Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Останнє слово - за парламентом
Категория: Важно знать

altКомітет із правосуддя дав згоду на арешт судді Крюковського. Зараз уже не викликають здиву­вання випадки, коли суддю звинувачують у скоєнні злочину. Факти, коли служителі Феміди, тобто осо­би, які здійснюють правосуддя, вчиняють злочин, а потім, корис­туючись своєю недоторканністю, намагаються уникнути відпові­дальності, дедалі частіше набува­ють розголосу. Так, 5 лютого на під­ставі постанови слідчого МВС Ук­раїни в Херсонській області з поса­ди заступника голови Каховського міськрайонного суду Херсонської області було усунуто Олега Крю­ковського. Пізніше Генеральна прокуратура України направила Го­лові Верховного Суду України Ва­силю Онопенку подання про на­дання згоди на затримання і арешт судді Крюковського. Пан Онопенко підтримав подання Генпрокуратури та направив його в Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя (далі — Комітет), а ос­танній розглянув це подання на своєму черговому засіданні, яке відбулося 1 квітня.
До Комітету також надійшло клопотання від народного депута­та України Володимира Марущенка, в якому він просив при розгляді питання про надання згоди на арешт Олега Крюковського деталь­но вивчити докази, які підтверджу­ють вину пана Крюковського у вчи­ненні злочину та врахувати наведені обставини з метою винесення правильного рішення. У своєму клопотанні народний депутат гово­рить, що згідно з прокурорським поданням, факт скоєння замаху на вбивство підтверджується свідчен­нями лише потерпілої сестри обвинуваченого. Водночас алібі Крю­ковського підтверджується пока­заннями свідків. Крім того, депутат Марущенко заявляє, що чоловік се­стри пана Крюковського раніше притягувався до кримінальної від­повідальності, а тому свідчення по­терпілої можуть не відповідати дійсності, тобто можуть бути недо­стовірними. Члени Комітету лише заслуха­ли клопотання свого колеги, однак заявили, що не можуть приймати рішення стосовно винуватості чи невинуватості судді.
 
Цікавий факт
Суддя звинуватив прокуратуру і заявив, що за вісім місяців розгляду його справи проводились лише оперативно-розшукові дії.
 
ОБВИНУВАЧЕННЯ ГЕНПРОКУРАТУРИ
З доповіддю від Генеральної прокуратури України виступив за­ступник Генерального прокурора України Микола Галамша. За його словами, відповідно до даних Генпрокуратури, пан Крюковський, маючи конфлікт на ґрунті розподі­лу об'єкта приватної власності зі своєю сестрою, неодноразово вис­тупав з погрозами в її бік. Однак, сам суддя стверджує, що у нього дружні відносини із сестрою. На­томість конфлікт він має з чолові­ком сестри, який є адвокатом і має судимість.
За словами заступника Генпрокурора, судді Крюковському інкри­мінується те, що в під час одного з конфліктів зі своєю сестрою він вистрілив з вогнепальної автома­тичної зброї (автомата Калашникова) у вікно кухні сестри в той мо­мент, коли побачив її там. В результаті сестра пана Крюковського та її дитина отримали поранення. Як за­значив Микола Галамша, з метою уникнення відповідальності суддя Крюковський зник з місця скоєння злочину і створив собі алібі в одно­му з кафе.
Цікавим є те, що, за словами за­ступника Генпрокурора, сестра па­на Крюковського засвідчила, що впізнала в ньому нападника, і слідство має підстави інкримінува­ти останньому вчинення відпо­відного злочину.
 
«Я ДО ЦЬОГО НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЮ»
Сам Олег Крюковський відки­нув будь-які обвинувачення у свій бік. «Представник прокуратури не сказав жодного правдивого слова. У мене нема недружніх відносин із сестрою і не може бути»,—зазначив він. Пан Крюковський сказав, що в нього є докази того, що на момент вчинення інкримінованого йому злочину він був в іншому місці.
В свою чергу, суддя звинуватив прокуратуру і заявив, що за вісім місяців розгляду його справи про­водились лише оперативно-розшу­кові дії, а не саме розслідування зло­чину. Крюковський також заявив, що після виступу Президента Ук­раїни, який говорив про цю справу, буквально протягом двох тижнів йому висунули обвинувачення, відсторонили від посади і внесли подання до парламенту про взяття під варту. Однак, представники Генпрокуратури спростовують усі зви­нувачення в свою сторону і посила­ються на таємницю слідства.
На запитання: хто, на думку Крюковського, міг стріляти, суддя зауважив, що це може бути пов'язано з проблемами на роботі чоловіка його сестри — адвоката, який має кримінальне минуле. «Я до цього ніякого відношення не маю», — на­голосив суддя.
Після активного обговорення в Комітеті народні депутати України одностайно прийняли рішення да­ти згоду на затримання та арешт Олега Крюковського. Однак, ос­таннє слово має сказати парламент. Саме Верховна Рада України оста­точно вирішує питання про надан­ня згоди на взяття судді під варту. Наступного дня після розгляду за­значеного питання в Комітеті воно мало розглядатись парламентом, однак у зв'язку з тим, що трибуну Верховної Ради знову заблокували представники деяких політичних сил, суддя Крюковський досі на волі, і рішення щодо нього наразі не прийнято.
 
За матеріалом "Юридична газета"

Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Популярное
 • У випадку бездіяльності слідчого суддя за клопотанням учасника провадження встановлює конкретний строк для проведення процесуальної дії, стаття 114 КПК України (Жовтневий районний суд м. Харкова від 18 березня 2016р., суддя Федюшин М.В)
 • Нетверезий “коп” дістав пiстoлeт та виcтpілив чоловіку у спину, за те що той зробив поліцейському зауваження
 • ВССУ: Узагальнення «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування» (станом на 12 січня 2017р.)
 • Партнерами Коломойского стали американцы, которые "кинули" украинскую оборонку на $8 млн – Bihus.Info
 • СБУ задержала на границе бывшего замдиректора завода имени Малышева c 55 медалями
 • Сім'я нового голови НБУ Шевченка заборгувала за комуналку 1,2 млн гривень
 • На Харковщине сгорела иномарка. Возможен поджог (фото)
 • На Одесской таможне трое руководителей погорели на взятках
 • В Харькове прошел рейд по ночным клубам, барам и ресторанам (видео, фото)
 • ГЛАВВРАЧА ХАРЬКОВСКОЙ БОЛЬНИЦЫ ПОДОЗРЕВАЮТ В ХАЛАТНОСТИ С УЩЕРБОМ ПОЧТИ НА 3 МИЛЛИОНА ГРИВЕН

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .