Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Щодо законності використання земельної ділянки за адресою: м. Харків, вул. Героїв Праці, 22-а
Категория: По горячим следам

Картинки по запросу щодо законності використання земельної ділянки зДепартаментом територіального контролю Харківської міської ради (далі - Департамент) розглянуто Ваші аналогічні за змістом звернення від 13.11.2017 (вх. № К-7-1368/0/31-17; № К-7-1369/0/31-17; № К-7-1370/0/31-17) щодо законності використання земельної ділянки за адресою: м. Харків, вул. Героїв Праці, 22-а, які надійшли до Департаменту.

За результатами розгляду в межах компетенції повідомляємо наступне.

Відповідно до ст. З Закону України «Про звернення громадян» під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Заява (клопотання) - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання - письмове звернення з проханням про визнання за особою відповідного статусу, прав чи свобод тощо.

Скарга - звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями (бездіяльністю), рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, посадових осіб.

Вивчивши текст Вашої скарги, з урахуванням вимог вищенаведених норм Закону України «Про звернення громадян», вбачається, що подане звернення не являється скаргою, оскільки у ній Вами не зазначено в чому полягає порушення Ваших прав і законних інтересів та не ставиться вимоги про їх поновлення і захист, а є заявою, в якій міститься повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

Відповідно до Положення про Департамент, затвердженого рішенням Харківської міської ради від 20.11.2015 № 7/15, завданням Департаменту є здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, забезпечення виконання повноважень з питань державного архітектурно-будівельного контролю.

Департамент, згідно функцій та повноважень, розраховує розмір збитків, заподіяних територіальній громаді міста Харкова порушенням вимог
земельного законодавства, у випадках, визначених Земельним кодексом України, розмір коштів, які підлягають відшкодуванню Харківській міській раді в результаті набуття, зберігання майна (земельних ділянок) територіальної громади м. Харкова без достатніх правових підстав (у розмірі орендної плати за землю), плату за землю як податок (у формі орендної плати або земельного податку), а також вживає заходів зі звільнення території м. Харкова від самовільно розміщених об'єктів.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно право власності на нежитлову будівлю літ. «А-1» площею 175 кв.м. по вул. Героїв Праці, 22-А зареєстровано по 1/2 частці за ТОВ «КАМПАС ПЛЮС» на підставі договорів купівлІ-продажу від 22.08.2017 № 2131 та від 23.08.2017 № 2138.

Під час виїзду на об’єкт встановлено, що земельна ділянка по вул. Героїв Праці, 22-А у м. Харкові площею, орієнтовно, 0,0175 га не огороджена та використовується ТОВ «КАМПАС ПЛЮС» для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі літ. «А-1».

Право власності (користування) вищезазначеною земельною ділянкою до теперішнього часу належним, чином не оформлено, земельна ділянка по вул. Героїв Праці, 22-А площею, орієнтовно, 0,0175 га використовується ТОВ «КАМПАС ПЛЮС» з порушенням вимог земельного законодавства України. Для точного визначення дотримання чи порушення землекористувачем меж вказаної земельної ділянки, необхідне проведення комплексу геодезичних та землевпорядних робіт.

Враховуючи вищевикладене, Департаментом наразі вживаються заходи щодо підготовки та подання позову до суду про стягнення коштів за використання вказаної земельної ділянки з порушенням вимог земельного законодавства України.

З матеріалами перевірки фактів, викладених у Вашому зверненні, Ви можете ознайомитись у Департаменті за адресою: м. Харків, м-н Конституції, 7, 4-й поверх, каб. № 75-6.

Одночасно роз’яснюємо, що відповідно до ст. 16 Закону України «Про звернення громадян» скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об'єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі, що не позбавляє громадянина права звернутися до суду відповідно до чинного законодавства, а в разі відсутності такого органу або незгоди громадянина з прийнятим за скаргою рішенням - безпосередньо до суду.

Про це листом №20771/0/226-17  від 12.12.2017, повідомив МГ Адвокат Консалтінг  Заступник директора Департаменту Ю.Ю.Агафонова


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
 
 ahozot, 24 октября 2019 04:02
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
 • Никто не заметил подмены
 • Поддерживая хорошие начинания...
 • Коррупция в Харьковском горсовете и при Терехове И.А.- назначения Калины Алексея Леонидовича Директором Департамента территориального контроля
 • Танцы и песни маленькой принцессы
 • Докази, які підтверджують факт відкриття карткового рахунку в банку
 • Журналистка Крюкова на похоронах Кернеса подслушала разговор и устроила скандал вокруг Кличко
 • Минздрав обнародовал новый протокол лечения коронавируса
 • Поділ майна фізичної особи-підприємця при розлученні: позиція ВС
 • Бедный каждый второй: насколько истончились кошельки украинцев за 2020 год
 • У другому турі виборів Зеленський би зустрівся не з Порошенком: опитування

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .