Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Охоронні фірми з оточення харківських чиновників розіграють між собою 28 млн.грн!!!
Категория: C места событий

Ð157;а данном изобÑ128;ажении можеÑ130; наÑ133;одиÑ130;Ñ140;Ñ129;Ñ143;: 2 Ñ135;еловека, лÑ142;ди Ñ131;лÑ139;баÑ142;Ñ130;Ñ129;Ñ143;, полоÑ129;ки и Ñ130;екÑ129;Ñ130;

Наприкінці минулого місяця КП «Харківський метрополітен» розмістило тендер на «послуги з охорони об’єктів», очікувана вартість якого складає 27 млн 909 тис грн: 
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-07-001113-c
Вчора, 8 жовтня, завершився кінцевий строк подання тендерних пропозицій. На торги вийшли 2 фірми: ТОВ «Охоронне агентство «Практик» (ЄДРПОУ 36223885) і ТОВ «Охоронне агентство «Кліпер» (ЄДРПОУ 41611596). Ми провели власне розслідування і з’ясували, що обидві фірми мають спільних власників з оточення харківського міського голови.

«Антикорупційний блок учасників АТО» вже писав про охоронне агентство «Практик» - це саме те агентство, співзасновник якого Валерій Гінцар керував тітушками під час заворушень у Харківській міській раді.

Нагадаємо 20 червня цього року сесія ХМР розглядала питання щодо легалізації незаконного приватного будівництва на муніципальній парковці біля стадіону «Металіст». Згідно закону «Про місцеве самоврядування» небайдужі харків’яни прийшли до міськради, щоб висловити свою незгоду щодо будівництва житлового будинку впритул до стадіону, адже це може позбавити Харків можливості приймати матчі високого рівня. В коридорах міськради їх перестріла група чоловіків, багато з яких мали на обличчях маски. Вони напали на активістів і застосували спецзасоби, як-то сльозогінний газ та димові шашки, не давши змогу членам територіальної громади реалізувати свої законні права. Як стало відомо, серед нападників був колишній боєць клубу «Оплот» Артем Шокало, якого вже заарештовувало СБУ при спробі втекти від слідства до Росії.
Керував бандою тітушок гладкий чоловік у смугастому поло. Як з’ясувалося пізніше, це і був Гінцар Валерій Леонідович. 
За допомогою аналітичного порталу youcontrol.com.ua ми з’ясували, що він є володарем 50% прав власності охоронного агентства «Практик». Гінцар зареєстрований за адресою: місто Дніпро, пр-т Слобожанський, буд. 108, кв. 112. Цікаво, що не будучи членом територіальної громади Харкова, під час заворушень він неодноразово вигукував лозунги на підтримку харківського міського голови Кернеса.

Директор та власник іншої половини прав Охоронного агентства «Практик» - Прокопенко Роман Анатолійович. Згідно даних з youcontrol.com.ua він є членом громадського об'єднання «Єдиний центр соціального реагування та охорони громадського порядку» (ЄДРПОУ 37763996). Керує цією організацією директор КСП «Харківгорліфт» (ЄДРПОУ 34754617) Олексій Топчій.
Раніше Олексій Топчій був власником ТОВ «Агентство комплексної безпеки - охоронна фірма «Фрегат» (ЄДРПОУ 34388869) і ТОВ «Агентство комплексної безпеки «Галеон» (ЄДРПОУ 33290257). Ці фірми отримують мільйонні підряди на послуги охорони від комунальних підприємств міста. Зокрема, від «Харківзеленбуд», «Парку Горького» і підрозділів Харківської міськради. Зараз ці охоронні фірми переписані на Тетяну Топчій, яка прописана в одній квартирі з Олексієм Топчієм.

Олексій Топчій, Валентин Топчій і Тетяна Топчій є фігурантами кримінального провадження щодо створення «конвертаційного центру» з метою привласнення грошей з міського бюджету Харкова. Про це з посиланням на ухвалу Червонозаводського районного суду Харкова від 25 червня повідомили активісти «Харківського антикорупційного центру».
Відповідно до інформації СБУ, організатором злочинного угрупування є керівник департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільної оборони ХМР Валентин Топчій та директор КСП «Харківгорліфт» Олексій Топчій. Для здійснення своєї злочинної діяльності чиновники використовували своє службове становище і вступили в змову з жінкою, яка придбала ТОВ «Агентство Комплексної безпеки «Галеон» та ТОВ «Агентство комплексної безпеки – Охоронна фірма» (ЄДРПОУ 40684354). Засновником цих охоронних агентств є Тетяна Топчій, а директором - Ольга Топчій.

Друга компанія, що вийшла на тендер від метрополітену - «Охоронне Агентство «Кліпер». Фірма була зареєстрована рік тому 25 вересня. За даними youcontrol.com.ua, розмір статутного капіталу охоронного агентства, яке претендує на перемогу в тендері вартістю майже 28 млн грн - лише 5 тис грн.
Директор агентства - Тихоненко Марія Владиславівна. Засновник - Калініна Ірина Миколаївна. Згідно наших джерел, ці паночки є зіц-головами/фунтами, тобто особами, що є формальними власниками і не мають реальних повноважень. Обидві пов’язані з вищезгаданою Тетяною Топчій.
Ми знайшли їхні сторінки на Фейсбуці. В своїх аккаунтах в соцмережі вони дружать між собою і з Тетяною Топчій. Більше того, директор «Кліпера» Марія Тихоненко https://www.facebook.com/profile.php?id=100001092350122 дружить з Романом Прокопенко, який є директором та співзасновником охоронного агентства «Практик», що разом з «Кліпером» розігрує тендер від метрополітену. В свою чергу, Роман Прокопенко дружить на Фейсбуці з Тетяною Топчій і Валентином Топчій. Також серед друзів Марії Тихоненко є користувач на ім’я Охрана Бриг. Директором і засновником ТОВ «Агентство Комплексної Безпеки - Охоронна Фірма Бріг» (ЄДРПОУ 33118966) є Ольга і Тетяна Топчій відповідно.

Ми спробували з’ясувати, чому на ці торги не виходять інші охоронні агентства. Як розповів «Антикорупційному блоку» представник Союзу робітників сфери безпеки, міські тендери прописані під конкретних постачальників послуг, що мають «дах» у міськраді, а самі фірми вступають в зговір. Наприклад, в додатках до цього тендеру від КП «Харківський метрополітен» є такі дивні вимоги як, наприклад, охорона наземних споруд метро із залученням собак.
Є й інші способи зробити переможцями потрібних людей. Наприклад, постачальник охоронних послуг пропонує ціну на послуги меншу за собівартість і таким чином виграє торги, адже чесні постачальники послуг не можуть працювати в збиток. Після того, як нова охорона заступила, а стара вже пішла, керівнику підприємства повідомляють, що за таких цін вони працювати не можуть і вимагають підвищення плати. Так як підприємство не може залишити без охорони матеріальні цінності то керівництво підприємства вимушено йти на зустріч охоронцям - справжній шантаж.
Участь в тендерах небезкоштовна. Незалежні фірми, які з разу в раз програють «наближеним» і втрачають десятки тисяч гривень, вже навіть не намагаються брати в них участь. Чим «наближені» з радістю користуються.
Існує ще один важіль впливу на незалежні охоронні агентства. Були випадки, коли непов’язані з міською владою фірми вигравали торги. Але в процесі роботи їм створювали такі умови, за яких переможець просто уходив від замовлення. А вже «наближені» підхоплювали це замовлення.

Охоронне агентство «Кліпер» існує рік. І за цей період воно розіграло 6 тендерів від Харківської міської ради. Всі вони організовані районними управліннями освіти. В усіх торгах конкуренцію «Кліперу» складало ще одне кишенькове охоронне агентство з оточення міських чиновників - ТОВ «Харківська варта плюс» (ЄДРПОУ 41878240), одним із засновників якого була Олена Краснокутська – дружина заступника директора КП «Муніципальна охорона».
Тендер від Управління освіти адміністрації Шевченківського району: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-08-002642-a Переможець: «Кліпер» з пропозицією 673,92 тис грн. 
Тендер від Управління освіти адміністрації Київського району: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-12-000455-a Переможець: «Кліпер» з пропозицією 649,248 тис грн.
Тендер від Управління освіти адміністрації Немишлянського району: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-12-000803-b Переможець: «Харківська варта плюс» з пропозицією 505 тис грн.
Тендер від Управління освіти адміністрації Новобаварського району: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-13-002032-a Переможець: «Кліпер» з пропозицією 448,905 тис грн.
Тендер від Управління освіти адміністрації Індустріального району: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-14-002419-a Переможець: «Харківська варта плюс» з пропозицією 505 тис грн.
Тендер від Управління освіти адміністрації Холодногірського району: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-15-002960-a Переможець: «Кліпер» з пропозицією 337,147 тис грн.
Загалом, впродовж року існування, на тендерах з охорони харківських шкіл охоронне агентство «Кліпер» виторгувало 2,1 млн грн – дуже непогано як для новачка ринку.
В підсумку бачимо, що наперсточники вчергове обкрутили харків’ян навколо пальця.

Аукціон від КП «Харківський метрополітен» почнеться 13 листопада. За нашими даними, переможцем має стати охоронне агентство «Кліпер». Але незалежно від того, хто стане переможцем, ми маємо можливість в реальному часі спостерігати за тим, як мільйон долларів з міського бюджету Харкова - наші з вами гроші, перетечуть в кишені оточення чиновників міськради.

Далі буде ...

Ð157;а данном изобÑ128;ажении можеÑ130; наÑ133;одиÑ130;Ñ140;Ñ129;Ñ143;: 2 Ñ135;еловека, лÑ142;ди Ñ131;лÑ139;баÑ142;Ñ130;Ñ129;Ñ143;, полоÑ129;ки и Ñ130;екÑ129;Ñ130;

Джерело:https://www.facebook.com/anticorATO/?ref=page_internal


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Популярное
 • Як суддя Фрунзенського райнного суду м.Харкова - Бабкова Т.В. своїми діями підміняє собою законодавчу гілку влади Верховну раду України та Конституційний суд
 • Справа у судді Глібко О.В.
 • Нацбанк выиграл суд у Жеваго на 1,5 миллиарда гривен
 • Задержанные в США бизнесмены работали на Фирташа — Reuters
 • В Госстате рассказали, как потратят 3,4 млрд грн, выделенные на перепись
 • ХАРКІВСЬКА ЛІКАРНЯ № 13 ПРИДБАЛА АВТОМОБІЛЬ SUZUKI SX4
 • Китаец дважды мог спасти Грецию от дефолта, но хранил тонны золота и миллиарды юаней дома. Видео
 • Топ-менеджеры Альфа банка: сейчас Украина у многих инвесторов на радаре
 • Функции налоговой милиции оставили в ГФС
 • Полиция накрыла наркоторговцев в Харькове (фото)

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .