Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Радник Порошенка Смешко є людиною Медведчука, - експерт
Категория: Дела житейские

Картинки по запросу радник порошенка смешко є людиною

Радником Президента Петра Порошенка є Ігор Смешко, який був причетний до сумнівних операцій зі зброєю і який обслуговував інтереси Януковича-Медведчука.

Про це в блозі на "Цензор.НЕТ" повідомляє оглядач Ростислав Мазуренко.

За словами Мазуренко, не так давно Ігор Смешко, голова СБУ часів Кучми, а в нинішній час радник президента, давав інтерв'ю на каналі Порошенко.

Оглядач пише, що Смешко спочатку "успішно розвалив свого часу ГУР, потім, вже в якості Голови СБУ - наповнив пройдисвітами цю організацію".

"Але може саме це і потрібно було його покровителю, який старанно просував Смешка у службових лабіринтах. Адже його покровителем був сам Віктор Медведчук. Люблячи гроші, Смешко регулярно промишляв торгівлею зброєю. Навіть на пост глави СБУ він входив з кримінальною справою на найближчих "сподвижників" (Юрія Прокоф'єва, Олександра Сарнацького і Олександра Галаки) за підробку документів на ввезені контрабандою пістолети. Медведчуку довелося тричі телефонувати Піскуну, щоб ГПУ закрила справу. Маючи такий "дах", Смешко не гребував "бізнесом", що реально б'є по обороноздатності нашої країни. Так, разом з майбутнім наступником на посту глави ГУР і партнером по бізнесу Олександром Галакою, він проштовхнув в Еквадор в 1998 році зняті з бойового чергування зенітно-ракетні комплекси. За успіхи в зниженні обороноздатності країни всесильний глава адміністрації Кучми, Медведчук - ставить Ігоря Смешка керівником комітету з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю при президенті і за сумісництвом - заступником Секретаря РНБО. Секретарем РНБО тоді був партнер Медведчука по СДПУ (о) Є. Марчук. Хто не в курсі, Комітет з ВТС і ЕК був головним оператором торгівлі зброєю, отриманої від роззброєння української армії. Шкоди нашій обороні за часів Кучми було завдано не набагато менше, ніж за часів Януковича. За "відмінні" результати на цьому терені Медведчук у 2003 році забезпечив призначення Смешко на пост глави СБУ", - йдеться у блозі журналіста.

Мазуренко нагадує, що Смєшка пов'язували зі справою про отруєння Ющенка в 2004 році.

"Він несамовито намагався довести, що не годував Віктора Ющенка діоксином під час сумнозвісної вечері на дачі у Сацюка. Але той був упевнений в зворотному, так як за спиною глави СБУ маячила фігура Медведчука. Ставши президентом, Ющенко позбавив Смешка посади, а Сацюку довелося втікати з країни. Взагалі, якщо згадати, чим запам'ятався Смешко в якості глави СБУ - то це перш за все незаконне стеження і прослуховування опозиції, а також призначення на високі посади відвертого бандита Сацюка (1-ий заступник голови СБУ), і шахрая, який не має найменшого поняття в розвідці - Синянського", - зазначає автор блогу.

"Ближче до заходу епохи Януковича з усієї лампасної братії залишається лише кілька реальних персонажів, і перш за все - ще одна довірена людина Медведчука - Микола Обіход. Свого часу він був звільнений Геннадієм Васильєвим з ГПУ, незважаючи на заслуги у справі Лазаренка і пресування Тимошенко, і знайшов притулок в команді Медведчука в СБУ - заступником у Смешко. За часів Януковича "нерозлучникам" вдалося монетизувати, те, чим займався переважно Обиход: вони наймаються до Партії регіонів підтримувати дискредитацію Юлії Тимошенко. Обиход пише книгу, а Смешко їздить по міжнародним конференціям (в Парижі, Берліні, Римі і т.д.) і роздає інтерв'ю про причетність екс-прем'єра Юлії Тимошенко до фінансування вбивства депутата Євгена Щербаня", - розповідає журналіст.

За цим вельми прибутковим заняттям їх застав Євромайдан, перемога Революції, втеча Януковича, анексія Росією Криму, початок АТО і президентські вибори, які виграв Петро Порошенко. Фактично, в той час, коли народ вже виходив на Майдан - Смешко продовжував обслуговувати інтереси Януковича-Медведчука. Медведчуку, який хотів отримати монополію "таємного парламентаря" з Путіним, потрібна була своя людина в новій адміністрації президента. Такою людиною став Смешко.

Не посвячених у підкилимні договорняки здивувало, коли Порошенко 7 жовтня 2014 року призначив Ігоря Смешка радником і керівником Комітету з питань розвідки. При цьому, майже ніде в коментарях це призначення не пов'язали з іншим призначенням: 10 жовтня 2014 року головою Донецької обласної держадміністрації став генерал Олександр Кіхтенко, який на виборах 2014 року очолював передвиборний список партії Смешка "Сила і честь" (список тут). Протримались обидва недовго. у 2015-му Смешка і Кіхтенка звільнили з різницею в кілька місяців. Але чому Петро Олексійович наблизив до себе людину з огидною (прямо скажемо) репутацією? Відповідь -банальна. Контакти з Медведчуком компрометували президента, тому потрібен був сірий і непримітний контактер, поява якого, як в АП, так і в офісі Медведчука не привертала б особливої уваги. Ідея відродити Комітет з розвідки, що вже існував при Кучмі, і очолюваний Смешком з 1995 по 1997 рр, за чутками, стала хорошим прикриттям для людини-пустишки Смешка. Він не розповів Петру Олексійовичу, що єдиним результатом роботи старого Комітету під його керівництвом стало викачування інформації з СБУ, Міноборони і кримінальної розвідки ГУБОЗ МВС в інтересах його господаря - нібито для роботи з міжнародних злочинним синдикатів. Насправді вони намацували тіньові фінансові потоки (торгівля зброєю, виведення капіталів через схеми, контрабанда) і самі сідали на них Кадрові призначення, ініційовані Смешком, так само диктувалися політичними і бізнес-інтересами його патрона. Володимир Сацюк, Олег Синянський, Микола Обиход і багато інших, будучи заточені на бізнесі та політичні інтереси Медведчука, як зайчики, виконували будь-які його доручення. Дружини і діти близьких до Смешка вихідців з ГРУ (Сарнацького, Галаки, Сацюка і т.д.), а так само його власна дружина - Юлія Михайлівна Смешко, були зафіксовані співзасновниками ТОВ "Бізнес-консалтинг центр", який поєднує невинну дослідницьку діяльність з поставками зброї авіакампанії Volare.

"Не дивно, що із призначенням Смешка в 2014 році керівником Комітету з питань розвідки, президент замість інформації отримував дезінформацію, а замість координації роботи спецслужб - підкилимну гризню і роздування щік в пустопорожніх інтерв'ю. Положення Ігоря Петровича ускладнювало й те, що він посварився з тієї своєю свитою, яка в 2003-2005 рр "грала короля" в СБУ. Покійний Андрій Таранов, якого він привів в СБУ з ГУР і дипмісії в Ізраїлі - спочатку керівником свого апарату, а потім керівником Департаменту контррозвідувального забезпечення економіки, нібито відкрито посилав колишнього шефа подалі. З 2005-го їх уже нічого не пов'язувало. До свого призначення Таранов вийшовши на пенсію, працював начальником безпеки в ТОВ "Ренесанс Капітал". Пізніше, коли Смешко на пару з Обиходом вибивав гроші в Юлії Тимошенко, Таранов розрулював серйозні бізнес-питання КМДА, Євро-2012 і аеропорту "Бориспіль". Тому, коли Ігор Петрович з'явився в коридорах АП, його колишній начальник апарату м'яко кажучи, не зрадів. Як і екс-глава СЗР Микола Маломуж, який змінив свого часу Синявського. Між Тарановим і Маломужом з одного боку і Смешко з іншого вибухнула словесна дуель в ЗМІ. Варто було Таранову заявити в інтерв'ю "5 каналу", що Україна в змозі самостійно забезпечити протиповітряну оборону і не чекає, що США нададуть їй переносні зенітно-ракетні комплекси, як Смешко накидався на нього, фактично називаючи профаном, багато на себе бере. "Питання організації протиповітряної оборони поза компетенцією Таранова, а тому заступник голови АП повинен був отримати попереднє письмове погодження подібного публічної заяви у командувача Військово-повітряних сил, начальника Генерального штабу і міністра оборони України", - заявляв екс-глава СБУ (повний текст тут). Але багатослівність і відсутність реального вихлопу згубили мертвонароджений розвідкомітет. Не без сприяння Таранова в бюджеті 2015 року на його діяльність практично не виділили коштів. А навесні 2015 року і зовсім розформували, понизивши Смешка до рівня радника президента. Його відсунули від можливості закидати дезінформацію в силові структури і керівництву країни, залишивши, мабуть, тільки функції таємного сполучної ланки з кумом Путіна. І поки в оточенні президента є такі "радники", Медведчук може спокійно працювати в Україні", - робить висновок Мазуренко.


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Популярное
 • Як суддя Фрунзенського райнного суду м.Харкова - Бабкова Т.В. своїми діями підміняє собою законодавчу гілку влади Верховну раду України та Конституційний суд
 • Справа у судді Глібко О.В.
 • Нацбанк выиграл суд у Жеваго на 1,5 миллиарда гривен
 • Задержанные в США бизнесмены работали на Фирташа — Reuters
 • ХАРКІВСЬКА ЛІКАРНЯ № 13 ПРИДБАЛА АВТОМОБІЛЬ SUZUKI SX4
 • Топ-менеджеры Альфа банка: сейчас Украина у многих инвесторов на радаре
 • Функции налоговой милиции оставили в ГФС
 • Китаец дважды мог спасти Грецию от дефолта, но хранил тонны золота и миллиарды юаней дома. Видео
 • Полиция накрыла наркоторговцев в Харькове (фото)
 • Суд признал банкротом торговую сеть Новинского

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .