Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Кіпрського партнера смотрящего за Мін’юстом України осудили на 2,5 роки в’язниці, але він так і не сів
Категория: Новости

Перед Великоднем президент Кіпру амністував кількадесятків засуджених до в’язниці, серед яких був адвокат Панайотіс Неоклеус.

Це син Андреаса Неоклеуса – впливової людини на Кіпрі, засновника однієї з найбільших юридичних фірм країни «Андреас Неоклеус і Ко».

На початку березня 2017 року Панайотіса Неоклеуса засудили до 2,5 років в’язниці.

По тій же справі 3,5 роки отримав екс-заступник генпрокурора Кіпру Ріккос Еротокріту.

Місцевий суд у Нікосії визнав прокурора, адвоката, юридичну фірму «Андреас Неоклеус і Ко» та ще одного юриста Андреаса Кіпрізоглу винними у хабарництві, зловживанні владою, змові з метою обману.

За що осудили Неоклеуса

Суд встановив, що вони організували кримінальне переслідування п’яти росіян та однієї компанії (російське ПАТ «Росинка»)  на користь юрфірми «Андреас Неоклеус і Ко», яка вже не один рік судилася з ними у кіпрських та російських судах за володіння і контроль над трастовим фондом «Providencia Holding Ltd».

Колишній заступник генпрокурора Кіпру Ріккос Еротокріту, засуджений до 3,5 років позбавлення волі. Фото newsincyprus.com

Фонд «Providencia» володів 85% акцій «Росинки», якій належить одноіменне котеджне містечко у Підмосков’ї. Будинки там здаються в оренду, в основному – топ-менеджерам міжнародних компаній та працівникам дипломатичних установ.

За даними слідства, за свої зусилля заступник генпрокурора Еротокріту отримав нестандартну допомогу юрфірми Неоклеусів. У 2013-му Еротокріту взяв кредит у держбанку, і не повернув. Натомість він звернувся до суду з вимогою зняти претензії банку, вказуючи, що 515 тис євро боргу були покриті за рахунок т.зв. «стрижки» його депозитів (у 2013 р на Кіпрі відбулося списання частини коштів з депозитів, сума яких перевищувала 100 тис євро). Еротокріту вдалося перемогти у суді завдяки неявці юристів, що представляли інтереси держбанку – і це були юристи «Андреас Неоклеус і Ко».

Цікаво, що на відміну від Панайотіса Неоклеуса, екс-замгенпрокурора не помилували. Щоправда, пом’якшили умови: перевели до в’язниці відкритого типу (кожні два місяці він має права на «відпустку»).

Що ж стосується Панайотіса Неоклеуса, то у в’язниці він і так не посидів. У червні 2017 року його перевели до реабілітаційного центру у Лімасолі для отримання стоматологічної допомоги, де він і перебував під постійною охороною поліції. А у квітні 2018-го – прийшло помилування.

Після переведення Панайотіса Неоклеуса до реабілітаційного центру на Кіпрі не один місяць тривали дискусії стосовно законності цього трансферу, а також витрат грошей платників податків на його утримання. Кіпрська агенція новин  повідомляла, що утримання юриста у центрі у 2017 році коштуватиме державі 200 тис євро, а у 2018-му – 500 тис євро.

Цікавий факт: президент Нікос Анастасіадіс, який помилував Панайотіса Неоклеуса, був свідком захисту. Зокрема, він дав свідчення про напружені стосунки Еротокріту і генпрокурора Кіпру Костаса Клерідеса.

Андреас Неоклеус (у центрі) і його син Панайотіс Неоклеус (крайній справа) у 2012 році. Фото http://andreasneocleous.com

Верховний Суд Кіпру назвав цю справу безпрецедентною для країни. І не лише тому, що в корупції обвинуватили заступника генпрокурора, але і через свідків у суді – президент країни, генпрокурор, його попередник, члени парламенту, колишній керівник національної поліції та інші.

Після винесення вироку юрфірма «Андреас Неоклеус і Ко» змінила назву. Її правонаступницею сталаюрфірма «Еліас Неоклеус і Ко» (Elias Neocleous & Co).

Щоб було більш зрозуміло, Еліас і Панайотіс Неоклеуси – це сини Андреаса Неоклеуса.

Компанія «Andreas Neocleous & Co» консультувала заможних клієнтів і крупні компанії з Росії, у числі яких були ЮКОС, «Мечел», «Інтер РАО», «Русагро», колишній власник «Уралкалію» Дмитро Риболовлєв. Андреас Неоклеус з Росією пов’язаний вже досить давно. Офіс своєї юрфірми у Москві він відкрив ще у 1991 році.

Не залишилася поза увагою відомої кіпрської сім’ї юристів і Україна.

Неоклеуси і «смотрящий» за українським Мін’юстом

У 2017 році після вироку не лише основна кіпрська компанія змінила назву. Торік двічі змінював назву партнер Неоклеусів в Україні – «Неоклеус та Довбенко». На початку 2017-го українські ЗМІ повідомили про зміну назви на «N&D», а восени – на «Evris».

Юрист Андрій Довбенко, який раніше працював в організації С.Курченка, а зараз ЗМІ називають його “смотрящим” за Мін’юстом

І перший, і другий ребрендинг керуючий партнер компанії «Evris» Андрій Довбенко пояснював розширенням команди і розвитком нових практик. Разом із тим  він повністю збігається у часі із вироком на Кіпрі.

Зауважимо, що 31-річний Андрій Довбенко – не є пересічним юристом. Журналісти «Наших грошей з Денисом Бігусом» раніше у своєму розслідуванні показали, що саме через нього можна «вирішити» багато питань у Мін’юсті, зокрема, стосовно державної реєстрації прав власності, діяльності приватних виконавців, або ж продажу арештованого майна. Сам Довбенко прокоментувати це відмовився.

Між тим Довбенко також відомий тим, що фігурує у паперах Yanukovychleaks як юрист в організації Сергія Курченка. На відміну від інших екс-менеджерів біглого олігарха, даних про те, чи перевіряла ГПУ причетність Довбенка до організації Курченка, у відкритому доступі не зустрічається. У відповіді на наш запит у ГПУ повідомили, що така інформація наразі є таємницею слідства.

Співпраця Довбенка з Неоклеусами почалася у 2011 році, коли він після чотирьох років роботи в «Ernst and Young» перейшов на позицію радника у юрфірму «Андреас Неоклеус енд Ко» (ця фірма заснована у 2006 році, а з 2013-го – в стані ліквідації).

У 2015 році Довбенко став керуючим партнером цієї компанії. Надалі він створив низку компаній з назвою «Неоклеус та Довбенко». А їх ребрендинг відбувся не шляхом  перейменування, а через створення нових шести компаній з назвою Evris. Усі вони зареєстровані у Києві по вул. Богдана Хмельницького, 52.

Десятки невідомих будівельних фірм за однією адресою

ТОВ «Андреас Неоклеус енд Ко», як і представництво кіпрської однойменної компанії зареєстровані у Києві по вул. Інститутська, 24/7 кв. 12. За цією ж адресою прописане ТОВ «Барнс», співзасновником якого є Андрій Довбенко.

Крім того, тут зареєстровано 33 фірми, основним видом діяльності яких є організація будівництва будівель. Жодних даних про реалізовані проекти цими фірмами у відкритих джерелах знайти не вдалося.

Основні чотири з цих 33-х фірм, які стали засновниками решти 29-ти компаній, засновані кіпрськими фірмами з пропискою у Лімассолі, вул. Арх. Макаріус ІІІ, буд199 (цей будинок ще називають «Неоклеус Хаус»). До речі, за цією ж адресою у серпні 2017 року зареєстрував свою кіпрську компанію E.V.R.I.S. Consulting Limited Андрій Довбенко (вона є засновницею однієї з українських однойменних юрфірм Довбенка).

Усі вказані фірми, що зареєстровані по вул Інститутська, 24/7, оф. 12 мають спільний телефон – (044)2534495, а також одних і тих же менеджерів.

Неоклеуси як власники українських підприємств

У таблиці наводимо дані стосовно українських підприємств, де кінцевими бенефіціарними власниками або керівниками є Андреас Неоклеус або його сини.

Назва фірми Вид діяльності (основний) Засновники, керівники
ТОВ «Укрросбуд» (Київ, вул.Хрещатик, 44-А) у стані припинення Діяльність у сфері інжинірингу Засновники: ТОВ «Укрросбуд» і компанія «Авазу Ентерпрайзіз Лімітед» (Кіпр).

 

Кінцеві бенефіціарні власники: Панайотіс Неоклеус, Андреас Неоклеус, Еліас Неоклеус

ПАТ «МТБ Банк» (раніше – «Марфін Банк») Інші види грошового посередництва Панайотіс Неоклеус був Головою Спостережної Ради цього банку з липня 2013 р по липень 2015 р.
ТОВ «Девора» (Київ, вул.Хрещатик, 44) у стані припинення Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н. в. і. у. Засновники: ГО «Рада самоврядування»;

 

компанія Авазу Ентерпрайзіз Лімітед» (Кіпр)

Кінцеві бенефіціарні власники: Панайотіс Неоклеус, Андреас Неоклеус, Еліас Неоклеус

ТОВ «Дорбиттехніка-1» (Київ, вул. Довнар-Запольського, 2/20) Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування Засновники: Тищенко Микола Петрович;

 

КОМПАНІЯ «Авазу Ентерпрайзіз Лімітед» (Кіпр);

ТОВ «КУА «Система капітального інвестування», яке діє в інтересах ПВНЗІФ «Третій інвестиційний фонд СКІ».

Кінцеві бенефіціарні власники: Панайотіс Неоклеус, Андреас Неоклеус, Еліас Неоклеус, Майкл Пападопулос, Тищенко Микола Петрович

ТОВ «Секьюріті Форвард» (Київ, вул.Хрещатик, 44) Діяльність приватних охоронних служб Компанія «Авазу Ентерпрайзіз Лімітед» (Кіпр)

 

 

ТОВ «ЦКА-Систем» (Київ, вул.Хрещатик, 44) Рекламні агентства Компанія «Авазу Ентерпрайзіз Лімітед» (Кіпр)
ТОВ «Проект-А» (Київ, вул. Рейтарська, 35-А) Діяльність приватних охоронних служб У 2009-2010 рр засновником фірми була компанія «Авазу Ентерпрайзіз Лімітед» (Кіпр)
ТОВ «Бурштин краса» (Київ, вул.Братиславська, 8) Роздрібна торгівля косметичними товарами та туалетними приналежностями в спеціалізованих магазинах У 2011-2015 рр засновником фірми була компанія «Авазу Ентерпрайзіз Лімітед» (Кіпр)
ТОВ «Інвест-Груп» (Київ, вул. Хрещатик, 44-А; Донецька обл., м.Новогродівка, вул. Шевченка, 27-А) Неспеціалізована оптова торгівля У 2007-2016 рр засновником фірми було ТОВ «ЦКА-Систем».

 

У 2016-2017 (березень) рр засновником фірми були Панайотіс Неоклеус, Андреас Неоклеус, Еліас Неоклеус, Рубець Віктор Олексійович

У кіпрському реєстрі компанія «Avazu enterprises limited» значиться як активна, однак останні звіти компанія подавала ще за 2012 рік.

Джерело:наші гроші


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
 • КП "Харьковводоканал" всячески пытается навязать свой проект договора на водоснабжение и водоотведение. (Часть 2)
 • КАК НЕ ПОТЕРЯТЬ СВОИ ДЕНЬГИ АРЕНДОДАТЕЛЯМ, В УСЛОВИЯХ КАРАНТИНА связанного с болезнью COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2 ? (Часть2)
 • СБУ подозревает «Альфа Банк» в финансировании террористов «ДНР» и «ЛНР»
 • В МОЗ утвердили рекомендации для парикмахерских, магазинов и т.д. на время карантина
 • Как доказать законность денег при пополнении карты более чем на 5000 грн
 • Звільнили під час карантину: як оскаржити
 • У Харкові показали проекти нового міськового торгового ринку та нової дороги. Ексклюзив
 • Названа дата окончания эпидемии COVID-19 в Украине: ждать уже недолго
 • ООН ОЗВУЧИЛА СУММУ УБЫТКОВ, ПРИЧИНОЙ КОТОРЫХ СТАЛ КОРОНАВИРУС
 • КП "Харьковводоканал" всячески пытается навязать свой проект договора на водоснабжение и водоотведение. (Часть 1)

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .