Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Щодо розміщення кафе (одноповерхової будівлі) з назвою "Кулиничи" по просп. Московському, 289а/6 у м. Харкові.
Категория: По горячим следам

Картинки по запросу кулиничи кіоск

Виконавчими органами Харківської міської ради розглянута Ваша заява від 19.06.2017 (вх. № К-7-23659/1-17 від 22,06.2017) щодо запису на особистий прийом до заступника міського голови, з питань невжиття Департаментом територіального контролю Харківської міської ради заходів реагування на Вашу скаргу від 23.12.2016 р., щодо розміщення кафе (одноповерхової будівлі) з назвою "Кулиничи" по просп. Московському, 289а/6 у м. Харкові.

10.07.2017 року Ви були запрошені на особистий прийом до Заступника міського голови з питань правового забезпечення для обговорення питань зазначених у заяві.

Під час прийому Вам були надані вичерпні пояснення. В тому числі звернуто увагу на наступне.

У зверненні від 23.12.2016 р. (вх.№К-3-488/0/31-17 від 10.05.2017) Ви скаржилися на незаконність розміщення одноповерхової будівлі з логотипом "Кулиничи" по просп. Московському, 289а/6 у м. Харкові.

На виконання вимог п.5.10.5 Правил благоустрою території міста Харкова, затверджених рішенням Харківської міської ради від 16.11.2011 № 504/11, Департаментом територіального контролю Харківської міської ради під час розгляду Вашого звернення від 23.12.2016 р.(вх.№ К-З-488/0/31-17 від 10.05.2017) направлені запити до відповідних уповноважених органі з метою отримання інформації щодо наявності права на землю, права власності на вказаний об'єкт та необхідних дозвільних документів на його розміщення;

На підставі зібраних матеріалів встановлено, що об'єкт розміщений на земельній ділянці комунальної власності без документів, що посвідчують право власності або користування такою земельною ділянкою, та без належних дозволів на розміщення об’єкту, встановлених актами чинного законодавства та рішеннями Харківської міської ради, її виконавчих органів.

Спеціалістами Департаменту територіального контролю Харківської міської ради складений акт обстеження земельної ділянки, на якій самовільно розміщений об'єкт, винесено припис із вимогою про усунення порушень.

У зв'язку з не виконанням суб’єктом підприємницької діяльності припису Департаменту територіального контролю Харківської міської ради, працівниками Департаменту за зібраними матеріалами був підготовлений проект рішення на чергове засідання виконавчого комітету Харківської міської ради.

05.07.2017 виконавчим комітетом Харківської міської ради прийнято рішення № 428 «Про звільнення території міста Харкова від самовільно розміщених об’єктів» (п.2 Додатку до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради, тимчасова споруда (павільйон) біля будівлі по просп. Московському, 299-А у м. Харкові). При ознайомленні з фотофіксацією об'єкта, розташованого за адресою:м. Харків, просп. Московський, 299-А,  Ви підтвердили, що це саме той об'єкт, який Ви описували у зверненні, як розташований за адресою: м. Харків, просп. Московський, 289а/6 та зазначили, що адресу вказали за власним уявленням про адресацію.

Враховуючи викладене, посадові особи Департаменту територіального контрою Харківської міської ради діяли на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією України і законами України.

Порушень вимог чинного законодавства в діях посадових осіб Департаменту територіального контрою Харківської міської ради не вбачається.

Про це листом №8-7-23659/1-17.08.39 від 11.07.2017, повідомив МГ Адвокат Консалтінг Заступник міського голови з питань правового забезпечення Стаматіна М.В.

У К Р А Ї Н А
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
Від 05.07.2017 № 428
 
Р І Ш Е Н Н Я
Про звільнення території міста Харкова від самовільно розміщених об’єктів
 
На підставі ст. ст. 10, 20, 40 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил благоустрою території міста Харкова, затверджених рішенням 
11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011 № 504 / 11 (зі змінами та доповненнями), з метою звільнення території міста Харкова від самовільно розміщених малих архітектурних форм і тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Звільнити територію міста Харкова від самовільно розміщених об’єктів шляхом демонтажу зазначених об’єктів згідно з додатком.
2. Департаменту територіального контролю Харківської міської ради (Калина О. Л.) забезпечити вжиття заходів та координацію робіт щодо звільнення території міста Харкова від самовільно розміщених об’єктів згідно з додатком.
3. Головам адміністрацій районів Харківської міської ради (Товкун О. М., Цибульник Т. А., Головчанська Г. О., Казанжиєва Н. В., Ільєнко В. М., Топчій Т. В.) забезпечити складання актів про звільнення території міста Харкова.
4. КП «Харківські теплові мережі», КП «Харківводоканал», КП «Міськсвітло», СКП «Харківзеленбуд», 
КП «Харківблагоустрій» провести роботи щодо звільнення території міста Харкова від самовільно розміщених об’єктів шляхом демонтажу зазначених об’єктів згідно з додатком.
5. Департаменту комунального господарства Харківської міської ради (Богач O. A.) здійснити координацію робіт комунальних підприємств щодо звільнення території міста Харкова від самовільно розміщених об’єктів згідно з додатком, їх транспортування до місця зберігання на територію КП «Харківводоканал» та передачу відповідальній особі КП «Харківводоканал» під підпис.
6. Департаменту житлового господарства Харківської міської ради (Нехорошков Р. Б.) спільно з КП «Харківблагоустрій», КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» забезпечити приведення звільненої території від самовільно розміщених об’єктів у придатний для подальшого використання стан.
7. КП «Харківводоканал» забезпечити облік та зберігання майна, від якого звільняється територія міста згідно з додатком.
8. Запропонувати Головному управлінню Національної поліції в Харківській області (Дмитрієв А. А.) забезпечити публічний порядок під час виконання рішення виконавчого комітету Харківської міської ради.
9. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю. С.) забезпечити оприлюднення рішення у встановленому порядку.
10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови — керуючого справами виконавчого комітету міської ради та голів адміністрацій районів Харківської міської ради.
Міський голова   Г. А. Кернес
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
Додаток
до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради
Від 05.07.2017 № 428
 
ПЕРЕЛІК самовільно розміщених об’єктів, від яких звільняється територія м. Харкова
 

№ з/п

 

Об’єкт

 

Адреса розташування об’єкта

 

1

 

2

 

3

 

1

 

Тимчасова споруда (павільйон)

 

біля будівлі по вул. Академіка Богомольця, 1­А (Новобаварський район)

 

2

 

Тимчасова споруда (павільйон)

 

біля будівлі по просп. Московському, 299­А (Московський район)

 

3

 

Тимчасова споруда (павільйон)

 

біля будинку по вул. Героїв Праці, 26 (Московський район)

 

4

 

Тимчасова споруда (павільйон)

 

біля будинку по вул. Власенка, 8 (Новобаварський район)

 

5

 

Тимчасова споруда (кіоск)

 

біля будинку по Григорівському шосе, 71 (Новобаварський район)

 

6

 

Тимчасова споруда (кіоск)

 

біля будинку по вул. Полтавський Шлях, 43 (Новобаварський район)

 

7

 

Тимчасова споруда (павільйон)

 

біля будинку по просп. Гагаріна, 174 (Основ’янський район)

 

8

 

Тимчасова споруда (кіоск)

 

біля будинку по просп. Гагаріна, 174 (Основ’янський район)

 

9

 

Тимчасова споруда (кіоск)

 

біля будинку по просп. Петра Григоренка, 10­А (Слобідський район)

 

10

 

Тимчасова споруда (павільйон)

 

біля будинку по вул. Гвардійців Широнінців, 50 / 29 (Московський район)

 

11

 

Тимчасова споруда (кіоск)

 

біля будівлі по вул. Валентинівській, 17 (Київський район)

 

12

 

Тимчасова споруда (павільйон)

 

біля будівлі по вул. Валентинівській, 17 (Київський район)

 

13

 

Тимчасова споруда (павільйон)

 

біля будівлі по вул. Валентинівській, 17 (Київський район)

 

14

 

Тимчасова споруда (кіоск)

 

біля будівлі по просп. Гагаріна, 181­Б (Слобідський район)

 

15

 

Тимчасова споруда (кіоск)

 

біля будинку по вул. Амосова, 1 (Немишлянський район)

 

 

 

 

 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Популярное
 • В Харькове несколько судей "отдали под суд" Высшей рады правосудия
 • Китай инвестирует 280 миллиардов долларов в нефтегазовую отрасль Ирана
 • Пересылка посылок в пределах Украины вырастет на 22,7%
 • Щодо нежитлового приміщення (кав’ярні), розміщеної за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 2
 • НАТАЛЬЯ ОКУНСКАЯ О БЕГСТВЕ ИЗ СТРАНЫ И ЖИЗНИ В ПАРИЖЕ: «В УКРАИНЕ У ЖЕНЩИН НЕТ ПРАВ»
 • УЧАСТЬ АДВОКАТА В ІНШОМУ ПРОЦЕСІ – ДОСТАТНЯ ПІДСТАВА ДЛЯ ПЕРЕНЕСЕННЯ СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ
 • Как открыть бизнес с помощью торговых онлайн-площадок. Три кейса украинских предпринимателей
 • Первичка или вторичка: где покупать выгоднее
 • Щодо нежитлових приміщень по просп.Московському, 259.
 • НА САЛТОВКЕ С КРЫШИ МНОГОЭТАЖКИ УПАЛ ПАРЕНЬ И ПОГИБ - СОЦСЕТИ

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .