Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Який орган здійснює державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації? Які документи для цього необхідно подати?
Категория: Горячая линия

alt  Відповідно до Положення про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України № 12/5 від 21.02.2006 р., державна реєстрація друкованих засобів масової інформації залежно від загальнодержавної, регіональної (дві та більше областей) та/або зарубіжної сфери розповсюдження здійснюється Міністерством юстиції України; місцевої сфери розповсюдження — Головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласними, Київським та Севастопольським міськими управліннями юстиції.

  Заява подається державною мовою у друкованому вигляді на аркуші формату А4 за підписом засновників (співзасновників) або уповноважених ними осіб (для засновників — юридичних осіб підписи уповноважених осіб засвідчуються печаткою).

  Заява розглядається у місячний строк з дня її одержання. За результатами розгляду заяви приймається одне з таких рішень:

про державну реєстрацію;

про відмову в державній реєстрації;

  про зупинення строку розгляду заяви про державну реєстрацію;

  про визнання недійсним свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації.

  У разі виявлення відсутності (неточного або неправильного зазначення) в заяві відомостей, які передбачені Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» № 2782 від 16.11.1992 р. та цим Положенням, реєструвальний орган у десятиденний строк письмово повідомляє про це засновника (співзасновників).

  Зупинення строку розгляду заяви про державну реєстрацію допускається реєструвальним органом не більше ніж на три місяці, якщо:

  засновник (співзасновники) не подав (ли) до органу реєстрації всі документи, якими підтверджуються його (їх) цивільна правоздатність та цивільна дієздатність;

  між співзасновниками не укладено установчого договору, передбаченого ст. 9 цього Закону;

  виникли обставини, за яких з незалежних від реєстру-вального органу причин своєчасне проведення державної реєстрації неможливе (невідповідність поданих документів законодавству України, наявність ухвали суду про заборону розгляду заяви конкретних засновників або конкретного друкованого засобу масової інформації, якщо внаслідок ухвалення реєструвального органом рішення будуть порушені права і свободи фізичних чи юридичних осіб тощо).

  Зупинений строк розгляду заяви про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації поновлюється з дня, коли заявник письмово повідомить реєструвальний орган про усунення причин, що перешкоджали державній реєстрації видання.

  У разі прийняття рішення про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації орган реєстрації- письмово повідомляє про це засновника (співзасновників) та вказує йому (їм) на необхідність сплатити реєстраційний збір за видачу свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації.

  Після прийняття реєструючим органом рішення про державну реєстрацію (перереєстрацію) друкованого засобу масової інформації реєстраційний збір оплачується у встановленому розмірі. Засновник (співзасновники) сплачує (ють) реєстраційний збір протягом одного місяця з дня одержання письмового повідомлення органу реєстрації про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації (повідомлення надсилається на юридичну адресу засновника

(співзасновників) або на адресу, яку вони безпосередньо вкажуть у заяві).

  Згідно з ч. 2 ст. 11 цього Закону державній реєстрації підлягають усі друковані засоби масової інформації, що видаються на території України, незалежно від сфери розповсюдження, тиражу і способу їх виготовлення.

  Право на заснування друкованого засобу масової інформації належить громадянам України, громадянам інших держав та особам без громадянства, не обмеженим у цивільній правоздатності та цивільній дієздатносте; юридичним особам України та інших держав; трудовим колективам підприємств, установ і організацій на підставі відповідного рішення загальних зборів (конференції).

  Друковані засоби масової інформації (преса) в Україні — це періодичні і такі, що продовжуються, видання, які виходять під постійною назвою, з періодичністю один і більше номерів (випусків) протягом року на підставі свідоцтва про державну реєстрацію.

  Друковані засоби масової інформації в Україні видаються державною мовою, а також іншими мовами.

  Особа, яка заснувала друкований засіб масової інформації, є його засновником. Особи, які об'єдналися з метою спільного заснування видання, вважаються його співзасновниками.

  За державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації установлено збір у таких розмірах:

  свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації із загальнодержавною, регіональною та/ або зарубіжною сферою розповсюдження — 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

  свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації з місцевою сферою розповсюдження в межах Автономної Республіки Крим, однієї області, обласного центру або двох і більше сільських районів — 24 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

  свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації з місцевою сферою розповсюдження в межах одного міста, району, окремих населених пунктів, а також підприємств, установ, організацій — 14 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

  свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації, що спеціалізується на матеріалах еротичного характеру,— 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

  свідоцтва про державну реєстрацію дайджеста — 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  При цьому розмір реєстраційного збору за видачу свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації для дітей та інвалідів зменшується на 50" %; звільняються він сплати реєстраційного збору друковані засоби масової інформації, засновані з благодійною метою і призначені для безплатного розповсюдження.

  Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації видається засновнику (співзасновникам) після сплати реєстраційного збору та надання відповідного платіжного документа, який залишається органу реєстрації.

  Друкований засіб масової інформації вважається зареєстрованим з дня видачі свідоцтва про реєстрацію.


 


Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Популярное
  • Есть такая комната, в гу дфс в харьковской области, рядом с комнатой приема граждан под номером 116...
  • Щодо порушень вимог чинного законодавства відносно будівництва ПрАТ «Концерн АВЕК і Ко» 26 магазинів, розташованих на земельній ділянці між вул. Ак. Павлова та пр. Ювілейним
  • Про затвердження комплексної схеми розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території ТОВ «Оздоровчий комплекс «СОНЯЧНА ГАЛЯВИНА»
  • Щодо нежитлового приміщення в якому розташовано кінотеатр «Познань», супермаркет «АТБ», магазин «Ева» та Вікна, Двері, Балкони за адресою: вул. Академіка Павлова, 160,
  • ХОБФ "Робін Гуд"
  • ХОБФ "Робін Гуд"
  • Щодо сплати вартості копіювання та надання до нього рахунком №1 від 13.08.18р
  • Стосовно Ваших скарг від 03.07 та 08.07. 2008 року на правомірність здійснення «підприємницької діяльності в залі гральних автоматів («Гральні автомати 777») біля супермаркету «Посад» та Більярдного клубу за адресою вул. Дніпропетровська №189 в м. Мерефа
  • ВС/КЦС: Частка у праві спільної часткової власності є самостійним об'єктом цивільних прав на яку кредитором МОЖЕ бути звернуто стягнення (ВС/КЦС № 686/25616/13-ц від 21.02.2018)
  • Журнал Новое Время обнародовал рейтинг 100 самых влиятельных людей Украины

  • Наш опрос

    Погода в Харькове

    Погода в Харькове

    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)

    Курсы наличного обмена на сегодня











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .