Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


ПРЕТЕНЗІЯ щодо виплати страхового відшкодування
Категория: Образцы исков и заявлений

_________

(назва та форма власності СК)

_________

(адреса СК)

_________

(П. І. Б. та адреса страхувальника)

 

ПРЕТЕНЗІЯ

щодо виплати страхового відшкодування

 

ХХХХ20ХХр. внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталась в м. Києві, по вул. _________, за участі (П. І. Б. страхувальника) _________ та (П. І. Б. другого водія), автотранспортний засіб страхувальника отримав механічні пошкодження. Відповідно до Довідки ДАІ вказана дорожньо-транспортна пригода сталась з вини водія (П. І. Б. другого водія), цивільно-правова відповідальність якого застрахована у (назва і форма власності СК) _________ і підтверджується Полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів № _________.

Керуючись ст. 33 та 35 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» з метою отримання страхового відшкодування, мною XX XX 20ХХ р. до страхової компанії було подано заяву на виплату страхового відшкодування та наступні -документи:

- довідка ДАІ;

- особисті пояснення про обставини ДТП.

Також, на вимогу представників СК _________, XX XX 20ХХ мною було подано копію рішення _________ районного суду м. Києва, яким підтверджується вина (П. І. Б. водія) в ДТП, яке сталося XX XX 20ХХ р.

Отже, всі необхідні документи для прийняття рішення щодо виплати страхового відшкодування мною були надані XX XX 20ХХ р.

Відповідно до ст. 35. 2 ЗУ «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» до заяви додаються довідки про дорожньо-транспортну пригоду, довідки відповідних закладів охорони здоров’я щодо тимчасової втрати працездатності або довідки спеціалізованих установ про встановлення стійкої втрати працездатності (інвалідності) у разі її виникнення, інші документи, які мають відношення до даної дорожньо-транспортної пригоди, завірені у встановленому порядку.

Згідно зі ст. 36. 1. ЗУ «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» «після розгляду страховиком наданих йому визначених у статті 35 цього Закону документів про дорожньо-транспортну пригоду страховик приймає рішення про виплату страхового відшкодування або відмову у виплаті страхового відшкодування. 36. 2. Упродовж трьох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення страховик зобов’язаний направити заявнику письмове повідомлення щодо прийнятого рішення. »

Відповідно до ст. 37. 1. ЗУ «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» «виплата страхового відшкодування здійснюється протягом одного місяця з дня отримання страховиком визначених у статті 35 цього Закону документів або в строки та в обсягах, визначених рішенням суду».

37. 2. За кожен день прострочення виплати страхового відшкодування з вини страховика або МТСБУ особі, яка має право на отримання такого відшкодування, сплачується пеня з розрахунку подвійної облікової ставки Національного банку України, яка діє у період, за який нараховується пеня».

Таким чином, кінцевим строком для виплати страхового відшкодування є ХХХХ 20ХХ р. Однак, незважаючи на приписи чинного законодавства України, (назва і форма власності СК) _________ до сьогоднішнього моменту виплати страхового відшкодування здійснено не було, причин затримки у виплаті не повідомлено.

Дані дії (назва і форма власності СК) _________ вважаю протиправними, і такими, що порушують мої законні права та інтереси.

Весь пакет документів згідно статті 35 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» було надано Страховику ще ХХХХ 20ХХ р. Таким чином ХХХХ 20ХХ р. є останнім днем виплати страхового відшкодування, а тому, починаючи з ХХХХ 20ХХ р., має нараховуватися пеня (відповідно до ст. 37. 2 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів») у розмірі подвійної облікової ставки НБУ.

Враховуючи вищевикладене, прошу впродовж трьох календарних днів здійснити виплату страхового відшкодування за реквізитами, зазначеними у заяві на виплату страхового відшкодування.

У разі відмови від виплати страхового відшкодування я буду змушений звертатись до судових органів для стягнення суми страхового відшкодування в примусовому порядку та нарахованої пені.

Повідомляємо також, що на Ваші дії щодо необгрунтованої затримки у виплаті страхового відшкодування було подано скарги до Моторного (транспортного) бюро України та до департаменту страхового нагляду Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг України.

 

«___» _________ 20ХХ р.

(П. І. Б. страхувальника та підпис)

 

 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Популярное
 • У випадку бездіяльності слідчого суддя за клопотанням учасника провадження встановлює конкретний строк для проведення процесуальної дії, стаття 114 КПК України (Жовтневий районний суд м. Харкова від 18 березня 2016р., суддя Федюшин М.В)
 • Нетверезий “коп” дістав пiстoлeт та виcтpілив чоловіку у спину, за те що той зробив поліцейському зауваження
 • ВССУ: Узагальнення «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування» (станом на 12 січня 2017р.)
 • Партнерами Коломойского стали американцы, которые "кинули" украинскую оборонку на $8 млн – Bihus.Info
 • Сім'я нового голови НБУ Шевченка заборгувала за комуналку 1,2 млн гривень
 • На Харковщине сгорела иномарка. Возможен поджог (фото)
 • СБУ задержала на границе бывшего замдиректора завода имени Малышева c 55 медалями
 • На Одесской таможне трое руководителей погорели на взятках
 • В Харькове прошел рейд по ночным клубам, барам и ресторанам (видео, фото)
 • ГЛАВВРАЧА ХАРЬКОВСКОЙ БОЛЬНИЦЫ ПОДОЗРЕВАЮТ В ХАЛАТНОСТИ С УЩЕРБОМ ПОЧТИ НА 3 МИЛЛИОНА ГРИВЕН

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .