Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Позовна заява щодо надання неповної інформації
Категория: Правовой ликбез

 

14.11.2012 року я подав запит на інформацію, в якому просив відповідно до ст.ст. 17, 18, 19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 19, 20, 21 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та з необхідністю організації контролю громадськості за процедурою надання земельних ділянок громадянам у власність, згідно ст.ст. 118, 121 ЗК України  надати письмово належним чином завірені копії рішень Семиполківської ради щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та/або передачу у власність земельних ділянок по вул. Панській, вул. Райдужній, вул. Козацькій в с. Семиполки Броварського району Київської області; надати письмово,  на вказану вище адресу, інформацію про те, що собою являє «черга заяв громадян» Семиполківської сільської ради на отримання земельних ділянок. На цю чергу неодноразово посилається сільський голова, відповідаючи на мої звернення. 

 Вказаний запит було задоволено частково, а саме надано інформацію лише щодо «черги заяв громадян» Семиполківської сільської ради.

У надані запитуваної інформації щодо отримання копій вищезазначених рішень Семиполківської сільської ради відмовлено.

 Так, у відповіді від 14.11.2012 року за № 1163 вказано, що відповідна інформація належить до категорії з обмеженим доступом, так як не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини.

 

Я, позивач по справі, не погоджуюся з відмовою у надані копій запитуваних документів, оскільки згідно ч. 5 ст. 6 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації, зокрема, про розпорядження комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

 

Отже, відповідач не правильно розуміє правовий режим інформації з обмеженим доступом, що призвело до порушення ним прав позивача.

 

Відповідно до ст. 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду. Запитувач має право оскаржити, зокрема, надання неповної інформації. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до КАС України.

 

Враховуючи вказане та керуючись ст.ст. 18, 72, 162 КАС України

ПРОШУ:

-          визнати протиправним надання Семиполківською сільською радою Броварського району Київської області неповної інформації у відповіді від 14.11.2012 року за № 1163 на запит на інформацію Кізіми Ігоря Віталійовича від 14.11.2012 року;

-          зобов’язати Семиполківську сільську раду Броварського району Київської області надати Кізімі Ігорю Віталійовичу інформацію запитувану від 14.11.2012 у повному обсязі;

-          обов’язок доказування, у випадку заперечення проти позову, покласти на відповідача.

 

Додатки – копія запиту на інформацію, копія відповіді, оригінал  квитанції про сплату судового збору, примірник скарги та доданих документів для відповідача.

 

30.11.2012 року                                                                                 Кізіма І.В.


Заява про зміну позовнихвимог

 

 

Броварський міськрайонний суд

Київської області

07400, м. Бровари, вул. Возз’єднання, 1

Суддя Шинкар А.О.

 

 

 

позивач

 

 

 

Кізіма Ігор Віталійович

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

тел. 096-545-40-33, 063-539-42-13

urtechnologisАgmail.com

 

відповідач

 Семиполківська сільська рада

Броварського району

Київської області

вул. Київське шосе, 111

с. Семиполки, Броварського району

Київської обл.

07423
інші засоби зв’язку не відомі

 

 

Заява

про збільшення позовних вимог

 

У відповідності до предмету і підстави поданого позову прошу позовні вимоги вважати наступними, а щодо вимоги зобов’язати Семиполківську сільську раду Броварського району Київської області надати Кізімі Ігорю Віталійовичукопії рішень Семиполківської сільської ради щодо розпорядження земельними ділянками комунальної власності, то наголошую на наступному.

Відповідач не позбавлений можливості надаючи мені копії вилучити інформацію з обмеженим доступом (зафарбувати тощо). Проте, інформацію щодо ПІБ фізичних осіб та найменування юридичних осіб він має надати в силу вимоги закону. Оскільки згідно ч. 5 ст. 6 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації, зокрема, про розпорядження комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Також, ч. 7 ст. 6 згаданого Закону вказує на те, що  обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.

 

Враховуючи вказане та керуючись ст.ст. 18, 72, 162 КАС України

 

ПРОШУ:

 

- визнати протиправним ненадання Семиполківської сільською радою Броварського району Київської області на запит Кізіми Ігоря Віталійовича від 14.11.2012 року за вх.№ 21 копій рішень Семиполківської сільської ради щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та/або передачу у власність земельних ділянок по вул. Панській, вул. Райдужній, вул. Козацькій в с. Семиполки Броварського району Київської області;

 

- зобов’язати Семиполківську сільську раду Броварського району Київської області надати Кізімі Ігорю Віталійовичукопії рішень Семиполківської сільської ради щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та/або передачу у власність земельних ділянок по вул. Панській, вул. Райдужній, вул. Козацькій в с.Семиполки Броварського району Київської області;

- обов’язок доказування, у випадку заперечення проти позову, покласти на відповідача.

 

Додатки - примірник заяви та доданих документів для відповідача.

 

05.02.2013 року                                                                                 Кізіма І.В.

 Постанова суду

стор 1


стор 2

стор 3

 

Джерело:ut.kiev.ua


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Популярное
 • И НАБУ тоже будем шевелить
 • Зауваження адвоката до протоколу обшуку
 • Зауваження адвоката до протоколу допиту
 • В Украине ухудшился один из ключевых экономических показателей
 • Пенсійна реформа дала збій, або Чому введення другого рівня під загрозою
 • ЧТО ДЕЛАТЬ, ЕСЛИ В БОЛЬНИЦЕ ТРЕБУЮТ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЕ ВЗНОСЫ: ЧТО РЕКОМЕНДУЮТ В МИНЗДРАВЕ
 • Рейтинг самых богатых людей Украины вновь возглавил Ахметов
 • Подяка від УПП в Харківській області ДПП за виявлення правопорушень
 • Зауваження адвоката до процесуальної дії - вручення повідомлення про підозру
 • Вас "майнят": как выявить и обезвредить скрытый майнинг

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .