Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


“УСПІШНІ КООПЕРАТОРИ” ПО-ХАРКІВСЬКІ: СТУДЕНТИ, РЕКТОР ТА ЧЛЕН ВИКОНКОМУ МІСЬКРАДИ
Категория: Новости

До порядку денного другої сесії Харківської міської ради 7-го скликання включений проект рішення «Про надання земельних ділянок для будівництва об'єктів», згідно з додатком 1 до якого, депутатам Харківської міської ради запропоновано проголосувати за те, щоб, безкоштовно надати обслуговуючим кооперативам «ЖБК» земельны ділянки, що належить територіальній громаді міста Харкова. 
Так звана «кооперативна схема” працює в Харкові з 2008 року. Вона передбачає безкоштовне виділення Харківською міськраою земельних ділянок обслуговуючим кооперативам для будівництва житлових будинків.

Лише наприкінці 2014 року прокуратура почала робити спроби щодо повернення у власність територіальної громади м. Харкова земельних ділянок, виділених у такий спосіб кооперативам. Прокуратура звертаючись до суду з позовами, посилається на те, що при створенні кооперативу допускалися типові порушення вимог законодавства щодо чисельності засновників житлово-будівельного кооперативу, відсутності необхідності поліпшити житлові умови членів кооперативів та їх сімей. Також прокуратура зазначає, що переважна більшість кооперативів, які отримують земельні ділянки за цією схемою, фактично є обслуговуючими, їх фактична мета створення, порядок створення, організації та діяльності не відповідає вимогам до житлово-будівельних кооперативів.

Нагадаємо, що Житловий кодекс УРСР, який до цього часу діє в Україні, дозволяє житлово-будівельним кооперативам отримувати безкоштовно землю для побудови багатоквартирного житла. Але Кодекс висуває декілька вимог до учасників ЖБК: його члени повинні постійно проживати у місті, де буде будуватися житло, потребувати поліпшення житлових умов і стояти у квартирній черзі. А ще стояти на обліку бажаючих вступити до кооперативу при підприємстві, установі, організації або виконкомі ради. Членів кооперативу має бути щонайменше п’ятеро, але загалом стільки ж, скільки і квартир у запланованому будинку. Вік членів кооперативу – до 30 років.

“Щасливими” володарями землі за проектом рішення Харківської міської ради мають стати ОК «ЖБК «Магнат», ОК «ЖБК «Медіолан», ОК «ЖБК «Перемога 2015» та ОК «ЖБК «Житлобуд-1».

ОК «ЖБК «Магнат» заснували 6 чоловік - Ваштарев Сергій Миколайович, Кривенко Ерік Юрійович (студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, вступив до закладу в 2012 році), Максименко Олександр Олександрович (прописаний в гуртожитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого), Повірений Олесандр Юрійович (прописаний в гуртожитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого), Слободянюк Петро Андрійович (прописаний в гуртожитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого), Чулков Антон Романович (прописаний в гуртожитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого). Кооператив зареєстрований за адресою - Харків, пров. Інженерний, 9, кімната 2. За цією ж адресою зареєстровані ТОВ «Конрад», ТОВ «Харківбетон», які знаходяться в стані припинення. Власником зазначених підприємств з статутним фондом в сотні тисяч гривень є Олександр Сєлін, який прописаний також в гуртожитку. Дата створення кооперативу – 01.09.2015. Планується, що кооператив для будівництва житлових будинків отримає 6 земельних ділянок загальною площею 3,9861 га в місті Харкові. по вул. Веселій.

Цікаво, що ректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, яка виховує таких підприємливих студентів, є Василь Тацій, який також є членом виконкому Харківської міської ради. Його зять - Станіслав Косінов очолює Державну фінансову інспекцію у Харківській області та є депутатом Харківської міської ради.
Проте, безкоштовні земельні ділянки під забудову зможуть одержати не лише майбутні юристи.

Так, ОК «ЖБК «Перемога 2015» заснували 5 осіб - Вініченко Лариса Миколаївна, Петрова Марія Олександрівна, Сесенко Віталій Олександрович, Степанко Микола Михайлович, Фролова Дар’я Ігорівна. У всіх 5 засновників – одна адреса проживання – Харків, вул. Цілиноградська, 42, гуртожиток. Дата заснування – 29.07.2015р. Адреса реєстрації кооперативу – м.Харків, вул. Артема, 43. За цією ж адресою знаходиться ТОВ «Будконструкція-ХХІ», власниками, якого є Денис Бесараб та Наталія Вертелецька, яка проживає за тією ж адресою, що і засновники кооперативу - Харків, вул. Цілиноградська, 42. За тією ж адресою зареєстроване і дочірнє підприємство «Житлово-комунальна контора ВАТ «Житлобуд-1», власником якого є ВАТ «Трест-Житлобуд-1». Адреса ВАТ «Трест-Житлобуд-1» - м.Харків, вул. Артема, 43. Планується, що кооператив для будівництва, експлуатації і обслуговування житлових будинків отримає земельну ділянку, площею 3,3185 га в місті Харкові по вул. Перемоги, 83.

Від “студентської братії” не бажає відставати й ректор Харківського інституту кадрів управління Мица Віктор Павлович, який разом зі своїм сином Мицою Юрієм Вікторовичем та Курилою Тетяною Євгенівною заснував ОК «ЖБК «Медіолан». Дата заснування кооперативу – 08.08.2014р. Цікаво, що контактний телефон кооперативу співпадає з телефоном Інституту – 0572521006. Планується, що кооператив для будівництва житлового комплексу отримає 3 земельні ділянки загальною площею 0,9077 га в місті Харкові. по вул. Киргизькій, 15.

Проте, безумовним фаворитом серед усіх кооперативів міста є ОК «ЖБК «Житлобуд-1”, заснований ПАТ "ТРЕСТ ЖИТЛОБУД - 1", ТОВ «Харківжитлобуд-1», ПАТ «Харківелектромонтажкомплект». Кінцеві бенефіціарні власники – член виконкому Харківської міськради Харченко Олександр та Харченко Олена. Безумовно, знаходження пана Харченко серед членів міськвиконкому жодним чином не впливає на те, що саме «ЖБК «Житлобуд-1” загалом безкоштовно одержить понад 46 га міської землі, зокрема:
- для будівництва і обслуговування житлового комплексу дві земельні ділянки, в сумі площею 0,6108 га в місті Харкові по вул. Малиновського, 17-А;
- для будівництва і обслуговування житлового комплексу земельну ділянку площею 7,5538 га в місті Харкові по просп. Московському (між просп. Орджонікідзе і просп. Фрунзе), по-новому ( між просп. Архітектора Альошина і просп. Індустріальний);
- для будівництва і обслуговування житлового комплексу земельну ділянку площею 18,2190 га в місті Харкові по просп. Московський (між вул. Роганською і вул. Плиточною);
- для будівництва і обслуговування житлового комплексу земельну ділянку площею 5,6988 га в місті Харкові по просп. Московський (між вул. 12-го Квітня і вул. Бібліка (в минулому вул. Другої п’ятирічкі));
- для будівництва і обслуговування житлового комплексу земельну ділянку площею 6,0974 га в місті Харкові по просп. Московський (між вул. Північноюі вул. Северина Потоцького (в минулому вул. 17 Партз’їзду)).

Джерело: facebook


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Популярное
 • НБУ продает на аукционе 40 тонн монет, выведенных из эксплуатации
 • Тайна совещательной комнаты, судья Цвира
 • Эпидемия коронавируса в Дзержинском районном суде города Харькова, осторожно!
 • Новости 24 сентября: Ахметов "отмывает" 2 миллиарда долларов, Витренко объясняет убытки "Нафтогаза", в Ужгороде запускают аэропорт
 • Щодо нежитлових приміщень з логотипами «Дом оптики» та «CHURRASCO GRILL» за адресою: вул. Полтавський шлях, 140-А
 • Щодо нежитлового приміщення «Osteria Il Tartufo», що розміщене по вул. Культури, 20 - В
 • Стосовно нежитлових приміщень, що розміщені по вул. Сумській, 13,
 • В доме Пабло Эскобара нашли тайник с миллионами сгнивших долларов
 • КОРРУПЦИОННО-СЕМЕЙНЫЙ ТАНДЕМ ЖИДКОВА-ДАВЫДОВОЙ НАНЁС ДЕРГАЧЁВСКОМУ РАЙОНУ МНОГОМИЛЛИОННЫЕ УБЫТКИ
 • «ЛАВОЧКИ КЕРНЕСА»: У ХАРКОВІ ВСТАНОВИЛИ НОВИЙ РЕКОРД

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .