Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Останнє слово - за парламентом
Категория: Важно знать

altКомітет із правосуддя дав згоду на арешт судді Крюковського. Зараз уже не викликають здиву­вання випадки, коли суддю звинувачують у скоєнні злочину. Факти, коли служителі Феміди, тобто осо­би, які здійснюють правосуддя, вчиняють злочин, а потім, корис­туючись своєю недоторканністю, намагаються уникнути відпові­дальності, дедалі частіше набува­ють розголосу. Так, 5 лютого на під­ставі постанови слідчого МВС Ук­раїни в Херсонській області з поса­ди заступника голови Каховського міськрайонного суду Херсонської області було усунуто Олега Крю­ковського. Пізніше Генеральна прокуратура України направила Го­лові Верховного Суду України Ва­силю Онопенку подання про на­дання згоди на затримання і арешт судді Крюковського. Пан Онопенко підтримав подання Генпрокуратури та направив його в Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя (далі — Комітет), а ос­танній розглянув це подання на своєму черговому засіданні, яке відбулося 1 квітня.
До Комітету також надійшло клопотання від народного депута­та України Володимира Марущенка, в якому він просив при розгляді питання про надання згоди на арешт Олега Крюковського деталь­но вивчити докази, які підтверджу­ють вину пана Крюковського у вчи­ненні злочину та врахувати наведені обставини з метою винесення правильного рішення. У своєму клопотанні народний депутат гово­рить, що згідно з прокурорським поданням, факт скоєння замаху на вбивство підтверджується свідчен­нями лише потерпілої сестри обвинуваченого. Водночас алібі Крю­ковського підтверджується пока­заннями свідків. Крім того, депутат Марущенко заявляє, що чоловік се­стри пана Крюковського раніше притягувався до кримінальної від­повідальності, а тому свідчення по­терпілої можуть не відповідати дійсності, тобто можуть бути недо­стовірними. Члени Комітету лише заслуха­ли клопотання свого колеги, однак заявили, що не можуть приймати рішення стосовно винуватості чи невинуватості судді.
 
Цікавий факт
Суддя звинуватив прокуратуру і заявив, що за вісім місяців розгляду його справи проводились лише оперативно-розшукові дії.
 
ОБВИНУВАЧЕННЯ ГЕНПРОКУРАТУРИ
З доповіддю від Генеральної прокуратури України виступив за­ступник Генерального прокурора України Микола Галамша. За його словами, відповідно до даних Генпрокуратури, пан Крюковський, маючи конфлікт на ґрунті розподі­лу об'єкта приватної власності зі своєю сестрою, неодноразово вис­тупав з погрозами в її бік. Однак, сам суддя стверджує, що у нього дружні відносини із сестрою. На­томість конфлікт він має з чолові­ком сестри, який є адвокатом і має судимість.
За словами заступника Генпрокурора, судді Крюковському інкри­мінується те, що в під час одного з конфліктів зі своєю сестрою він вистрілив з вогнепальної автома­тичної зброї (автомата Калашникова) у вікно кухні сестри в той мо­мент, коли побачив її там. В результаті сестра пана Крюковського та її дитина отримали поранення. Як за­значив Микола Галамша, з метою уникнення відповідальності суддя Крюковський зник з місця скоєння злочину і створив собі алібі в одно­му з кафе.
Цікавим є те, що, за словами за­ступника Генпрокурора, сестра па­на Крюковського засвідчила, що впізнала в ньому нападника, і слідство має підстави інкримінува­ти останньому вчинення відпо­відного злочину.
 
«Я ДО ЦЬОГО НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЮ»
Сам Олег Крюковський відки­нув будь-які обвинувачення у свій бік. «Представник прокуратури не сказав жодного правдивого слова. У мене нема недружніх відносин із сестрою і не може бути»,—зазначив він. Пан Крюковський сказав, що в нього є докази того, що на момент вчинення інкримінованого йому злочину він був в іншому місці.
В свою чергу, суддя звинуватив прокуратуру і заявив, що за вісім місяців розгляду його справи про­водились лише оперативно-розшу­кові дії, а не саме розслідування зло­чину. Крюковський також заявив, що після виступу Президента Ук­раїни, який говорив про цю справу, буквально протягом двох тижнів йому висунули обвинувачення, відсторонили від посади і внесли подання до парламенту про взяття під варту. Однак, представники Генпрокуратури спростовують усі зви­нувачення в свою сторону і посила­ються на таємницю слідства.
На запитання: хто, на думку Крюковського, міг стріляти, суддя зауважив, що це може бути пов'язано з проблемами на роботі чоловіка його сестри — адвоката, який має кримінальне минуле. «Я до цього ніякого відношення не маю», — на­голосив суддя.
Після активного обговорення в Комітеті народні депутати України одностайно прийняли рішення да­ти згоду на затримання та арешт Олега Крюковського. Однак, ос­таннє слово має сказати парламент. Саме Верховна Рада України оста­точно вирішує питання про надан­ня згоди на взяття судді під варту. Наступного дня після розгляду за­значеного питання в Комітеті воно мало розглядатись парламентом, однак у зв'язку з тим, що трибуну Верховної Ради знову заблокували представники деяких політичних сил, суддя Крюковський досі на волі, і рішення щодо нього наразі не прийнято.
 
За матеріалом "Юридична газета"

Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
 • Цены на нефть продолжают расти на фоне новостей об убийстве иранского генерала
 • Новорічна «тендерна» ялинка у Красноярську обігнала ялинку Кернеса, а діамантова ялинка у Марбельї стала найдорожчою в світі
 • Пожары в Австралии уничтожают целые города, под угрозой сотни миллионов животных: жуткие фото
 • Китай запретил онлайн-игры детям для защиты их психического и физического здоровья
 • Сухумский переворот. Как в Абхазии ветераны "ДНР" Майдан устроили
 • СБУ ЗАДЕРЖАЛА ХАРЬКОВЧАНИНА-БОЕВИКА «ЛНР»
 • Прокуратура відсудила у родини Хорошковського 60 гектарів лісу на березі Дніпра
 • БЫЛ ПЬЯН, ДЕБОШИРИЛ И СОПРОТИВЛЯЛСЯ ПАТРУЛЬНЫМ: НАЧАЛЬНИКА ОТДЕЛА ПОЛИЦИИ В ХАРЬКОВЕ ОТСТРАНИЛИ ОТ ДОЛЖНОСТИ
 • Стали известны кандидаты в главы райгосадминистрации на Харьковщине
 • Щодо реконструкції нежитлової будівлі по в’їзду Достоєвського, 32 у м. Харкові.

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .