Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Епідемія незаконного розміщення кіосків (МАФів) у місті Харкові. Одним зі «збудників епідемії» є Ольховський м’ясокомбінат?
Категория: По горячим следам

       24 серпня 2016 року Україні як незалежній державі виповниться 25 років. Якщо порівнювати вік держави з аналогічним віком людини, то за цей час людина отримує дошкільну, середню загальну, вищу освіти та навіть встигає офіційно попрацювати від 3 до 7 років.  

Що за вказаний час здобула Україна яка обрала європейський вектор розвитку?

       Ярким прикладом вказаного «здобуття», «законослухняності» та «європейського рівня культури» є місто Харків. 

        Починаючи з 1991 року по теперішній час у місті Харкові зростають як гриби після дощу кіоски (малі архітектурні форми) у яких здійснюється роздрібна торгівля, за часту продуктами харчування.

        При цьому якщо у 1990-х у кіосках здійснювали торгівлю звичайні громадяни, то станом на 2016 рік цей ринок монополізувався та це вже відомі бренди виробників м’ясокомбінатів, цигарок тощо.

        «Громадський контроль» вирішив перевірити законність розміщення даних кіосків на землях територіальної громади міста Харкова, законність здійснення у них торгівлі та своєчасність сплати податків, інших обов’язкових платежів.

         За результатами перевірки є підстави вважати що за адресою: місто Харків поряд з будинком №58 по вул. Соціалістичній  незаконно розміщений кіоск (МАФ) з вивіскою «Ольховський м’ясокомбінат», оскільки у суб’єктів які експлуатують даний об’єкт відсутні нижченаведені документи та погодження. 

 

 

         Так, згідно нижченаведеної схеми (масштаб – 1:500) кіоск « м’ясокомбінату» розташований на магістралі Харківських теплових мереж, зокрема на мережі теплоцентралі та водопостачання, що є неприпустимим в санітарно-охоронних зонах.

 

         Окрім того даний об’єкт незаконно підключений до мереж СПМ будинку №58 по вул. Соціалістичній.

Так,згідно долучаємої схеми кіоск "Ольховський м'ясокомбінат" розташований на магістралі ХТМ - теплоцентралі та водопостачання, що є неприпустимим розташування в санітарно-охоронних зонах у ракурсі нещодавного виступу першого заступника голови Харківської міської ради Ігоря Терехова :http://www.city.kharkov.ua/ru/news/igor-terekhov-mi-pochinaemo-sistemno-borotisya-z-samobudami-v-nedozvolenikh. 

         Згідно даних державного земельного кадастру під вказаним об’єктом земельна ділянка не має кадастрового номеру, а отже вона не виділена, що свідчить про її незаконне використання. 

         Окремо необхідно звернути увагу, що місті Харкові рішенням Харківської міської ради від 24.09.2003 № 201/03 затверджено «Порядок розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності у місті Харкові».

         Згідно даного порядку,

1.Підприємець зацікавлений у розміщенні малої архітектурної форми зобов’язанийзвернутися з відповідним клопотанням на ім'я Харківського міського голови до якого додати належним чином завірені копії свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності та обґрунтування меж та розмірів земельної ділянки,

2. Замовити виготовлення спеціалізованими підприємствами паспорту прив'язки для стаціонарних малих архітектурних форм. У складі паспорта прив'язки малої архітектурної форми виготовляється план прив'язки малої архітектурної форми та благоустрою майданчика на топографо-геодезичній основі у М 1:500, креслення фасадів об'єкта з кольоровим вирішенням у М 1:150, креслення вузлів підключення до інженерних мереж у М 1:100 (при потребі).

Паспорт прив'язки малої архітектурної форми подається до управління містобудування та архітектури, яке перевіряє відповідність паспорта прив'язки малої архітектурної форми державним будівельним нормам.

Паспорт прив'язки малої архітектурної форми підлягає узгодженню з управлінням містобудування та архітектури.
Управління містобудування та архітектури погоджує паспорт прив'язки на підставі погоджень управління земельних відносин Харківської міської ради, управління споживчого ринку, на території виборчого округу якого знаходиться місце розміщення малої архітектурної форми.

3. Па підставі належним чином погодженого паспорту прив'язки малої архітектурної форми управління містобудування та архітектури готує проект рішення міської ради про надання згоди на розробку проекту відведення земельної ділянки для розміщення малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності із зазначенням строку його розробки. Проект рішення подається та розглядається на сесії міської ради відповідно до Регламенту Харківської міської ради.

4. Після прийняття сесією міської ради рішення про надання згоди на розробку проекту відведення земельної ділянки для розміщення малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності суб'єкт підприємницької діяльності самостійно за власний рахунок забезпечує виготовлення та погодження відповідно до Земельного кодексу України проекту відведення земельної ділянки для розміщення малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності.
Харківське міське управління земельних ресурсів в місячний термін повинно видати технічне завдання на розробку проекту відведення земельної ділянки для розміщення малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності.

5. Належним чином погоджений проект відведення земельної ділянки подається до управління містобудування та архітектури, яке готує проект рішення сесії міської ради про затвердження проекту відведення земельної ділянки та надання її в оренду суб'єкту підприємницької діяльності для розміщення малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності.

Земельні ділянки для розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності надаються в оренду та постійне користування

6. На підставі прийнятого рішення міської ради управлінням земельних відносин Харківської міської ради у встановленому порядку оформлюється договір оренди земельної ділянки для розміщення малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності, який підлягає державній реєстрації відповідно до земельного законодавства.

7. Копія оформленого у встановленому земельним законодавством порядку договору оренди (суборенди) земельної ділянки для розміщення малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності або іншого документу, який посвідчує право користування (власності) на земельну ділянку, подається до Управління містобудування і архітектури, яке зобов'язане за наявності інших документів, передбачених цим Порядком, у 7-денний термін оформити та видати суб'єкту підприємницької діяльності дозвіл на розміщення малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності.

Дозвіл на розміщення малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності є єдиною підставою для її встановлення на місцевості відповідно до паспорта прив'язки та договору оренди (суборенди) земельної ділянки (іншого документа, який посвідчує право користування (власності) земельної ділянки).

8. Малі архітектурні форми, підлягають прийняттю до експлуатації відповідно до нижченаведеного  порядку.Стаціонарна мала архітектурна форма приймається до експлуатації комісією за участю суб'єкта підприємницької діяльності, уповноваженого представника управління містобудування та архітектури, управління земельних відносин, управління споживчого ринку, а також (у відповідності до діючого законодавства) представників санітарно-епідеміологічних, пожежних та інших органів та служб з розглядом на місці відповідності об'єкта паспорту прив'язки. За результатами розгляду складається акт технічної комісії про прийняття стаціонарної малої архітектурної форми в експлуатацію.
Персональний склад комісії по прийняттю в експлуатацію стаціонарних малих архітектурних форм визначається розпорядженням міського голови за поданням управління містобудування та архітектури.

Прийнята до експлуатації стаціонарна мала архітектурна форма дає право суб'єкту підприємницької діяльності звернутися у встановленому порядку до управління споживчого ринку за отриманням у випадках, визначених законодавством, дозволу на розміщення об'єкта торгівлі.

9.Дозвіл на розміщення пересувної малої архітектурної форми дає право суб'єкту підприємницької діяльності звернутися у встановленому порядку до управління споживчого ринку за отриманням у. випадках, визначених законодавством, дозволу на розміщення об'єкта торгівлі.

      Після прийняття об'єкта до експлуатації здійснюється його реєстрація в управлінні містобудування та архітектури.

Мабуть суб’єкти які здійснюють торгівлю у кіоску (МАФі) з вивіскою Ольховський м’ясокомбінат вважають що на них не поширюється чинне законодавство України та вони можуть «гадити» (вибачте ставити МАФ) у будь-якому місці де їм заманеться при цьому не сплачуючи податки, орендну плату у державні та місцеві бюджети.

       Не цікавить вказаних  суб’єктів і той факт, що вони можуть знаходиться на інженерних мережах (електро, водо, теплопостачання, каналізація), які забезпечують життєдіяльність міста Харкова, у зв’язку з чим на земельних ділянках поряд з ними суворо заборонено щось ставити. 

       «Громадський контроль» у черговий раз намагається відкрити очі правоохоронним органам та звертає увагу останніх на необхідність негайно усунути данні порушення чинного законодавства.  


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Апрель 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Популярное
 • КАК НЕ ПОТЕРЯТЬ СВОИ ДЕНЬГИ АРЕНДОДАТЕЛЯМ, В УСЛОВИЯХ КАРАНТИНА связанного с болезнью COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2 ?
 • Теперь будет настоящая гражданская война... власти и богатых против нищего народа..., - Михаил Чаплыга
 • Приметы, привлекающие богатство
 • Забув про бізнес, доходи, нерухомість та навіть про власну дружину - що приховує від декларування новий голова Лозівської районної державної адміністрації?
 • НЕ дай вирусу распространится, береги себя и окружающих
 • Украинец пытался ввезти из Польши более полумиллиона евро
 • Спецназ СБУ взял штурмом бордель в Харькове. Видео
 • Когда волны трогают небо...
 • ОНИ уже СРЕДИ НАС - генномодифицированные люди стали реальностью
 • Иностранным инвесторам рекомендуют воздержаться от инвестиций в Украину

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .