Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Щодо порушення вимог чинного законодавства у ресторані «Блюз» (другий поверх), кафе "Крендель"
Категория: По горячим следам

 

Ð154;аÑ128;Ñ130;инки по запÑ128;оÑ129;Ñ131; Ñ128;еÑ129;Ñ130;оÑ128;ан блÑ142;з Ñ133;аÑ128;Ñ140;ков

Головне управління ДФС у Харківській області, керуючись ст. 19 Закону України від 02.10.1996 №393/96-ВР «Про звернення громадян» із змінами та доповненнями розглянуло в межах повноважень Вашу скаргу від 77.06.2018 (вх. від 06.07.2018 № 24984/10) та заяви від 10.07.2018 (вх від 20.07.2018 № 14067/ФОП ІНШЕ) і від 19.07.2018 (вх. від 20.07.2018 №26684/10) щодо порушення вимог чинного законодавства ФО-П Цикало В.Г., ФО-П Александрова О.А. у ресторані «Блюз» (другий поверх), кафе "Крендель" та в доповнення до листа від 19.06.18 № 25754/10/20-40-13-14-14 повідомляє.

 Відповідно до п.41.1 ст. 41 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-УІ (далі - Податковий кодекс) органи доходів і зборів - контролюючі органи, що забезпечують формування єдиної державної податкової, державної митної політики в частині адміністрування податків і зборів, митних платежів та реалізують державну податкову, державну митну політику, забезпечують формування та реалізацію державної політики з адміністрування єдиного внеску, забезпечують формування та реалізацію державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні податкового та митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску.

Способами здійснення податкового контролю, що визначені ст. 62 Податкового кодексу, є ведення обліку платників податків, проведення перевірок щодо дотримання законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у порядку, встановленому законами України, що регулюють відповідну сферу правовідносин.

 За результатами вжитих заходів встановлено, що в ресторані «Блюз» та кафе "Крендель" розташованих у будівлі за адресою; м. Харків, вул. Пушкінська, 63 здійснюють підприємницьку діяльність в ресторан "Блюз"ФО-П Александрова О. А., ФО-П Цикало В. Г., ГІФ "ВЕМ" та кафе "Крендель" - ФОГІ Радченко В. Г. на підставі договору оренди укладеного з власниками будівлі.

ФО-П Александрова О. А. - зареєстрована як фізична особа - підприємець, знаходиться на обліку та звітує. ФО-П Александрова О. А. не є платником збору за спеціальне використання води та екологічного податку, не обліковується в митниці, як суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності та не здійснює такої діяльності.

З урахуванням вимог ст.19 Закону України „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” в редакції від 21.03.1991 р. № 875-ХІІ із змінами та доповненнями, працевлаштування інвалідів у ФО-П Александрова О. А. не передбачено. ФО-П Александрова О. А. підприємницьку діяльність здійснює на спрощеній системі оподаткування (друга група єдиного податку), з використанням праці найманих осіб, з якими укладено трудові угоди. Податки із сум доходів, які виплачувались найманим працівникам, утримувалися та перераховувалися до бюджету, веде книгу обліку доходів у відповідності до вимог чинного законодавства. Відповідно до п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності зі збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

Одночасно повідомляємо, що Постановою КМУ №878 від 29.09.2010р. «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів» встановлено, що суб’єкти господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг та використовують при цьому касові апарати, зобов’язані забезпечити обов’язків прийом спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги). ФО-П Александрова О. А. не застосовує реєстратори розрахункових операцій, згідно із п. 296.10 Податкового кодексу України, де встановлено, що Платники єдиного податку першої - третьої груп не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

За результатами проведення фактичної перевірки ФО-П Александрова О.А. порушень вимог чинного законодавства не встановлено.

ФО-П Цикало В. Г. - зареєстрований як фізична особа - підприємець, знаходиться на обліку та звітує. ФО-П Цикало В. Г. не є платником збору за спеціальне використання води та екологічного податку, не обліковується в митниці, як суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності та не здійснює такої діяльності.

З урахуванням вимог ст.19 Закону України „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” в редакції від 21.03.1991 р. № 875-ХІІ із змінами та доповненнями, працевлаштування інвалідів у ФО-П Цикало В. Г. не передбачено. ФО-П Цикало В. Г. підприємницьку діяльність здійснює на загальній системі оподаткування, з застосування реєстраторів розрахункових операцій, з використанням праці найманих осіб, з якими укладено трудові угоди. Податки із сум доходів, які виплачувались найманим працівникам,  утримувалися та перераховувалися до бюджету, веде книгу обліку доходів і витрат у відповідності до вимог чинного законодавства.

За результатами проведення фактичної перевірки ФО-П Цикало В.Г. встановлено порушення вимог ст.З Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі громадського харчування та послуг" від 06.07.1995 №265/95-ВР, із змінами та доповненнями та п.2.6 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого Постановою Правління Національного банку України 15.12.2004 № 637. За результатами перевірки застосовано штрафні (фінансові санкції) у відповідності до законодавства.

На підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відділом адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску територіальної обслуговування Київською ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області по гр. Александровій О. А. та гр. Цикало В. Г. сформовані податкові повідомлення-рішення на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2015-2017 роки.

ГІФ "ВЕМ" - зареєстровано як платника податків, знаходиться на обліку в органах ДФС та звітує. ПФ "ВЕМ" має види діяльності - Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування та діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування, не є платником збору за спеціальне використання води та екологічного податку, не обліковується в митниці, як суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності та не здійснює такої діяльності, діяльність здійснює за вищевказаною адресою відповідно договору оренди.

З урахуванням вимог ст.19 Закону України „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” в редакції від 21.03.1991 р. № 875-ХІІ із змінами та доповненнями, працевлаштування інвалідів у ПФ "ВЕМ" не передбачено. ПФ "ВЕМ" господарську діяльність здійснює на спрощеній системі оподаткування (третя група єдиного податку), з використанням реєстраторів розрахункових операцій, з використанням праці найманих осіб. Податки із сум доходів, які виплачувались найманим працівникам, утримувалися та перераховувалися до бюджету.

За результатами проведення фактичної перевірки ПФ "ВЕМ" встановлено порушення вимог ст. З Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі громадського харчування та послуг" від 06.07.1995 №265/95-ВР, із змінами та доповненнями та п.2.6 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого- Постановою Правління Національного банку України 15.12.2004 № 637. За результатами перевірки застосовано штрафні (фінансові санкції) у відповідності до законодавства.

ФОП Радченко В.Г. - зареєстрований як фізична особа - підприємець, знаходиться на обліку та звітує. ФОП Радченко В. Г. не є платником збору за спеціальне використання води та екологічного податку, не обліковується в митниці, як суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності та не здійснює такої діяльності.

З урахуванням вимог ст.19 Закону України „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” в редакції від 21.03.1991 р. № 875-ХІІ із змінами           та  доповненнями, працевлаштування інвалідів у ФОП Радченко В. Г. не передбачено. ФОП Радченко В. Г. підприємницьку діяльність здійснює на спрощеній системі оподаткування (друга група єдиного податку), з використанням праці найманих осіб, з якими укладено трудові угоди. Податки із сум доходів, які виплачувались найманим працівникам, утримувалися та перераховувалися до бюджету, веде книгу обліку доходів у відповідності до вимог чинного законодавства. Відповідно до п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності зі збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

За результатами проведення фактичної перевірки ФОП Радченко В. Г. встановлено порушення вимог п.2.6 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого Постановою Правління Національного банку України 15.12.2004 № 637. За результатами перевірки застосовано штрафні (фінансові санкції) у відповідності до законодавства.

Згідно із вимогами ст. 32 Конституції України не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Податковим кодексом регламентовані права та обов’язки як контролюючих органів, так і платників податків.

Зокрема, підпунктом 17.1.9 пункту 17.1 статті 17 Податкового кодексу встановлено право платника податків на нерозголошення контролюючим органом (посадовими особами) відомостей про такого платника без його письмової згоди та відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, державну, комерційну чи банківську таємницю та стали відомі під час виконання посадовими особами службових обов'язків, крім випадків, коли це прямо передбачено законами.

Крім того, підпунктом 21.1.6 пункту 21.1 статті 21 Податкового кодексу передбачено, що посадові особи контролюючих органів зобов'язані не допускати розголошення інформації з обмеженим доступом, що одержується, використовується, зберігається під час реалізації функцій, покладених на контролюючі органи.

Враховуючи вищевикладене, у Головного управління ДФС у Харківській області відсутні підстави щодо надання детальної інформації про встановлені порушення вимог Податкового кодексу, винесені керівником контролюючого органу податкові повідомлення-рішення, суми визначених за результатами перевірки грошових зобов’язань та інших відомостей стосовно перевірок: ФОП Цикало В. Г., ФОП Радченко В. Г., ФО-П Александрова О.А., ПФ "ВЕМ".

Щодо надання на Вашу адресу копій матеріалів перевірок та ознайомлення з матеріалами перевірок, інших відомостей стосовно перевірок повідомляємо, що відповідно до ст. 13 Закону України від 13.01.2011 року № 2939-У1 «Про доступ до публічної інформації» розпорядником інформації є Головне управління ДФС у Харківській області, фахівцями якого було проведено перевірки вищезазначених ФО-П.

З метою отримання інформації про результати фактичної перевірки ФОП Цикало В. Г., ФОП Радченко В. Г., ФО-П Александрова О.А., ПФ "ВЕМ" на законних підставах, пропонуємо Вам звернутися до платників податків з проханням отримання відповідної письмової згоди на розголошення щодо них відповідної податкової інформації з боку Головного управління ДФС у Харківській області.

Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Згідно зі ст. 16 Закону України від 02.10.1996 №93/96-ВР «Про звернення громадян» зі змінами та доповненнями, у разі незгоди з наданою відповіддю, Ви маєте право у порядку підлеглості подати скаргу вищому органу державної влади або безпосередньо до суду.

Про це листом №31094/10/20-40-13-14-14 від 31.07.2008, повідомив МГ Адвокат Консалтінг перший заступник начальника А.Праскурін

 

 

 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Популярное
 • Щодо нежитлової будівлі "А-1", загальною площею 68,1 кв..м., що знаходиться за адресою: місто Харків, вулиця Барабашова, будинок номер 7-А
 • Торговый центр "Французский бульвар" нарушение пожарных правил и трудового законодательства
 • Управлять "Межигорьем" доверили экс-помощнику Мураева
 • "ЧЕГО ТАК ДОЛГО С ПОЖАРОМ-ТО ЖДАЛИ? МЫ РАССЛАБИЛИСЬ." АКТИВИСТЫ - С ПОДРОБНОСТЯМИ ПРО ПОДЖОГ ПАЛАТКИ
 • В Нацгвардии наживались на некачественных консервах для военных – следствие
 • ДАБІ оштрафувало «садоводів» кооперативу Бакуліних-Кацуб за забудову лісу на березі каналу Київської ГЕС
 • Журналисты выяснили, кто положил глаз на самый газоносный участок в Черном море
 • Курс Bitcoin приближается к 9 тысячам долларов
 • Встреча выпускников на Харьковщине завершилась убийством (фото)
 • В Харькове задержали «закладчиков» с наркотиками

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .