Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Договір про спільну діяльність підприємств
Категория: Образцы исков и заявлений

Картинки по запросу договір

Договір
про спільну діяльність підприємств

 

 

 

м. __________                                                                                              "___"___________ 20__ р.

 

_________________________ (найменування підприємства), іменоване надалі ПіприємствоІ, в особі ___________ (посада, П.І.П.), що діє на підставі _______________, з однієї сторони й ___________ (найменування підприємства) іменоване надалі ПідприємствоІІ, в особі ________ (посада,П.І.П.), що діє на підставі _____________________, з іншого боку, уклали даний договір про    нижченаведене:

 

 1. Загальні умови

 

1.1. ПідприємствоІ і ПідприємствоІІ уклали даний договір про спільну  господарську  діяльність  із  метою __________________, для  досягнення  яких  зобов'язуються спільно й погоджено робити    необхідні фактичні і юридичні дії.

 

1.2. Учасники договору зобов'язуються робити необхідні дії за спільною згодою для досягнення поставленої мети протягом  ______________ (або аж до ухвалення рішення про припинення спільної діяльності).

 

 2. Обов'язки учасників договору

 

2.1. Кожна зі сторін договору зобов'язана в строк до __________ зробити внесок: _________________________ (найменування учасника договору й характер внеску).

 

2.2. Майно,  створене за рахунок внесків учасників  договору, перебуває на балансі _______________.

 

2.3.  Всі  необхідні  витрати  учасники  договору   зобов'язуються покривати за рахунок внесених внесків, а при їхній недостатності: _____________________________________ (указати порядок: порівну або пропорційно внескам).

 

2.4.  Інші  обов'язки  можуть  бути  передбачені  угодою сторін.

 

 

3. Права учасників договору

 

3.1. Учасники договору вправі рівною мірою,  незалежно  від внеску брати участь у керуванні справами для досягнення спільної мети.

 

3.2. Учасники договору вправі самостійно укладати угоди в інтересах  спільної  діяльності  в  межах внеску з негайним наступним повідомленням сторін. Такі угоди будуть  тягти  наслідки для учасників договору після їхнього схвалення.

 

3.3.  Майно, створене або придбане за рахунок внесків або в процесі спільної виробничої  діяльності,  належить учасникам  договору на праві спільної часткової власності.  Кожна зі сторін  вправі  розпорядитися  своєю часткою (продати  або  іншим  шляхом розпорядитися) тільки за згодою інших учасників договору.

 

3.4.  Доходи,  отримані  за  рахунок  або в результаті спільної діяльності,  надходять  на  рахунок  кожної  зі   сторін   за   підсумками фінансового року ________________ (пропорційно внеску, порівну  або інший порядок розподілу).

 

3.5. За згодою  учасників  договору  ведення  справ  з  метою спільної господарської діяльності доручається ___________________.

 

3.6. ____________________ вправі здійснювати всі необхідні угоди  і укладати договори з метою   спільної господарської діяльності на підставі доручення.

 

3.7. _________________ вправі розпоряджатися майном, що надійшло  на  його  рахунок  тільки  з  метою спільної господарської діяльності. У випадку недостатності майна для  здійснення  тих або  інших угод ця сторона договору вправі повідомити всім учасникам договору про необхідність  додаткових  витрат.  У  такому  випадку рішення приймається за згодою всіх сторін.

 

3.8. _________________ інформує учасників договору про хід його реалізації не рідше чим раз в (півріччя) ________________.

 

3.9.   Інші   права   учасників  договору   (наприклад,  порядок користування об'єктами невиробничої сфери): ____________________________.

 

 

4. Відповідальність учасників договору

 

4.1.  У випадку неможливості виконання стороною договору взятих на себе зобов'язань у встановлений договором строк  вона  зобов'язана  не пізніше, ніж (за 10 днів до строку виконання) _____________  попередити всіх учасників договору про неможливість виконання.

 

4.2.  Невиконання  умов  договору з вини учасника договору тягне за собою відповідальність згідно чинного  законодавства.

 

4.3. У  випадку  невиконання  зобов'язань  учасником  договору інші учасники або сторона, якій доручене ведення справ, вправі пред'явити позов у суд з вимогою виконання зобов'язань у натурі й стягнення штрафних санкцій.

 

 5. Форс-мажор

 

5.1. Учасники звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за  цим  Договором,  якщо  це невиконання  з'явилося  наслідком  обставин  непереборної сили, що виникли після укладання Договору в результаті подій надзвичайного характеру, які Учасник не міг ні передбачати, ні запобігти розумними мірами.

 

5.2. До обставин непереборної сили відносяться події,  на які  Учасник  не  може  впливати й  за виникнення яких   не   несе   відповідальності,   наприклад,    землетрус, повінь, пожежа, а також страйк, урядові постанови  або  розпорядження  державних  органів,   воєнні дії будь-якого характеру, що перешкоджають виконанню предмета даного Договору.

 

5.3.  Сторона, що посилається на обставини непереборної сили, зобов'язана негайно інформувати іншого Учасника про настання подібних обставин  у  письмовій  формі,  причому  на  вимогу будь-якого  Учасника  повинен  бути наданий  документ, що засвідчує форс-мажор, виданий торговельно-промисловою палатою.

 

5.4. Якщо стан  невиконання  зобов'язань, що  випливають  із Договору,  триває  більше  шести  місяців  і  немає  можливості зробити обов'язкової заяви про дату припинення обставин протягом   не більше  шести  місяців,  то  кожний  Учасник  має право розірвати даний Договір в односторонньому порядку, сповістивши про  це  інших Учасників.

 

6. Припинення дії договору

 

6.1. Договір укладений на строк ____________________, після закінчення якого   спільна діяльність  припиняється  з  розподілом доходів і витрат (порівну, пропорційно)______________.

 

6.2.  Підведення  підсумків  спільної  діяльності  здійснюється стороною, якій  доручено ведення справ, з наступним обговоренням і схваленням всіма учасниками договору.

 

 

7. Адреси й реквізити сторін

 

7.1. _________________________________

 

    __________________________________

 

    __________________________________

 

    __________________________________

 

7.2. Договір складений в _____ екземплярах, по одному для кожної сторони.

 

Підписи сторін:

 

____________                                                  __________

Джерело: https://urist-ua.net


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Популярное
 • Захист прав добросовісних набувачів при витребуванні майна з чужого незаконного володіння
 • Украинцам, не связанным с армией, запретили носить военную форму
 • Прокуратура злила справу по поверненню 24 гектарів курортної зони в Скадовську, які опинилися у близьких до влади людей
 • Банки повысили ставки по депозитам
 • Банк Тигипко завершил слияние с "дочкой" Сбербанка
 • Справа за позовом Приватного підприємства "Віктореал", м. Харків до Товариства з обмеженою відповідальністю "Харківська роздрібна компанія", м. Харків про стягнення коштів
 • Проблемні питання приватизації службового житла. Судова практика
 • Сорос: «Европа выиграет, даже если от Украины останется пепелище и горы смердящих трупов. Судьба украинцев никого не волнует»
 • Щодо об’єкту будівництва по вул. Сумській, 1 у м. Харкові.
 • В Украине можно будет получать зарплату и страховать жизнь в долларах

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .