Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


ПРЕТЕНЗІЯ щодо виплати страхового відшкодування
Категория: Образцы исков и заявлений

_________

(назва та форма власності СК)

_________

(адреса СК)

_________

(П. І. Б. та адреса страхувальника)

 

ПРЕТЕНЗІЯ

щодо виплати страхового відшкодування

 

ХХХХ20ХХр. внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталась в м. Києві, по вул. _________, за участі (П. І. Б. страхувальника) _________ та (П. І. Б. другого водія), автотранспортний засіб страхувальника отримав механічні пошкодження. Відповідно до Довідки ДАІ вказана дорожньо-транспортна пригода сталась з вини водія (П. І. Б. другого водія), цивільно-правова відповідальність якого застрахована у (назва і форма власності СК) _________ і підтверджується Полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів № _________.

Керуючись ст. 33 та 35 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» з метою отримання страхового відшкодування, мною XX XX 20ХХ р. до страхової компанії було подано заяву на виплату страхового відшкодування та наступні -документи:

- довідка ДАІ;

- особисті пояснення про обставини ДТП.

Також, на вимогу представників СК _________, XX XX 20ХХ мною було подано копію рішення _________ районного суду м. Києва, яким підтверджується вина (П. І. Б. водія) в ДТП, яке сталося XX XX 20ХХ р.

Отже, всі необхідні документи для прийняття рішення щодо виплати страхового відшкодування мною були надані XX XX 20ХХ р.

Відповідно до ст. 35. 2 ЗУ «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» до заяви додаються довідки про дорожньо-транспортну пригоду, довідки відповідних закладів охорони здоров’я щодо тимчасової втрати працездатності або довідки спеціалізованих установ про встановлення стійкої втрати працездатності (інвалідності) у разі її виникнення, інші документи, які мають відношення до даної дорожньо-транспортної пригоди, завірені у встановленому порядку.

Згідно зі ст. 36. 1. ЗУ «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» «після розгляду страховиком наданих йому визначених у статті 35 цього Закону документів про дорожньо-транспортну пригоду страховик приймає рішення про виплату страхового відшкодування або відмову у виплаті страхового відшкодування. 36. 2. Упродовж трьох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення страховик зобов’язаний направити заявнику письмове повідомлення щодо прийнятого рішення. »

Відповідно до ст. 37. 1. ЗУ «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» «виплата страхового відшкодування здійснюється протягом одного місяця з дня отримання страховиком визначених у статті 35 цього Закону документів або в строки та в обсягах, визначених рішенням суду».

37. 2. За кожен день прострочення виплати страхового відшкодування з вини страховика або МТСБУ особі, яка має право на отримання такого відшкодування, сплачується пеня з розрахунку подвійної облікової ставки Національного банку України, яка діє у період, за який нараховується пеня».

Таким чином, кінцевим строком для виплати страхового відшкодування є ХХХХ 20ХХ р. Однак, незважаючи на приписи чинного законодавства України, (назва і форма власності СК) _________ до сьогоднішнього моменту виплати страхового відшкодування здійснено не було, причин затримки у виплаті не повідомлено.

Дані дії (назва і форма власності СК) _________ вважаю протиправними, і такими, що порушують мої законні права та інтереси.

Весь пакет документів згідно статті 35 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» було надано Страховику ще ХХХХ 20ХХ р. Таким чином ХХХХ 20ХХ р. є останнім днем виплати страхового відшкодування, а тому, починаючи з ХХХХ 20ХХ р., має нараховуватися пеня (відповідно до ст. 37. 2 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів») у розмірі подвійної облікової ставки НБУ.

Враховуючи вищевикладене, прошу впродовж трьох календарних днів здійснити виплату страхового відшкодування за реквізитами, зазначеними у заяві на виплату страхового відшкодування.

У разі відмови від виплати страхового відшкодування я буду змушений звертатись до судових органів для стягнення суми страхового відшкодування в примусовому порядку та нарахованої пені.

Повідомляємо також, що на Ваші дії щодо необгрунтованої затримки у виплаті страхового відшкодування було подано скарги до Моторного (транспортного) бюро України та до департаменту страхового нагляду Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг України.

 

«___» _________ 20ХХ р.

(П. І. Б. страхувальника та підпис)

 

 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Популярное
 • Корупційні будівлі для прес-конференцій Зеленського
 • Новогодняя распродажа закончилась для сети супермаркетов 10 миллионным штрафом за "левых" дедов морозов и снегурочек
 • В Госстате рассказали, как потратят 3,4 млрд грн, выделенные на перепись
 • АМКУ оштрафовал компанию Ахметова на 53 миллиона за сговор
 • Декларация о доходах Григория Суркиса должна насчитывать как минимум 130 оффшоров и 6 авто
 • Харьковские предприниматели вышли на пикет против дороги через "Барабашово"
 • Обличитель коррупции – не только заявитель: что не учли законодатели
 • Як підняти зарплати лікарям, медреформа у 2020 році та конфлікт у МОЗ: інтерв'ю міністерки Зоряни Скалецької
 • Наступление Турции в Сирии: 130 тысяч беженцев
 • ФОПам приготовиться. 16 главных инноваций в законах про кассовые аппараты (РРО) и "кэшбек"

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .