Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Позовна заява про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням у зв'язку з відсутністю в ньому понад шість місяців без поважних причин
Категория: Образцы исков и заявлений

Згідно зі ст. 71 ЖК України за тимчасової відсутності наймача або членів його сім'ї за ними зберігається житлове приміщення протягом шести місяців. В разі, якщо наймач або члени його сім'ї з поважних причин були відсутні понад шість місяців, цей строк, за заявою відсутнього, може бути продовжено наймодавцем, а у випадку виникнення спору - судом. Житлове приміщення зберігається за тимчасово відсутнім наймачем або членами його сім'ї понад шість місяців у випадках:
 
1) призову на строкову військову службу або направлення на альтернативну (невійськову службу), а також призову офіцерів із запасу на військову службу на строк до трьох років - протягом всього періоду проходження військової служби, а також протягом строку перебування на військовій службі прапорщиків, мічманів і військовослужбовців надстрокової служби - протягом перших п'яти років перебування на військовій службі; 
2) тимчасового виїзду з постійного місця проживання за умовами і характером роботи (екіпажі суден, працівники геологічних, розвідувальних партій, експедицій тощо) або у зв'язку з навчанням (студенти, аспіранти тощо) - протягом усього часу виконання роботи або навчання; 
3) улаштування дітей на виховання до державного дитячого закладу, до родичів, опікуна чи піклувальника - протягом усього часу їхнього перебування в цьому закладі, у родичів, опікуна чи піклувальника, якщо в житловому приміщенні, з якого вибули діти, залишились проживати інші члени сім'ї. Якщо ж в житловому приміщенні, з якого вибули діти, не залишилися проживати члени їхньої сім'ї і приміщення надано іншим громадянам, або вселення до нього є неможливим з інших причин, то після закінчення строку перебування дітей в дитячому навчальному закладі, повернення їх від родичів, опікуна, піклувальника, їм поза чергою надається житлове приміщення виконавчим комітетом місцевої ради народних депутатів за останнім постійним місцем проживання; 
4) виїзду у зв'язку з виконанням обов'язків опікуна (піклувальника) -протягом усього строку виконаня цих обов'язків; 
5) виїзду для лікування у лікувально-профілактичному закладі - протягом усього строку перебування в ньому; 
6) взяття під варту - протягом усього строку перебування під слідством і судом.

У випадках, передбачених пунктами 1 - 6, право користування житловим приміщенням зберігається за відсутнім протягом шести місяців з дня закінчення строку, зазначеного у відповідному пункті.

Тимчасова відсутність особи повинна бути безперервною і, за загальним правилом, не повинна перевищувати шести місяців. Початок відліку часу відсутності визначається з дня непроживання особи в займаному приміщенні.

Повернення особи в житлове приміщення, яке вона раніше займала, перериває відлік часу тимчасової відсутності. Проте епізодичне з'явлення громадянина в житловому приміщенні тільки для вигляду, не може розглядатися як повернення, що перериває відлік часу протягом шести місяців.

Якщо тимчасова відсутність особи перевищує шість місяців, члени сім'ї, в тому числі і колишні, а також наймодавець вправі пред'явити позов про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Порядок збереження житлового приміщення за тимчасово відсутніми громадянами та визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням, передбачений відповідно ст.ст. 71, 72, 107 ЖК України, стосується житлових приміщень у будинках державного і громадського житлового фонду.
 
 
До ______________ районного
(міського) суду ___________
ПОЗИВАЧ ___________________
(п.і.п.б.,
__________________________
місце проживання)
ВІДПОВІДАЧ _______________
(п.і.п.б.,
__________________________
місце проживання )
Позовна заява
про визнання особи такою, що втратила право на користування
житловим приміщенням у зв'язку з відсутністю в ньому
понад шість місяців без поважних причин

 
Я ________ (п.і.п.б. позивача) перебував (ла) в шлюбі з ________(п.і.п.б. відповідача) з______ 19 _р. Від шлюбу у нас дитина (діти) ________ (ім'я та рік народження). За рішенням ________ (найменування органу) від "__" _____ 19_ р. на сім'ю з __ чоловік нам була надана __- кімнатна квартира № _ в будинку № ___ по вул. __________ у м. __________, де ми мешкали з _________19_р. Після розірвання в _______ 19_ р. шлюбу зі мною _________ (п. і. п. б. відповідача) проживає в іншому місці (якщо відомо, вказати адресу) з "__" ______19_р. За період з _______ 199_ р. відповідач жодного разу не з'являвся у квартирі № _ будинку № _ по вул. _________ в м________, де я проживаю, і всі обов'язки, що випливають з договору найму житлового приміщення, покладені тільки на мене.

На підставі викладеного та згідно зі ст.ст. 71, 72 Житлового кодексу України та 15, 118, 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Визнати ________ (п.і.п.б. відповідача) таким, що втратив право на користування житловим приміщенням - квартирою № ____ в буд. № ____ по вул. _________ у м. _________.
2. Викликати свідків _________ (п.і.п.б., адреса).
Додаток:
1. Копія ордера та довідка Ф.3.
2. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.
3. Документи, що свідчать про дату вибуття і час, з якого відповідач був відсутній на спірній площі (листи, довідки тощо).
4. Копія позовної заяви.
5. Квитанція про сплату державного мита.

Підпис
Дата

Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
 
 serpentine belt, 25 марта 2011 18:36
Хех У меня нет слов, чтобы выразить свои благодарности
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Март 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярное
 • Теперь будет настоящая гражданская война... власти и богатых против нищего народа..., - Михаил Чаплыга
 • Прокурор из Киевской области, он же родственник Эльбруса Тедеева, спас водителя упавшего в Русановский канал авто - журналист (видео)
 • Приметы, привлекающие богатство
 • Забув про бізнес, доходи, нерухомість та навіть про власну дружину - що приховує від декларування новий голова Лозівської районної державної адміністрації?
 • "К пятнице может быть 25,5-26". Гривна падает из-за коронавируса и обвала ВВП. Что будет на следующей неделе
 • Нефть, солнце, пан Зиновий и Ротшильд. Кто на самом деле помогает делать карьеру Денису Шмыгалю
 • Украинец пытался ввезти из Польши более полумиллиона евро
 • Экс-премьер Гончарук улетел из Украины. Фото
 • ПОДКАСТ: Як часто у зайвих кілограмах винні наші гормони? Пояснює ендокринолог
 • Цена золота превысила семилетний максимум

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .