Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Стосовно виконання посадових обов’язків під час примусового виконання постанови ХАГС №922/4792/15 державними виконавцями Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області.
Категория: Вдогонку предыдущему номеру

Картинки по запросу Стосовно виконання посадових обов’язків

Національне агентство України з питань державної служби (далі - НАДС) розглянуло заяву керівника ПП «Віктореал» Янчук М.М. від 23 жовтня 2017 року про неналежне, на її думку, виконання посадових обов’язків під час примусового виконання постанови ХАГС №922/4792/15 державними виконавцями Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повії о важчій, та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно із пунктом 1 Положення про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженого  поста новою Кабінету М міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 500 (далі - Положення), Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України та який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, здійснює функціональне управління державною службою в органі державної влади, іншому державному органі, його апараті (секретаріаті).

Відповідно до частини третьої статті 13 Закону України від 10 грудня 2015 року  № 889-VІІІ «Про державну службу» (далі-Закон) НАДС в межах повноважень, визнчених законом, проводить у державних вимог  органах перевірки стану дотримання вимог Закону, проводить в установлениму порядку службові розслідування з питань дотримання державними службовцями вимог закону.

До таких повноважень НАДС, зокрема, належить здійснення контролю за додержанням визначених Законом умов реалізації громадянами права на державну службу; направлення державним органам та їх посадовим особам вимоги про скасування рішень таких органів з питань державної служби, які суперечать законодавству в частині реалізації громадянами права на державну службу; розгляд скарг державних службовців категорій «Б» і «В» щодо прийняття, проходження та припинення державної служби відповідно до Закону; забезпечення захисту прав державних службовців під час зміни істотних умов служби.

Згідно з Порядком проведення Національним агентством України з питань державної служби та його територіальними органами перевірок стану дотримання державними органами вимог Закону України «Про державну службу» та інших нормативно-правових актів у сфері державної служби, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 26 вересня 2016 року № 193, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2016 року за № 1369/29499 (далі - Порядок), НАДС здійснює планові та позапланові перевірки стану дотримання державними органами вимог Закону та інших нормативно-правових акт і із з питань державної служби.

Відповідно до пункту 3 розділу II Порядку позапланова перевірка проводиться з окремих питань, які є предметом перевірки, зокрема за скаргою державного службовця категорій «Б» і «В» щодо прийняття, проходження та припинення державної служби; учасника конкурсу, який не пройшов конкурсний відбір; з метою перевірки усунення виявлених під час планової перевірки недоліків та порушень законодавства у сфері державної служби; за дорученням органу вищого рівня тощо.

Згідно із частиною першою статті 64 Закону за невиконання або неналежне виконання посадових обов’язків, визначених Законом та іншими нормативно-правовими актами у сфері державної служби, посадовою інструкцією, а також порушення правил етичної поведінки та інше порушення службової дисципліни державний службовець притягається до дисциплінарної відповідальності у порядку, встановленому Законом.

Частиною першою статті 68 Закону встановлено, що дисциплінарні провадження ініціюються суб’єктом призначення.

Одночасно повідомляємо, що дії державних виконавців Московського відділу державної виконавчої служби м. Харкова Головного територіального управління юстиції у Харківській області можуть мати ознаки порушення Закону України «Про виконавче провадження».

Просимо розглянути питання, наведені у заяві, на предмет наявності порушення вищезазначеного Закону, забезпечити притягнення, за наявності підстав, державних виконавців до дисциплінарної відповідальності.

Про результати розгляду заяви просимо повідомити заявника.

Другому адресату направляємо до відома.

Голова К.О.Ващенко


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
 • Житель Харькова оспаривает в суде продление карантина
 • Після смерті Кернеса Харків може перейти під контроль Авакова і Терехова
 • Никто не заметил подмены
 • Поддерживая хорошие начинания...
 • Докази, які підтверджують факт відкриття карткового рахунку в банку
 • Журналистка Крюкова на похоронах Кернеса подслушала разговор и устроила скандал вокруг Кличко
 • В 2020 году каждый украинец выложил 3000 грн на обслуживание госдолга
 • К Земле несутся семь астероидов, три из которых могут быть опасны для человечества
 • На самом деле - Как убивали СССР: на детекторе лжи охрана Горбачева. Выпуск от 26.10.2017
 • Курс доллара погонят наверх до максимума, а евро уже стоит 35 гривен

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .