Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


КОМІСІЯ З ВІДБОРУ ГЛАВИ НАЦПОЛІЦІЇ ВИЗНАЧИЛА ТРЬОХ КАНДИДАТІВ НА ЦЮ ПОСАДУ (ФОТО, ВІДЕО, ДОКУМЕНТ)
Категория: Новости

Члени Комісії подали на розгляд міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова кандидатури Костянтина Бушуєва, Андрія Вишневського та Сергія Князєва. Про це сьогодні, 6 лютого, повідомив секретар Комісії Євген Захаров.

 

4 лютого Консультативна відбіркова комісія провела засідання, на якому одноголосно затвердила підсумковий протокол. Таким чином, вона виконала свою роль, успішно реалізувавши свою місію відповідно до визначеної процедури.

Процедура конкурсу, прийнята комісією, передбачала отримання до 9 січня резюме та мотиваційного листа від кожного бажаючого обійняти посаду керівника Національної поліції України (НПУ). При цьому 45 кандидатів надіслали свої документи в період з 4 по 8 січня, так що переклад останніх документів англійською був завершений тільки 15 січня.

Загалом надійшло 70 заявок на участь у конкурсі від кандидатів, але 24 кандидати не відповідали необхідним кваліфікаційним вимогам до посади, обумовленим законом про Національну поліцію: мати повну вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше 7 років, стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років. Ці 24 кандидати були зняті з конкурсу, решта 46 були запрошені на кваліфікаційне тестування, яке проходило 24 січня. Три кандидати відмовилися від подальшої участі в конкурсі, і тестування пройшли 43 кандидати.

General Skill Test вимірює рівень загального інтелекту кандидата, він не вимагає жодних спеціальних знань, які виходять за межі шкільної програми. Тест визначає здатність до логічного та аналітичного мислення, вербального мислення, абстрактного мислення, побудови причинно-наслідкових зв’язків. Він складається з 60 питань, на які треба відповісти протягом 90 хвилин. За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал, отже, максимальний результат, якого можна досягти – 60 балів. Менше 30 балів набрали 14 кандидатів, від 30 до 39 – 13, від 40 до 49 – 12, 50 балів або більше – 4.

24 – 25 січня комісія, виходячи з резюме, мотиваційних листів та результатів тестування, шляхом голосування вибрала десять кандидатів, яких вона запросила для інтерв’ю, і 26 січня оголосила їхні імена:

1. Аброськін В'ячеслав Васильович

2. Антоненко Леонід Васильович

3. Берладін Олександр Анатолійович

4. Бушуєв Костянтин Володимирович

5. Вишневський Андрій Володимирович

6. Гіренко Вадим В'ячеславович

7. Головін Дмитро Валерійович

8. Князєв Сергій Миколайович

9. Людкевич Станіслав Генріхович

10. Шевчук Олексій Анатолійович

«Перелік відібраних нами 10 кандидатів, серед яких як працівники поліції, так і представники громадськості, адвокатури, прокуратури, віддзеркалює широкий спектр зацікавленості в посаді керівника Національної поліції. Члени Комісії оцінювали індивідуальні якості всіх кандидатів. Мені здається, що це дуже важливо, тому що цей індивідуальний вибір продемонстрував здатність кожного кандидата бути керівником», – прокоментував процес відбору один із членів Комісії Віталій Портніков.

Інтерв’ю проводилися з 30 січня по 3 лютого, по два інтерв’ю на день, до трьох годин кожне. Порядок проходження визначався жеребкуванням. Інтерв’ю розпочиналося з 10-хвилинної презентації кандидатом його бачення роботи Національної поліції та його мотивації обійняти посаду керівника. Надалі він відповідав на запитання членів комісії по презентації та поданим ним документам. Після цього кандидату ставилися по три запитання щодо кожного з таких шести завдань діяльності НПУ:

1. Здійснення поточної реформи поліції.

2. Зміна культури організації НПУ.

3. Боротьба з корупцією в НПУ.

4. Удосконалення системи кар`єрного зростання для майбутніх лідерів в НПУ.

5. Поліпшення відносин і довіри між поліцією та громадськістю.

6. Управління відносинами між поліцією та публічною адміністрацією.

Кожному кандидату членами комісії ставилися одні й ті ж самі 18 запитань, також були додаткові запитання. Члени комісії оцінювали за 5-бальною шкалою наявність у кандидатів п’яти компетенцій для виконання наведених завдань: цінності та етика, стратегічне мислення, навички управління, управління змінами, лідерство. Підраховувалася сума балів кандидата від кожного члена комісії і комісії в цілому за всіма компетенціями.

4 лютого комісія обговорила підсумки інтерв’ю та обрала консенсусом трьох найкращих кандидатів з десяти, після чого провела серед них рейтингове голосування. За його результатами комісія рекомендувала міністру внутрішніх справ Бушуєва Костянтина Володимировича, Вишневського Андрія Володимировича та Князєва Сергія Миколайовича як кандидатів, що здатні працювати на посаді керівника Національної поліції України.

Процедура відбору враховувала оцінку професійного досвіду кандидатів, їх мотивації та планів, результати тестування та інтерв’ювання.

«Приймаючи рішення члени Комісії звертали увагу, насамперед, на мотивацію кандидатів, їх вміння стратегічно мислити, керувати змінами, лідерські та професійні якості», – підкреслив Євген Захаров. Комісія підкреслила масштаби і складність цього відбору, і що були рекомендовані тільки ті особи, які повністю відповідають міжнародним стандартам. Вищевказані кандидати мають, однак, свої сильні сторони в різних областях.

Того ж дня Комісія провела зустріч із міністром, на якій відбулася змістовна дискусія щодо індивідуальних якостей кандидатів та критеріїв добору за професійними ознаками. Комісія рекомендувала провести індивідуальні зустрічі з кожним із трьох кандидатів, після чого, відповідно до ст. 21 Закону «Про Національну поліцію» міністр подає кандидатуру Прем’єр-міністру України для затвердження урядом.

«Хочу запевнити, що на Комісію не було здійснено жодного тиску. Кожен рекомендований кандидат гідний бути керівником Національної поліції України. Тепер рішення за міністром», – заявив наприкінці брифінгу секретар Комісії Євген Захаров.

Окремо члени комісії висловили вдячність Міністерству внутрішніх справ та Рекрутинговому центру Нацполіції за сприяння у проведенні конкурсу.

«Міністерство і Рекрутинговий центр надавали максимальну допомогу і в максимально короткий термін реагували на будь-які запити щодо уточнення інформації та комунікації з кандидатами. І це відбувалося належним чином, адже у комісії не було власних потужностей для цієї роботи», – сказав член Комісії Роман Романов.

Джерело: mvs.gov.ua


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
 • Торговый центр "Французский бульвар" нарушение пожарных правил и трудового законодательства
 • Щодо нежитлової будівлі "А-1", загальною площею 68,1 кв..м., що знаходиться за адресою: місто Харків, вулиця Барабашова, будинок номер 7-А
 • Финтех и личные финансы: как начать контролировать свои расходы
 • Відвід суддів і упередженість в практиці ЄСПЛ
 • щодо наявності дозвільної документації на розміщення торговельного павільйону по вул. Героїв Праці, 13/21
 • Приемлемость и достаточность доказательств вины: судебная практика
 • "РАЗДАЛСЯ ХЛОПОК - И МЕНЯ НАКРЫЛО": НА САЛТОВКЕ СПЕЦИАЛИСТЫ ПРОВЕРЯЮТ ИНФОРМАЦИЮ О ЧП (ВИДЕО)
 • Стосовно дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил за адресою: м. Харків, вул. Каразіна, 5,
 • В Киеве задержали 62 человек, которые пытались "отжать" спорткомплекс
 • Заперечення щодо проведення дій у судовому розгляді можуть мати грунтовний характер.Подаю зразок таких заперечень.

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .