Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Громадські активісти Харкова та організація «Антикорупційний блок учасників АТО» остаточно зупинили діяльність незаконної та небезпечної газової заправки за адресою Журавлівська набережна, 2
Категория: C места событий

Ð154;аÑ128;Ñ130;инки по запÑ128;оÑ129;Ñ131; Ñ151; газовоÑ151; запÑ128;авки за адÑ128;еÑ129;оÑ142; Ð150;Ñ131;Ñ128;авлÑ150;вÑ129;Ñ140;ка набеÑ128;ежна, 2Коли відповідні державні органи не можуть, або не хочуть, попередити надзвичайну ситуацію, на захист безпеки громадян стають громадські активісти. 
Сьогодні, 16 квітня, громадські активісти Харкова та організація «Антикорупційний блок учасників АТО» остаточно зупинили діяльність незаконної та небезпечної газової заправки за адресою Журавлівська набережна, 2. Насправді, заправкою назвати цю точку реалізації скрапленого газу складно – цистерна з ознаками корозії на корпусі біля траси та занедбаний кіоск з вивіскою «ГАЗ» - все, що знадобилося кримінальним ділкам для ведення бізнесу. У господарів немає жодних дозволів ні на ведення підприємницької діяльності, ні на право користування землею, на якій знаходиться заправна точка - всі ознаки порушення статті 197-1 Карного кодексу України «Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво». Торгівля газом здійснювалася з порушення всіх вимог законодавства та техніки безпеки. Цистерна знаходиться в аварійному стані та стравлює газ у повітря. Найменше джерело відкритого вогню, кинутий перехожим недопалок, міг стати причиною потужного вибуху. По одну сторону від заправки дорога зі жвавим рухом транспорту, по іншу сторону – житловий сектор де граються діти, а повз саму заправку ходять пішоходи. Важко уявити, скільки життів могло б коштувати бажання нечистих на руку ділків заробити по-легкому грошенят, якби щось пішло не так. Неодноразові звернення громадян до органів та районної адміністрації призвели лише до того, що на кіоску з’явився напис «ЗАКРЫТО», але торгівля все одно продовжувалася. Але щоб заправитись, треба було заїхати на заправку і постукати у віконце кіоску.
Що найбільше дивує в цій історії, так це байдужість адміністрації Київського району Харкова, поліції та ДСНС. Важко сказати, була це банальна недбалість чи власники точки домовилися з представниками місцевих органів влади. Можемо лише констатувати факт існування небезпечного підприємства в серці Салтівки і відсутність у господарів підприємства проблем із законом та контролюючими органами.
Про цю небезпечну заправну точку в п’ятницю, 13-го, активісти письмово повідомили прокуратуру, поліцію та телефоном Державну службу з надзвичайних ситуацій. А вже сьогодні, вранці, приїхали перевірити, як вони відреагували на сигнал. Було видно, що господарі демонтували обладнання для заправлення біля цистерни, але сама цистерна з газом лишилася на місці, натомість біля неї з земля стирчали електричні кабелі – жили товщиною з палець, та ще й під високою напругою незаконно вживлені в електричну мережу міста! Хто завгодно міг наступити на дроти та загинути. Сама цистерна знаходилася у вільному доступі, вентилі не були заблоковані та стравлювали газ. Ємність для зберігання газу та кіоск були покинуті, а демонтаж належним шляхом не був виконаний.
Ситуація стала без перебільшення катастрофічною, адже комбінація з відкритих неізольованих електричних кабелів та джерела пропану – це гарантія вибуху. Не кажучи вже про те, що хто завгодно міг відкрити вентилі: діти, що бавляться неподалеку, безхатченки, шукачі легкої поживи, що могли навіть спробувати розпиляти цистерну на металобрухт, будь хто! І не варто забувати, що Харків – прифронтове місто, і терористи могли скористатися цією зручною нагодою зробити теракт - наша місцева районна адміністрація своєю бездіяльністю ласкаво їх запросила.
Негайно потрібно було вжити необхідні заходи безпеки. Перш за все, члени організації рушили до Київської районної адміністрації, щоб зустрітися з її головою Казанжиєвою Неллі Василівною. Очікувано, голови адміністрації в робочий час не було на місці. Натомість, на зустріч вийшов заступник голови адміністрації району з питань житлово-комунального господарства Дроботов Ігор Володимирович. Вислухавши про суть справи, він погодився, що треба щось робити, навіть запевнив, що вживе всіх необхідних заходів в межах його повноважень. Але, здається, пан Дроботов не зрозумів нагальність проблеми, що її потрібно було вирішувати тут і зараз, а не кидати у довгу скриньку. Голова ГО «Антикорупційний блок учасників АТО» Антон Сосницький написав відповідну заяву, її прийняла канцелярія, і ми рушили далі.
Наступним пунктом нашої подорожі стало Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області. Потрапити на прийом до керівництва виявилося не просто. Спочатку, нам запропонували зателефонувати за номером 101 та повідомити про ситуацію. Активісти відповіли, що вже зверталися по телефону - безрезультатно. 
На зустріч з членами ГО вийшли співробітники ДСНС начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Тунік Євген Анатолійович та начальник штабу Щербіна Сергій Вікторович. Ці панове повідомили, що у начальника відомства нарада, тому нам доведеться зачекати. Ми наголосили на невідкладності питання та запитали, чому ДСНС не перевіряє подібні об’єкти на безпечність. На що ми почули обурливу відповідь, мовляв, в Україні діє мораторій на перевірки АЗС, контролювати стан безпеки вони не можуть, тому звертайтеся, коли щось станеться. Активісти були шоковані – почути таку заяву від посадової особи ДСНС, бо це вже за гранню.
Так і не дочекавшись, коли до нас зволить спуститися начальник, полковник Волобуєв Олександр Васильович, ми самі піднялися до нього в кабінет. І були здивовані (насправді, не дуже), коли ніякої наради у нього не побачили. Проте полковник Волобуєв перейнявся питанням. Принаймні, зробив небайдужий вигляд. Сказав, що треба збирати комісію, у складі якої будуть поліцейські, енергетики, представники місцевої влади. Голова ГО «АБУ АТО» наполягав на тому, що проблема не терпить відкладання і написав ще одну заяву, в якій розписав ситуацію з цією заправкою. Полковник Волобуєв запевнив, що зробить все необхідне для усунення проблеми.
Останньою адресу було Київське районне управлінні нацполіції. І хоча одна жіночка-поліціянтка намагалася не пустити активістів до начальства, мовляв, це режимний об’єкт, але начальник управління, полковник Коцар Олександр Миколайович, без проблем нас прийняв. Вислухав проблему, прийняв заяву та запевнив, що всі необхідні заходи буде вжито.
Після цього, ми вирішили знову повернутися на адресу Журавлівська набережна, 2, та поглянути, як ведуться роботи із усунення небезпеки громадян. Насправді, ми були приємно здивовані, коли побачили на місці спеціалістів ДСНС, робітників Харківобленерго, працівників обласного управління Держпраці, газовиків, поліцейських та представників районної адміністрації. Небезпечне місце, принаймні, огородили стрічкою, відключили та зрізали силові кабелі, газовики провели обстеження газових комунікацій та взяли проби повітря. Але працювати з цистерною зі скрапленим газом відмовилися, мотивуючи тим, що в межах їхньої компетенції знаходиться лише дослідження газових магістралей та комунікацій. До кого звертатися саме з нашою проблемою, не підказали. 
Після всього, що ми пережили за цей день, в нас лишилися суперечливі почуття. З одного боку, ми домоглися, хоч і не без перешкод, нашої мети – небезпечна точка з продажу газу закрита та її будуть демонтувати. Але все це ми здобули, тому що ми як громадська організація діяли разом з громадськими активістами Харкова та учасниками бойових дій, а голова «Антикорупційного блоку учасників АТО» Антон Сосницький – помічник народного депутата, тобто, бюрократам вже не вдається просто «відшити» відвідувачів. Але як бути простим українцям? Тим, у кого виникла проблема і хто не має за собою нікого? Коли всі інстанції кивають одне на одного, або роблять вигляд, що дуже зайняті. 
Будемо інформувати про подальший розвиток ситуації …
Наша принципова позиція – влада для народу, а не народ для влади. Разом ми змусимо працювати бюрократів, які забули, з чиїх податків їм нараховується зарплата. 
«Антикорупційний блок учасників АТО» і надалі стежить за ситуацією…

відео

Джерело: https://ru-ru.facebook.com/anticorATO/


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Популярное
 • Задержанные в США бизнесмены работали на Фирташа — Reuters
 • Корупційні будівлі для прес-конференцій Зеленського
 • Новогодняя распродажа закончилась для сети супермаркетов 10 миллионным штрафом за "левых" дедов морозов и снегурочек
 • В Госстате рассказали, как потратят 3,4 млрд грн, выделенные на перепись
 • АМКУ оштрафовал компанию Ахметова на 53 миллиона за сговор
 • Декларация о доходах Григория Суркиса должна насчитывать как минимум 130 оффшоров и 6 авто
 • Харьковские предприниматели вышли на пикет против дороги через "Барабашово"
 • Обличитель коррупции – не только заявитель: что не учли законодатели
 • Наступление Турции в Сирии: 130 тысяч беженцев
 • Як підняти зарплати лікарям, медреформа у 2020 році та конфлікт у МОЗ: інтерв'ю міністерки Зоряни Скалецької

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .