Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Справа К/9901/2527/17 від 02.01. 2018р.
Категория: Показательное дело

Картинки по запросу суд фото

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

Київ

02.01.2018   К/9901/2527/17

 

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: судді- доповідача Коваленко Н.В., судді Берназюка Я.О., судді Гриціва М.І., перевіривши касаційну скаргу Каряки Олександра Геннадійовича на ухвали Харківського апеляційного адміністративного суду від 18 вересня 2017 року та 11 жовтня 2017 року у справі за позовом Каряки Олександра Геннадійовича до виконавчого комітету Харківської міської ради, Харківської міської ради, третя особа - адміністрація Холодногірського району Харківської міської ради, про визнання протиправним та скасування рішення,

УСТАНОВИВ:

Каряка 0.Г. 09 листопада 2017 року звернувся до Вищого адміністративного суду України із зазначеною касаційною скаргою.

Касаційна скарга не відповідала вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, чинного на час подання касаційної скарги, а саме: до касаційної скарги не було додано копії оскаржуваного рішення.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 15 листопада 2017 року касаційну скаргу було залишено без руху та надано строк для усунення недоліків шляхом надання копії оскаржуваного рішення.

26 грудня 2017 року протоколом автоматичного розподілу судової справи між суддями касаційну скаргу Каряки 0.Г. на ухвали Харківського апеляційного адміністративного суду від 18 вересня 2017 року та 11 жовтня 2017 року передано колегії суддів у складі: судді-доповідача          Коваленко Н.В., судді Берназюка Я, 0., судді Гриціва М.І.

Відповідно до пункту 12 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, у редакції Закону України від 3 жовтня 2017 року № 2147-VІІІ «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів», заяви і скарги, подані до набрання чинності цією редакцією Кодексу, провадження за якими не відкрито на момент набрання ним чинності, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Такі заяви чи скарги не можуть бути залишені без руху, повернуті або передані за підсудністю, щодо них не може бути прийнято рішення про відмову у прийнятті чи відмову у відкритті провадження за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу,mякщо вони подані з додержанням відповідних вимог процесуального закону, які діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Статтею 330 Кодексу адміністративного судочинства України, який набрав чинності 15 грудня 2017 року на підставі Закону України від 3 жовтня 2017 року №2147-VІІІ «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів», не вимагається надання особою, яка подає касаційну, копій оскаржуваних рішень. арякою О.Г. подано клопотання про звільнення від сплати судового збору. Суд вважає зазначене клопотання обгрунтованим та таким, що підлягає задоволенню, з огляду на наступне.

Відповідно до частини першої статті 133 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.

На підтвердження підстав для звільнення від сплати судового збору позивачем надана ухвала Харківського апеляційного адміністративного суду від 06 червня 2017 року, якою встановлено, що у позивача скрутне матеріальне становище, у зв'язку з чим відсутня можливість сплатити судовий збір. З огляду на зазначене є підстави для звільнення Каряки 0.Г. від сплати судового збору.

Касаційна скарга подана з дотриманням порядку і строку на касаційне оскарження, за формою та змістом вона відповідає вимогам статті 330 Кодексу адміністративного судочинства України,

Підстави для залишення касаційної скарги без руху, повернення касаційної скарги чи відмови у відкритті касаційного провадження відсутні.

З огляду на зазначене колегія суддів дійшла висновку про наявність підстав для відкриття касаційного провадження.

Керуючись статтями 133, 329 - 332, 334 - 335, 338, 359, пунктом 12 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

1. Звільнити Каряку Олександра Геннадійовича від сплати судового збору за подання касаційної скарги на ухвали Харківського апеляційного адміністративного суду від 18 вересня 2017 року та 11 жовтня 2017 року у справі за позовом Каряки Олександра Геннадійовича до виконавчого комітету Харківської міської ради, Харківської міської ради, третя особа - адміністрація Холодногірського району Харківської міської ради, про визнання протиправним та скасування рішення.

2. Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Каряки Олександра Геннадійовича на ухвали Харківського апеляційного адміністративного суду від 18 вересня 2017 року та 11 жовтня  2017  року у справі за позовом Каряки Олександра Геннадійовича до виконачого комітету Харківської міської ради, Харківської міської ради, третя особа - адміністрація Холодногірського району Харківської міської ради, про визнання протиправним та скасування рішення.

3. Встановити десятиденний строк з моменту отримання даної ухвали для подання виконавчим комітетом Харківської міської ради, Харківською міською радою, адміністрацією Холодногірського району Харківської міської ради відзиву на касаційну скаргу та доказів надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

4. Витребувати з Орджонікідзевського районного суду м. Харкова справу № 644/1928/17.

5. Надіслати копію ухвали про відкриття касаційного провадження Каряці Олександру Геннадійовичу.

6. Надіслати копію ухвали про відкриття касаційного провадження, копію касаційної скарги та додані до неї матеріали виконавчого комітету Харківської міської ради, Харківській міській раді, адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Н.В.Коваленко

Суддя Я.О.Берназюк

Суддя М.І.Гриців

 

 

 

 

 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Популярное
 • Группа из трех человек: "За будущее" Палицы, Коломойского и Авакова
 • В чём сила БРАТ... Золотые слова!
 • здесь тот случай, когда можно было бы ограничиться одной картинкой - ну разве что добавить какую-нибудь лолскую подпись типа «Михаил Добкин глазами харьковчан».
 • Забудовники отримали дозвіл ДАБІ на 26-поверховий ЖК на Печерську, знявши всі заборони через адмінсуди
 • ПАРК НА БУЛЬВАРЕ ЮРЬЕВА ПОЛНОСТЬЮ РЕКОНСТРУИРОВАЛИ
 • Чи може скріншот повідомлень з телефону бути доказом у справі
 • На бульваре Юрьева закончили реконструкцию парка (фоторепортаж)
 • НОЧЬЮ В ХАРЬКОВЕ ВБЛИЗИ ЖИЛОЙ ДЕВЯТИЭТАЖКИ СГОРЕЛ FORD FOCUS
 • Детская коляска “крутилась, как в стиральной машине” – подробности ЧП с лифтом в Харькове (фото, видео)
 • «Прорахунок» прокурора Матіоса допоміг міністру Януковича вивести з під-арешту корупційне майно

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .