Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


ЦВК ставить під сумнів права довірених осіб кандидитів на пост Президента України
Категория: Новости

altЦентральна виборча комісія
01196 м. Київ
площа Лесі Українки, буд. 1.

Чернічкіна Миколи Дмитровича
офіційного спостерігача від 
кандидата на пост Президента
України Пабата О.В.
61145 м. Харків
вул. Клочківська, буд. 191, кв. 88
тел: 057 717 – 54 – 74
м.т. 067 93 – 96 – 005

Звернення

 Я, Чернічкін Микола Дмитрович, зареєстрований офіційним спостерігачем кандидата на пост Президента України Пабата Олександра Вікторовича окружною виборчою комісією ТВО № 176, про що видано посвідчення № 20 від 25 грудня 2009 року.

Відповідно до п. 5 статті 12 Закону України «Про вибори Президента України» (далі - Закон) суб’єктами виборчого процесу є, зокрема, офіційні спостерігачі від кандидатів на пост Президента України.

У відповідності до частини 1 статті 14 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» таким чином офіційний спостерігач є відповідним суб’єктом звернення до Центральної виборчої комісії.

Згідно частини 3 цієї статті під зверненням слід розуміти заяву або скаргу.

В такій заяві можуть висловлювати думки, рекомендації, поради щодо вдосконалення законодавства України з питань виборів та правового регулювання виборів в Україні, стосовно покращення діяльності виборчих комісій.

З огляду на вищенаведене, я, як офіційний спостерігач, не згоден з висновком Центральної виборчої комісії, зробленим у відповіді на мою заяву, зареєстровану в комісії 14 грудня 2009 року за № 21 – 36 – 21594. а саме, щодо того, що офіційний спостерігач не наділений повноваженнями звертатися до Центральної виборчої комісії.

Це по – перше.

По – друге, я не згоден з тим, як роз’яснює комісія положення частини 9 статті 28 Закону в частині 7.3. Порядку розгляду скарг виборчими комісіями з виборів Президента України затвердженого Постановою № 432 від 08 грудня 2009 року.

При розгляді цього питання, на мою думку, комісія виходить за межі своїх повноважень, фактично бере на себе законодавчі повноваження Верховної Ради України, а також право офіційного тлумачення норм Закону, що є виключно повноваженнями Конституційного Суду України.

Комісія неправомірно звужує права кандидатів на пост Президента України у їх взаємовідносинах з виборчими комісіями, які вони реалізують, зокрема, через своїх довірених осіб.

Своє таке твердження, обґрунтовую наступним.

У відповідності до частини 1 статті 67 Закону кожний кандидат на пост Президента України може мати не більше п’яти довірених осіб в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та по одній довіреній особі у кожному територіальному окрузі.

В частині 2 цієї статті Закону не вказується обмеження прав довірених осіб у вигляді права представництва інтересів кандидата у відносинах з виборчими комісіями тільки якогось окремого територіального виборчого округу.

Також такого обмеження довірені особи кандидата не мають щодо присутності на засіданнях виборчої комісії. Більш того, щодо довірених осіб кандидата не встановлено ніяких обмежень щодо їх чисельності присутніх на вказаному засіданні, як це зроблено для представників ЗМІ та офіційних спостерігачів від кожного кандидата.

В частині 9 статті 28 Закону чітко вказано, що на засіданні комісії мають право бути присутніми, зокрема, кандидати на пост Президента, їх довірені особи. Без будь – якого уточнення у вигляді «зареєстровані Центральною виборчою комісією по відповідному територіальному виборчому округу».

Своїм роз’ясненням вказаної частини 9 статті 28 Закону Центральна виборча комісія не тільки звужує права довірених осіб кандидата по кожному територіальному виборчому округу, але й повністю позбавляє такого права присутності на засіданні комісії довірених осіб (не більше п’яти) кандидата на пост Президента в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі!

Таке суб’єктивне, неправомірне з боку Центральної виборчої комісії бачення окремих норм Закону передається і до виборчих комісій нижчого рівня і призводить до неправомірних дій та рішень з їх боку. Виборчі комісії (окружні та дільничні) на своїх засіданнях уже ставлять питання щодо обмеження взагалі числа присутніх на засіданні, обмеження загальної кількості довірених осіб та офіційних спостерігачів від кожного кандидата на пост Президента до двох осіб, загальної кількості представників усіх засобів масової інформації до двох осіб і тому подібно. Виникає безліч безглуздих варіантів трактовки частини 9 статті 28 Закону, і все це відбувається саме як би з подачі Центральної виборчої комісії.

На підставі викладеного, Прошу Центральну виборчу комісію:

1. внести зміни до Порядку розгляду скарг виборчими комісіями з виборів Президента України, затвердженого Постановою № 432 від 8 грудня 2009 року, а саме: виключити з частини 7.3. цього Порядку такі слова: «у відповідних територіальних виборчих округах», таким чином привівши цю частину Порядку у відповідність до вимог частини 9 статті 28 Закону України «Про вибори Президента України».

2. у відповідності до п. 7 статті 13 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» звернутися до Конституційного Суду України з офіційного тлумачення норм Закону щодо права присутності на засіданні комісії довірених осіб кандидатів на пост Президента України.


Офіційний спостерігач
від кандидата на пост
Президента України Пабата О.В. Чернічкін М.Д,Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
 • Справа № 922/3242/20
 • "Судьи говорят про справки СБУ - там же ничего нет". Как власть саботирует суды по санкциям СНБО
 • Повестка в военкомат: виды повесток, правила и порядок вручения и ответственность за неявку
 • Сын убитого лидера джамахирии Муамара Каддафи решил баллотироваться в президенты в Ливии
 • ПОЛИЦИЯ ЗАДЕРЖАЛА ПОДОЗРЕВАЕМОГО В УБИЙСТВЕ ЖЕНЩИНЫ НА МОСКОВСКОМ ПРОСПЕКТЕ
 • Справа № 752/17832/14-ц
 • Силовики разоблачили схему вывоза из Украины сотни тонн драгоценных металлов
 • ГДЕ ОНИ СЕЙЧАС? Динамо Киев - полуфиналист Кубка УЕФА 2009. Динамо - Шахтер! От миллионера до бомжа
 • Колонизация мира за 16-19 век , что это было на самом деле ?
 • Добкин РАССКАЗАЛ ПРАВДУ о Коломойском и Зеленском.

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .