Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Щодо розміщення нежитлового приміщення (проуктовий магазин) поруч з супермаркетом «Сільпо» по вул. Гвардійців-Широнінців, 59 у м. Харкові.
Категория: По горячим следам

Ð159;оÑ133;ожее изобÑ128;ажениеДепартаментом територіального контролю Харківської міської ради (далі - Департамент) розглянуто Вашу скаргу від 19.10.2017 щодо розміщення нежитлового приміщення (проуктовий магазин) поруч з супермаркетом «Сільпо» по вул. Гвардійців-Широнінців, 59 у м. Харкові.

За результатами розгляду, в межах компетенції, повідомляємо наступне.

Відповідно до ст. З Закону України «Про звернення громадян» під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Заява (клопотання) - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання - письмове звернення з проханням про визнання за особою відповідного статусу, прав чи свобод тощо.

Скарга - звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями (бездіяльністю), рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, посадових осіб.

 

Вивчивши текст Вашої скарги, з урахуванням вимог вищенаведених норм Закону України «Про звернення громадян», вбачається, що подане звернення не являється скаргою, оскільки у ній Вами не зазначено в чому полягає порушення Ваших прав і законних інтересів та не ставиться вимоги про їх поновлення і захист, а є заявою, в якій міститься повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

Департамент територіального контролю Харківської міської ради, затвердженого рішенням Харківської міської ради від 20.11.2015 № 7/15, завданням Департаменту є здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, забезпечення виконання повноважень з питань державного архітектурно- будівельного контролю.

 

Департамент, згідно функцій та повноважень, розраховує розмір збитків, заподіяних територіальній громаді міста Харкова порушенням вимог земельного законодавства, у випадках, визначених Земельним кодексом України, розмір коштів, які підлягають відшкодуванню Харківській міській раді в результаті набуття, зберігання майна (земельних ділянок) територіальної громади м. Харкова без достатніх правових підстав (у розмірі орендної плати за землю), плату за землю як податок (у формі орендної плати або земельного податку), а також вживає заходів зі звільнення території м. Харкова від самовільно розміщених об'єктів.

 

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

В єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (діє з 2011 року) Державної архітектурно-будівельної інспекції України, розміщеному на офіційному сайті Держархбудінспекції України, відсутня інформація щодо вищевказаного об'єкту.

Згідно із ст. 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», державний архітектурно-будівельний контроль — сукупність заходів, спрямованих на дотримання замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт.

Відповідно до наявних інформаційних масивів, земельна ділянка (кадастровий номер 6310137500:10:001:0088) загальною площею 0,0527 га, яка надавалась ТОВ «Збутова мережа п'ятий елемент» в платне користування для експлуатації та обслуговування будівлі магазину літ. «А-1» (нині літ. «Б-1») строком до 01.04.2013 по вул. Гвардійців-Широнінців, 59, повернута до земель запасу міста згідно акту приймання-передачі від 28.02.2018 № 40/18.

Спеціалістами Департаменту виїздом на місце за вищевказаною адресою факту проведення будівельних робіт не встановлено, земельна ділянка площею, орієнтовано, 0,0527 га використовується для експлуатації нежитлової будівлі літ. «Б-1».

Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно право власності на нежитловубудівлю літ» «Б-1» загальною площею 369,5 кв.м. по вул. Гвардішг Широнінців, 59 зареєстроване за фізичною особою на підставі договору купівлі продажу від 16.06.2015. Згідно цієї ж інформації відомості про державу реєстрацію  речових прав на земельну ділянку по вул. Гвардійців-Шронінців  за будь-якими юридичними або фізичними особами відсутні.

Враховуючи викладене, на теперішній час Департаментом вживаються заходи самоврядного контролю щодо використання земельної ділянки за вищевказаною адресою.

 

Одночасно роз'яснюємо, що відповідно до ст. 16 Закону Укра.» «Про звернення громадян» скарга на дії чи рішення органу державної влад органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організмі об'єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подаєте у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі, що не позбав, громадянина права звернутися до суду відповідно до чинного законодавс л а в разі відсутності такого органу або незгоди громадянина з прийнятті за скаргою рішенням - безпосередньо до суду.

Про це листом №147/0/226-19  від 03.01.2019, повідомив МГ Адвокат Консалтінг Заступник директора Департаменту - начальник відділу правового забезпечення Є.І.Швець

 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Апрель 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Популярное
 • Теперь будет настоящая гражданская война... власти и богатых против нищего народа..., - Михаил Чаплыга
 • Прокурор из Киевской области, он же родственник Эльбруса Тедеева, спас водителя упавшего в Русановский канал авто - журналист (видео)
 • Приметы, привлекающие богатство
 • Забув про бізнес, доходи, нерухомість та навіть про власну дружину - що приховує від декларування новий голова Лозівської районної державної адміністрації?
 • "К пятнице может быть 25,5-26". Гривна падает из-за коронавируса и обвала ВВП. Что будет на следующей неделе
 • Нефть, солнце, пан Зиновий и Ротшильд. Кто на самом деле помогает делать карьеру Денису Шмыгалю
 • Экс-премьер Гончарук улетел из Украины. Фото
 • Украинец пытался ввезти из Польши более полумиллиона евро
 • ПОДКАСТ: Як часто у зайвих кілограмах винні наші гормони? Пояснює ендокринолог
 • Спецназ СБУ взял штурмом бордель в Харькове. Видео

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .