јдвокат  онсалтинг

Ќаписать новость

¬ы можете отправить ¬аш материал нам, который вскоре по€витс€ на наших страницах


> подробнее

јдвокаты

—писок адвокатов, готовых помочь ¬ам в любую минуту


> перейти к списку

–иэлторы

—писок риэлторов, которые могут предоставить ¬ам свои услуги


> перейти к списку

Ќаши вакансии

√азета "јдвокат-консалтинг" объ€вл€ет конкурс на должность


> подробнее

Ќаша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

¬идео


¬ыделение земельного участка бесплатно луб юристов
ќфициальное обращение
√рузчики√рузчики ’арьков

 вартирные и офисные √рузчики ’арьков

 упить упаковку


 Ћ”Ѕ  Ќ»√ќЋёЅ≤¬: “ј™ћЌ≤ ƒќћќ¬Ћ≈Ќќ—“≤ ” –јѓЌ—№ »’ ѕќЋ≤“» ≤¬
 атегори€: C места событий

Ð154;аÑ128;Ñ130;инки по запÑ128;оÑ129;Ñ131; Ð154;Ð155;УÐ145; Ð154;Ð157;ÐШÐ147;Ð158;Ð155;ЮÐ145;Ð134;Ð146;: ТÐ144;Ð132;Ð156;Ð157;Ð134; Ð148;Ð158;Ð156;Ð158;Ð146;Ð155;Ð149;Ð157;Ð158;СТÐ134; УÐ154;РÐ144;Ð135;Ð157;СЬÐ154;ÐШÐ¥ Ð159;Ð158;Ð155;Ð134;ТÐШÐ154;Ð134;Ð146;

“равень 2015 року. ”крањнський парламент готуЇтьс€ голосувати за призначенн€ нового голови ‘онду державного майна. ѕопереду – велика приватизац≥€ п≥дприЇмств, њњ переб≥г пр€мозалежатиме в≥д нового голови ‘онду. ÷≥на питанн€ – 17 м≥ль€рд≥в гривень в≥д приватизац≥њ понад 300 об’Їкт≥в, таких €к ÷ентренерго, ќдеський припортовий завод, м≥ськгази, порти. Ћ≥дер президентськоњ фракц≥њ ёр≥й Ћуценко особисто пропонуЇ на цю посаду ≤гор€ Ѕ≥лоуса, колишнього кер≥вника ƒержавноњ ф≥скальноњ служби, €кого п≥дозрюють у службових зловживанн€х.

” цей час на моб≥льний телефон народного депутата ќлександра ќнищенка приходить пов≥домленн€. ÷е депутат в≥д “Ѕлоку ѕетра ѕорошенка” —ерг≥й Ѕерезенко просить його домовитис€ з ёл≥Їю “имошенко про п≥дтримку в голосуванн≥: “Ќужна поддержка по Ѕилоусу от мадам”. ќнищенко погоджуЇтьс€, ≥ за к≥лька годин Ѕ≥лоус отримуЇ посаду. Ќаступного дн€ нардеп-посередник в≥дзв≥тував: “ƒокументы получили”. “ƒокументи” у листуванн≥ обранц≥в означають “грош≥”.

—ам ќнищенко, €кий ще вл≥тку 2016-го вт≥к до ™вропи в≥д сл≥дства Ќац≥онального антикорупц≥йного бюро ”крањни, вже другий р≥к погрожуЇ украњнським високопосадовц€м та особисто ѕрезиденту ѕорошенку розкритт€м “ус≥х таЇмниць”. Ќардеп об≥ц€Ї журнал≥стам ексклюзивн≥ записи розмов з главою держави, що можуть стати доказами корупц≥њ на найвищих посадах. ∆урнал≥сти —л≥дства.≤нфо зустр≥лис€ з ќнищенком у ‘ранц≥њ. «апис≥в депутат так ≥ не надав, але дозволив перефотографувати сотн≥ пов≥домлень з його телефону, в €ких йдетьс€ про призначенн€ на р≥зн≥ державн≥ посади та голосуванн€ за низку законопроект≥в в обм≥н на щедру оплату.

—еред сп≥врозмовник≥в ќнищенка – найближч≥ соратники ѕрезидента ѕорошенка, народн≥ депутати ≤гор  ононенко та —ерг≥й Ѕерезенко, а також ф≥нансовий радник глави держави ћакар ѕасенюк.

—ам ќнищенко визнаЇ, що брав участь в корупц≥йних аферах, але напол€гаЇ – робив це за погодженн€м ≥з ѕрезидентом та його людьми. “ўо б≥льше € дл€ нього робив, то б≥льше йому хот≥лось. «рештою, в≥н почав давати так≥ завданн€, €к≥ € не м≥г виконати”, – розпов≥даЇ нардеп про свою сп≥впрацю з ѕорошенком.

ќдн≥Їю з функц≥й ќнищенка було посередництво м≥ж ѕорошенком ≥ “имошенко, принаймн≥ з 2014 по 2016 роки. —аме в той час ѕрезиденту треба було проводити через –аду чимало закон≥в та затверджувати призначенн€ потр≥бних кандидатур. Ќестачу голос≥в президентськоњ сили €краз ≥ могла забезпечити парламентська фракц≥€ “Ѕатьк≥вщина”, очолювана давньою опоненткою та суперницею ѕорошенка. ¬ 2005-му роц≥ конфл≥кт м≥ж тод≥шньою прем’Їркою “имошенко та секретарем –ади нацбезпеки ≥ оборони ѕорошенком поклав край видим≥й Їдност≥ команди ѕрезидента ёщенка. ѕол≥тики й дос≥ не дуже люб’€зно в≥дгукуютьс€ одне про одного публ≥чно. јле, за словами ќнищенка, це не заважало њм т≥сно сп≥впрацювати п≥сл€ –еволюц≥њ √≥дност≥.

Ќ≥бито саме через ќнищенка оточенн€ ѕрезидента передавало ≥нформац≥ю, за що треба проголосувати, а п≥сл€ позитивного результату через нього зд≥йснювавс€ розрахунок.

ƒл€ цього ќнищенко та оточенн€ ѕрезидента нав≥ть використовували в литуванн≥ наб≥р спец≥альних “терм≥н≥в”:

 

 

—удова влада

¬есна 2015 року. ѕетро ѕорошенко намагаЇтьс€ посилити св≥й вплив на судову г≥лку влади. ѕрезидент уже призначив за своЇю квотою трьох член≥в ¬ищоњ ради юстиц≥њ (ред. – сьогодн≥ ¬ища рада правосудд€). ѕарламентська фракц≥€ “Ѕлок ѕетра ѕорошенка” висуваЇ ќлекс≥€ ћаловацького, €кий до цього працював у виборчому штаб≥ ѕорошенка, кандидатом у члени ¬–ё, але за квотою ¬ерховноњ –ади. …ого обранн€ суттЇво зб≥льшило би вплив ѕрезидента на нин≥ Їдиний орган, €кий може в≥дсторонити, зв≥льнити або дозволити арештувати будь-€кого суддю.

ѕрезидентська фракц≥€ активно шукаЇ голоси в парламент≥ за свого кандидата, але у фракц≥њ “Ѕатьк≥вщина”, схоже, немаЇ Їдност≥ щодо п≥дтримки ћаловацького.

” цей час ќнищенко отримуЇ пов≥домленн€ в≥д наближеного до ѕрезидента народного депутата ≤гор€  ононенка: “—аша, переговори с ёлей о поддержке нашей кандидатуры (ћаловацкий) в ¬–ё (тайное голосование планируетс€ в четверг). “ам ¬ласенко против”. „ерез певний час нардеп в≥дпов≥в, що все домовлено ≥ ёл≥€ “имошенко чекаЇ розрахунку за голосуванн€. “им часом пом≥тно нервуЇ народний депутат Ѕерезенко: “ќна сказала фракции,что свободное голосование. Ѕудет от силы 7 человек. —лова ¬ласенко. Ёто не договоренность!”

ѕроблема ускладнюЇтьс€, оск≥льки голосуванн€ маЇ бути таЇмним – бюлетен€ми. ћоже не допомогти нав≥ть команда л≥дерки фракц≥њ – п≥дтримати ћаловацького, а проконтролювати таке голосуванн€ неможливо. ¬т≥м нардеп Ѕерезенко напол€гаЇ: “Ќадо визуально проконтролировать, сколько их, или забрать бюллетени.”. ќнищенко запевн€Ї: “ќк.  роме ¬ласенко,все будут голосовать. Ёто от нее.”

Ќародний депутат —ерг≥й ¬ласенко, член фракц≥њ “Ѕатьк≥вщина” свого ставленн€ до висуванц€ “Ѕѕѕ” ќлекс≥€ ћаловацького також не приховуЇ. “я категоричний противник того, щоб до ¬ищоњ ради правосудд€ призначали не просто хлопц≥в, €к≥ нос€ть за ѕетром ќлекс≥йовичем портфель, а хлопц≥в, €к≥ нос€ть портфель за хлопц€ми, €к≥ нос€ть портфель за ѕетром ќлекс≥йовичем”, – по€снюЇ нардеп, чому не голосував за це р≥шенн€, – “÷е абсолютно пол≥тичний призначенець”.

«рештою, депутати голосують, ≥ ќлекс≥й ћаловацький стаЇ членом ¬ищоњ ради юстиц≥њ. ¬ласенко ж по€снюЇ це тим, що ѕрезидент ѕорошенко докупив голоси, €ких йому не вистачало: “¬алютою розрахунку, так би мовити, бувають абсолютно р≥зн≥ реч≥. ÷е ≥ б≥знес-преференц≥њ, ≥ кадров≥ преференц≥њ, ≥ €к≥сь обм≥ни голосуванн€ми”. ѕро грошов≥ розрахунки, каже, чув, але св≥дком обм≥ну валюти на голосуванн€, мовл€в, не був.

” цей самий день ¬ерховна –ада призначила президентського кандидата ≤гор€ Ѕ≥лоуса головою ‘онду державного майна ”крањни. —ерг≥й ¬ласенко знову не голосував, але ёл≥€ “имошенко та ще дес€ть депутат≥в з њњ фракц≥њ натиснули кнопки “«а”. Ќаступного дн€, 20 травн€ 2015 року, ќнищенко пише пов≥домленн€ —ерг≥ю Ѕерезенку: “ƒокументы получили”.

Ћ≥дерка “Ѕатьк≥вщини” ёл≥€ “имошенко по€снила своЇ голосуванн€ прост≥ше – њњ колеги €к члени тод≥шньоњ коал≥ц≥њ в≥рили в президентських кандидат≥в. ј на запитанн€, чи не голосувала њњ фракц≥€ за об≥ц€нку винагороди, “имошенко й взагал≥ обурилась: “Ќ≥, категорично н≥! ÷ього не може бути!”

Ќародний депутат ¬≥ктор „умак, колишн≥й член фракц≥њ “Ѕлок ѕетра ѕорошенка”, а сьогодн≥ позафракц≥йний, перед виходом з президентськоњ сили звинуватив одного ≥з кер≥вник≥в – ≤гор€  ононенка – в причетност≥ до корупц≥њ. ƒепутат досить детально розпов≥даЇ, €к Ѕѕѕ в ѕарламент≥ добираЇ потр≥бну п≥дтримку: “ћожна отримати голоси вроздр≥б, можна–гуртом.  омун≥катором виступають €краз  ононенко, Ѕерезенко”.

 

Ѕ≥знес

ѕродають ≥ купують у ¬ерховн≥й –ад≥ не лише пол≥тичний вплив, а й закони, €к≥ дають преференц≥њ в р≥зних видах б≥знесу. Ќаприклад, 13 березн€ 2015 року ќнищенко отримуЇ пов≥домленн€ в≥д —ерг≥€ Ѕерезенка з проханн€м посп≥лкуватис€ з “имошенко дл€ п≥дтримки м≥стобуд≥вного закону: “Ёто не политика. –абоча€ просьба. ќттанцую”.

Ѕерезенка не раз пов’€зували з≥ сферою м≥стобудуванн€. ƒо того €к потрапити у ¬ерховну –аду, в≥н очолював ƒержавне управл≥нн€ справами, або ƒ”— – масштабну структуру, що за бюджетн≥ грош≥ оп≥куЇтьс€ побутом та потребами украњнських чиновник≥в. «а час його керуванн€ в≥домством майже 7 гектар≥в державноњ земл≥ в  иЇв≥ передан≥ п≥д приватну забудову. ўе ран≥ше Ѕерезенко був депутатом  ињвради в≥д “Ѕлоку Ћеон≥да „ерновецького”. ÷€ пол≥тична сила теж в≥дзначилас€ скандальним роздаванн€м столичноњ земл≥.

” т≥ травнев≥ дн≥ 2015 року, €к св≥дчить листуванн€ ќнищенка, вони з Ѕерезенком ледь не щодн€ домовл€ютьс€ про п≥дтримку де€кими представниками ѕарламенту потр≥бних законопроект≥в. Ќаприклад, Ѕерезенко просить погодити питанн€ з ёл≥Їю “имошенко, зокрема йшлос€ про “с≥льськогосподарський” та “бурштиновий” законопроекти.

∆урнал≥ти —л≥дства.≤нфо запитали ус≥х учасник≥в листуванн€ про можливий п≥дкуп пол≥тичних опонент≥в. —ерг≥й Ѕерезенко та його колега по фракц≥њ ≤гор  ононенко, €к ≥ опозиц≥онерка ёл≥€ “имошенко, в≥дкинули закиди про куп≥влю голос≥в фракц≥њ “Ѕатьк≥вщина”. ј прес-служба ћакара ѕасенюка взагал≥ в≥дкинула ≥снуванн€ листуванн€ з ќнищенком та закликала не поширювати недостов≥рну ≥нформац≥ю.

“орг≥вл€ позиц≥Їю, вт≥м, могла б по€снити статки пол≥тик≥в та розк≥шний спос≥б житт€ л≥дер≥в, €к≥ не в≥дпов≥дають њхн≥м оф≥ц≥йним доходам. 

„ималих грошових вливань потребують ≥ парт≥йн≥ структури. јнал≥тик громадського руху “„есно” ≤гор ‘ещенко розпов≥даЇ, що механ≥зм контролю парт≥й хоча й запрацював формально, але через недов≥ру до них громад€н њм потр≥бно знаходити ≥нш≥ джерела ф≥нансуванн€. ¬≥н п≥дтвердив, що практично завжди схеми отриманн€ кошт≥в парт≥€ми в обх≥д закону вказують на пол≥тичну корупц≥ю.

ѕрот€гом року журнал≥сти —л≥дства.≤нфо намагалис€ отримати в≥д ќлександра ќнищенка ауд≥оматер≥али, €к≥ начебто довод€ть причетн≥сть кер≥вництва держави до корупц≥њ. јле п≥сл€ численних об≥ц€нок народний депутат припинив сп≥лкуванн€.

Ќатом≥сть, у кв≥тн≥ ќнищенко оприлюднив запис одн≥Їњ з розмов, €к в≥н стверджуЇ, з ѕрезидентом ѕорошенком. ’оча, попри гучн≥ публ≥чн≥ викритт€, в≥н так ≥ не почав сп≥впрацювати з детективами, €к≥ розпочали крим≥нальне провадженн€ за його ж за€вами про п≥дкуп народних депутат≥в. ƒиректор Ќац≥онального антикорупц≥йного бюро ”крањни јртем —итник розпов≥в, що ќнищенко не передавав запис≥в, не пов≥домив жодного пр≥звища ≥ нав≥ть не по€снив “за що грош≥ давали”.

ј прот€гом останнього року ≥з —≤«ќ вийшли практично вс≥ менеджери ф≥рм ќнищенка, ран≥ше заарештован≥ за клопотанн€м ЌјЅ” та —пец≥ал≥зованоњ антикорупц≥йноњ прокуратури.

∆урнал≥сти —л≥дства.≤нфо передали коп≥њ всього листуванн€ пол≥тик≥в детективам бюро. ј —итник запевнив, що “це врахують в рамках провадженн€, дадуть оц≥нку та проведуть певн≥ сл≥дч≥ д≥њ”.

ƒжерело: https://www.slidstvo.info/investigations/klub_knyholyubiv/


–ейтинг:

—истема Orphusѕохожие новости


 омментарии:
ƒобавление комментари€
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
¬ключите эту картинку дл€ отображени€ кода безопасности
обновить, если не виден код
«    январь 2019    »
ѕн¬т—р„тѕт—б¬с
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

ѕопул€рное
 • —тосовно наданн€ ≥нформац≥њ щодо проекту землеустрою, договору оренди, на п≥дстав≥ €ких рег≥ональному ландшафтному парку Ђ‘ельдман-≈копарк
 •  ак туристическое агенство York Travel обманывают туристов!!!
 • —офт турагенство York Travel не только врет, но и виснет
 • «а год минус 200 тыс€ч человек: население ”краины стремительно сокращаетс€
 • 30 дней войны. ƒл€ чего в ”краине ввели военное положение
 • ¬ Ћ≈—ќѕј– ≈ ’ј–№ ќ¬„јЌ ј ѕќ ќЌ„»Ћј ∆»«Ќ№ —јћќ”Ѕ»…—“¬ќћ
 • ÷унами в »ндонезии: по меньшей мере 20 погибших, более 100 раненых
 • ¬ ’арькове пропал подросток (фото)
 • ўо потр≥бно знати особ≥, у волод≥нн≥ €коњ провод€ть примусове обстеженн€?
 • ’ќЅ‘ "–об≥н √уд"

 • Ќаш опрос

  ѕогода в ’арькове

  ѕогода в ’арькове

   урс валют (ЌЅ”)

   урсы ЌЅ” на сегодн€

   урс валют (средний)

   урсы наличного обмена на сегодн€  јудиоролики - –екламна€ —туди€

  —туди€ звукозаписи

  –едакци€ может не раздел€ть мнение авторов публикаций. –едакци€ не несЄт ответственности за публикации с других сайтов.

  ¬се права на материалы, наход€щиес€ на сайте www.advocat-cons.info, охран€ютс€ в соответствии с законодательством ”краины. ѕри любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info об€зательна. ѕо вопросам размещени€ рекламы или информации на сайте обращатьс€ по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 ћедиагруппа "јдвокат-консалтинг"
  .