Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


ЯК ХАРКІВВОДОКАНАЛ ХОТІВ "НАПАРИТИ" ВСЕ МІСТО
Категория: Новости

Фото Харківський антикорупційний центр.

Друзі, представляємо вам одне з головних розслідувань, одну з головних «зрад», яку відкопав Харківський антикорупційний центр за все своє дворічне існування. Об’єкт розслідування – комунальне підприємство «Харківводоканал».

Жодне друковане, телевізійне ЗМІ, комунальні «Харьковские известия» і т.д. не повідомили харків’янам, що з 30 липня 2017 року змінились тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення. 
http://vodokanal.kharkov.ua/files/postanova_ukurierN140.jpg

Ознайомтесь харків'яни.
Саме з 30 липня 2017 року набрали чинності постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 25.07.2017 № 943 та № 944, які встановили нові тарифи у Харкові:
- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 9.32 грн за 1 куб.м з ПДВ (раніше тариф був 8,74 грн. за 1 куб.м. з ПДВ від 4 листопада 2016 року).
- на послугу з централізованого водовідведення (з використаннням внутрішньобудинкових систем) – 5,22 грн. за 1 куб.м з ПДВ (раніше тариф був 4,72 грн. за 1 куб.м. з ПДВ від 4 листопада 2016 року).
http://vodokanal.kharkov.ua/content/tarifi_normi

30 червня 2017 року НКРЕКП приймає постанову № 866, яка зобов'язує всіх ліцензіатів цієї Комісії проводити відкриті слухання перед тим, як вони підвищують вартість послуг та приймають Інвестиційну програму.
http://www.nerc.gov.ua/?id=26157

Тепер, саме цікаве. Згідно процедури відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП з питань встановлення цін (тарифів), строк, протягом якого від зацікавлених осіб приймаються зауваження і пропозиції, встановлюється ліцензіатом, але він не може бути меншим ніж 14 календарних днів та більшим ніж 20 календарних днів з дня оприлюднення такого повідомлення на офіційному веб-сайті ліцензіата.

Повідомлення про проведення відкритих слухань з обговорення проектів рішень щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води та водовідведення у Харкові, КП «Харківводоканал» опублікував 18 липня 2017 року, а самі слухання пройшли 21 липня 2017 року о 9 ранку.

Жодного слова в цьому повідомленні про зауваження і пропозиції від громадян. Опубліковано повідомлення про відкриті слухання були навіть не на головній сторінці сайту КП «Харківводоканал». Жодного слова про відкриті слухання в ЗМІ, на сайті «Харьковские известия», в газеті «Харьковские известия». Жодного слова про відкриті слухання на дошках оголошень житлових будинків чи будь де ще. Єдина інформація лише в підрозділі «Абонентам-Повідомлення» сайту КП «Харквівводоканал».
http://vodokanal.kharkov.ua/content/uvedomlenia

Опублікований анонс відкритих слухань за 3 дні до самих слухань. Нахабно порушена Постанова № 866 НКРЕКП про обов’язкові «відкриті слухання».

КП «Харківводоканал» вирішив: «А, навіщо комусь повідомляти про ті відкриті слухання щодо підвищення тарифів на послуги, краще опублікуємо про футбольну команду, яка здобула перемогу в Першості міста Харкова».

Звісно, що нікого з представників громадськості на відкритих слуханнях 21 липня 2017 року не було. На підприємстві запевняють, що у відкритих слуханнях взяло участь 35 осіб, в тому числі і представники громадськості міста, однак не повідомляють хто саме.

Повідомлено лише, що у відкритих слуханнях взяли участь: 10 осіб-робітників КП «Харківводоканал» (в тому числі і директор КП Віталій Панов), директор Департаменту комунального господарства Харківської міськради Олексій Богач, начальник Управління тарифної політики Департаменту економіки та комун.майна Харківської міськради Наталья Замніус та начальник відділу НКРЕКП у Харківській області Василь Без’язичний. Тобто, 13 осіб.
http://vodokanal.kharkov.ua/files/protokol_21_07_2017.pdf

Згідно з Постанови НКРЕКП № 866, результати відкритого обговорення проекту рішення НКРЕКП оформлюються протоколом, у якому зазначаються дата проведення відкритого обговорення, прізвище та ініціали, посада та місце роботи ВСІХ учасників відкритого обговорення. Додатком до нього є таблиця узгодження позицій, в якій зазначаються редакція спірної частини проекту рішення/частини проекту рішення, до якої висловлено зауваження (пропозиції), зміст зауважень (пропозицій) та мотиви їх відхилення/спосіб врахування.

В Протоколі КП «Харківводоканал» зазначено лише 13 вищеперелічених осіб. Це підтверджує, що у «відкритих слуханнях» брали участь лише ці 13 осіб. Жодного фотозвіту, відео чи публікації про відкриті слухання на сайті КП «Харківводоканал» немає.

КП «Харківводоканал» запевняє, що заявок від фізичних та юридичних осіб для прийняття участі у відкритому обговоренні проектів рішень щодо підвищення тарифів та Інвестиційної програми КП на 2017 рік не надходило. Жоден харків'янин виявляється не виявив бажання прийняти участь в обговоренні щодо підвищення тарифів на воду та водовідведення.

На «відкритих слуханнях» 21 липня двічі виступив директор КП Віталій Панов, по одному разу Олексій Богач, Василь Без’язичний та заступниця Віталія Панова, Яна Хайло. 4 представника влади виступили, все обговорили за 5-10 хвилин і розійшлися. Ось такі «відкриті слухання». А, 25 липня НКРЕКП затвердив нові тарифи для харків’ян. Які, так "багато" харків’ян обговорили.

Але, це не все. Нові тарифи, які діють у Харкові з 30 липня вже не відшкодовують 100% собівартості послуг на централізоване водопостачання та водовідведення. Так, таке у Харкові буває. КП «Харківводоканал» вже опублікував прогнозні тарифи на 2018 рік та Інвестиційну програму на 2018 рік.

На підприємстві запевняють, що в 2018 році КП «Харківводоканал» може беззбиткове функціонувати з тарифами на послугу з централізованого водопостачання – 17,76 грн. за 1 куб.м. з ПДВ, а на послугу з централізованого водовідведення – 7,68 грн. за 1 куб.м. з ПДВ.
http://vodokanal.kharkov.ua/…/obosnovanie_tarifov_25_07_201…

Звісно, що підвищення тарифу на послугу з централізованого водопостачання на 92%, а тарифу на послугу з централізованого водовідведення на 47%, треба якось публічно легалізувати.
http://vodokanal.kharkov.ua/…/struktura_tarifa_25_07_2017.p…

Звісно, що треба знову проводити «відкриті слухання». Звісно, що на КП «Харківводоканал» сподівались, що вдасться і нові «відкриті слухання» провести так само, як 21 липня. А, потім харків’яни постфактум дізнались би, що за 1 куб.м. води тепер треба платити майже 18 гривень.

Знову жодного слова про відкриті слухання в ЗМІ, на сайті «Харьковские известия», в газеті «Харьковские известия». Жодного слова про відкриті слухання на дошках оголошень житлових будинків чи будь де ще. Знову єдина інформація лише в підрозділі «Абонентам-Повідомлення» сайту КП «Харквівводоканал».

Повідомлення про проведення нових «відкритих слухань» щодо тарифів на послуги на 2018 рік та Інвестиційну програму КП на 2018 рік опублікували сьогодні, 3 серпня. Відкрите слухання відбудеться 8 серпня 2017 року о 9 ранку в приміщення КП «Харківводоканал» за адресою: м. Харків, пр. Ювілейний, 28а, к.328. Особи, які мають бажання прийняти участь у відкритому обговоренні. Для участі у відкритому обговоренні проектів рішень НКРЕКП заявки приймаються до 7 серпня 2017 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: de.hkov@city.kharkov.ua.

21 липня 2017 року КП «Харківводоканал» опублікував також в підрозділі «Абонентам-Повідомлення» повідомлення- обґрунтування щодо необхідності зміни тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та для КП «Харківводоканал» на 2018 рік. Зауваження та пропозиції можна надсилати до 4 серпня 2017 року на адресу: КП «Харківводоканал», 61052, м. Харків, вул. Конторська, буд.90; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

ДЛЯ ПОРІВНЯННЯ: 
У Житомирі повідомлення про відкриті слухання щодо підвищення тарифів на тепло опублікували 27 липня. Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб приймаються до 21 серпня 2017 року. Заявки для участі у відкритому обговоренні також приймаються до 21 серпня 2017 року. А, саме відкрите обговорення відбудеться 25 серпня 2017 року.

Джерело: https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/posts/1951943011748582


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Популярное
 • Справа № 922/3242/20
 • "Судьи говорят про справки СБУ - там же ничего нет". Как власть саботирует суды по санкциям СНБО
 • Осторожно, дети! Как завершились самые громкие "мажорные" аварии и что с ними делать
 • Рахунковий лист за січень 2021
 • Повестка в военкомат: виды повесток, правила и порядок вручения и ответственность за неявку
 • Сын убитого лидера джамахирии Муамара Каддафи решил баллотироваться в президенты в Ливии
 • ПОЛИЦИЯ ЗАДЕРЖАЛА ПОДОЗРЕВАЕМОГО В УБИЙСТВЕ ЖЕНЩИНЫ НА МОСКОВСКОМ ПРОСПЕКТЕ
 • Справа № 752/17832/14-ц
 • Силовики разоблачили схему вывоза из Украины сотни тонн драгоценных металлов
 • Колонизация мира за 16-19 век , что это было на самом деле ?

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .