Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Продаж майна об'єднання співвласників багатоквартирного будинку
Категория: Горячая линия

alt Свого часу мешканці нашого будинку створили об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. Зараз до нас звернулися з пропозицією продати приміщення будинку, що не використовується, для розміщення там майстерні. Чи можливо це зробити?

Відповідно до ст. 1 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 29.11.2001 р. № 2866 об'єднання співвласників багатоквартирного будинку — юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання неподільного та загального майна.

Допоміжні приміщення багатоквартирного будинку — приміщення, призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування мешканців будинку (сходові клітини, вестибюлі, перехідні шлюзи, позаквартирні коридори, колясочні, кладові, сміттєкамери, горища, підвали, шахти і машинні відділення ліфтів, вентиляційні камери та інші технічні приміщення).

Згідно зі ст. 19 Закону спільне майно співвласників багатоквартирного будинку складається з неподільного та загального майна.

Загальне майно — частина допоміжних приміщень житлового комплексу, що можуть використовуватися згідно з їх призначенням на умовах, визначених у статуті об'єднання (кладові, гаражі, у тому числі підземні, майстерні тощо). Неподільне майно — неподільна частина житлового комплексу, яка складається з частини допоміжних приміщень, конструктивних елементів будинку, технічного обладнання будинку, що забезпечують належне функціонування житлового будинку.

Неподільне майно перебуває у спільній власності співвласників багатоквартирного будинку. Неподільне майно не підлягає відчуженню.

Загальне майно перебуває у спільній частковій власності співвласників багатоквартирного будинку.

Власники приміщень володіють, користуються і у встановлених цим Законом та цивільним законодавством межах розпоряджаються спільним майном. При відчуженні приміщень у житловому будинку право на частку неподільного майна підлягає відчуженню разом з приміщенням без виділення частки в натурі. Об'єкти права спільної власності на майно можуть бути передані в користування фізичній або юридичній особі, або групі осіб у разі, якщо це не пов'язано з порушення прав та інтересів інших співвласників неподільного та загального майна, які охороняються законом.

Відповідно до ст. 10 Закону до виключної компетенції загальних зборів членів об'єднання, зокрема, відноситься:

— питання про використання об'єктів, що перебувають у спільній власності членів об'єднання;

— затвердження договорів (угод), укладених на суму, що перевищує визначену в статуті об'єднання.

Отже, ураховуючи викладене, ОСББ має право відчужувати загальне майно на умовах:

— ОСББ є балансоутримувачем житлового будинку;

— за умови погодження всіх власників квартир, незалежно від того, чи є вони членами ОСББ;

— за наявності рішення загальних зборів про відчуження приміщення, з подальшим цільовим використанням коштів на капітальний ремонт або інші потреби будинку.


Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
 
 iqfwgdzj, 22 октября 2012 08:04
Lots of automobile development providers also choose to animate ones own logos to make them all a real life look. http://www.louisvuittoncheapbagsforu.co.uk/ <a href="http://www.louisvuittoncheapbagsforu.co.uk/">louis vuitton uk</a> Holding auto plausible and also driving so long as you could will take routine health care in addition to servicing to stay the item sprinting well for decades. That normally takes organizational competencies. Throughout the piste, lawyers will regularly rely on motor vehicle appraisal specialist witnesses to help you establish their particular interpretation of the pieces of information.
 
 
 Олександр, 20 февраля 2016 21:05
Питання. Якщо ОСББ візьме кредит то яке майно може піти у заставу? Банк у разі бангкрутства ОСББ забере загальне, неподільне майно? Я можу не вступати в ОСББ? Тоді як з майном і банком?
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Популярное
  • В октябре НБУ введет банкноту в тысячу гривен
  • Это Вам не собачек выгуливать.
  • Трудовая миграция: не в деньгах счастье?
  • В Харькове ночью во дворе многоэтажки сгорели автомобили (фото)
  • Люди “смотрящего” по таможням и кандидаты от Коломойского. Кто идет в Раду по мажоритарке на Западной Украине
  • щодо розташування по вул. Полтавський Шлях, 56/58 в ТЦ «Підземне місто» нежитлового приміщення магазину одягу «Sports».
  • ВС/КЦС: Необізнаність спадкоємця про наявність заповіту є поважною причиною пропуску строку для прийняття спадщини (ВС/КЦС,справа № 565/1145/17, 26.06.19)
  • Умер соратник Гриценко, избитый полицейскими
  • Зеленский отменил школьную форму
  • От "дяди Бени" к Ринату и Пинчуку. О чем и зачем Зеленский ведет переговоры с олигархами

  • Наш опрос

    Погода в Харькове

    Погода в Харькове

    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)

    Курсы наличного обмена на сегодня











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .