перелік інформації на отримання якої має право Споживач.

Приписами абз. 1 та абз. 2 ч. 2 ст. 15 ЗУ «Про захист прав споживачів», встановлено, що інформація, передбачена частиною першою цієї статті, доводиться до відома споживачів виробником (виконавцем, продавцем) у супровідній документації, що додається до продукції, на етикетці, а також у маркуванні чи іншим способом (у доступній наочній формі), прийнятим для окремих видів продукції або в окремих сферах обслуговування. Інформація про продукцію може бути розміщена у місцях, де вона реалізується, а також за згодою споживача доводитися до нього дистанційно.

Слід зазначити, що вся інформація про зазначені Вами товари наявна в повному обсязі на визначеній законодавством мові, та міститься на товарі та також розміщена в доступному для споживачі місці, та також дана інформація міститься ще в супровідній інформації. Крім того якість товару підтверджується Декларацією про відповідність.

Таким чином ваші висновки про незаконність ввезення товару не відповідають дійсності.

Наше підприємство вдячно Вам, за те що Ви проявили небайдужість та звернули нашу увагу на вказаний в вашій заяві випадок, що дозволять зробити нашу роботу кращою для Вас.

Про це листом № 979/Ш від 24.10.2014 повідомив МГ Адвокт Консалтінг ДФ ТОВ «АЛЛО» Малюта О.В.


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Популярное
 • НБУ продает на аукционе 40 тонн монет, выведенных из эксплуатации
 • Тайна совещательной комнаты, судья Цвира
 • Эпидемия коронавируса в Дзержинском районном суде города Харькова, осторожно!
 • Новости 24 сентября: Ахметов "отмывает" 2 миллиарда долларов, Витренко объясняет убытки "Нафтогаза", в Ужгороде запускают аэропорт
 • Щодо нежитлових приміщень з логотипами «Дом оптики» та «CHURRASCO GRILL» за адресою: вул. Полтавський шлях, 140-А
 • Щодо нежитлового приміщення «Osteria Il Tartufo», що розміщене по вул. Культури, 20 - В
 • В доме Пабло Эскобара нашли тайник с миллионами сгнивших долларов
 • Стосовно нежитлових приміщень, що розміщені по вул. Сумській, 13,
 • КОРРУПЦИОННО-СЕМЕЙНЫЙ ТАНДЕМ ЖИДКОВА-ДАВЫДОВОЙ НАНЁС ДЕРГАЧЁВСКОМУ РАЙОНУ МНОГОМИЛЛИОННЫЕ УБЫТКИ
 • «ЛАВОЧКИ КЕРНЕСА»: У ХАРКОВІ ВСТАНОВИЛИ НОВИЙ РЕКОРД

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .