Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Надання дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт в запитаннях та відповідях
Категория: Правовой ликбез

alt Яким нормативно-правовим документом визначено надання дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт? Ким надається дозвіл на виконання підготовчих робіт?

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1104 від 30.09.2009 р. затверджено Порядок надання дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт (далі — Порядок).

  Порядок визначає процедуру надання дозволу на виконання підготовчих робіт.

  Дозволом на виконання підготовчих робіт є документ, що засвідчує право замовника, підрядника на виконання до будівництва об'єкта таких робіт, як підготовка земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки під забудову, спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, підведення тимчасових інженерних мереж, улаштування під'їзних шляхів, складування будівельних матеріалів.

  Дозвіл на виконання підготовчих робіт надається Держархбудінспекцією та її територіальними органами (далі — інспекції державного архітектурно-будівельного контролю).

Дозвіл на виконання підготовчих робіт надає:

  до будівництва об'єкта, проект будівництва якого затверджується Кабінетом Міністрів України,—- Держархбудінспекція;

  до будівництва об'єкта, що розташовується на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, — територіальний орган Держархбудінспекції.

  Дозвіл на виконання підготовчих робіт надається на безоплатній основі з додержанням вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».


Які документи необхідно подати для одержання дозволу на виконання підготовчих робіт?

  Для одержання дозволу на виконання підготовчих робіт замовник або уповноважена ним особа (далі — заявник) подає до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю заяву.

До заяви додаються:

  документ, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію;

  містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, одержані в установленому законом порядку;

  проект виконання підготовчих робіт, погоджений та затверджений відповідно до вимог державних будівельних норм;

  документ про призначення відповідальних виконавців підготовчих робіт.

  Посадові особи інспекції державного архітектурно-будівельного контролю не мають права вимагати для одержання дозволу на; виконання підготовчих робіт документи, не передбачені законодавством.


У які строки приймається рішення про надання дозволу на виконання підготовчих робіт?

  Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю розглядає протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви подані документи та приймає рішення про надання дозволу на виконання підготовчих робіт або про відмову в його наданні.

  Питання щодо надання дозволу на виконання підготовчих робіт до будівництва об'єкта, включеного до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, вирішується протягом 5 робочих днів з дня реєстрації заяви.

  Дозвіл на виконання підготовчих робіт надається на строк не більш як один рік.  

  Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю одночасно з наданням дозволу на виконання підготовчих робіт або відмовою в його наданні письмово інформує про це місцевий орган2 виконавчої влади або-орган місцевого самоврядування.

  Підставою для відмови в наданні дозволу на виконання підготовчих робіт є:

  неподання документів, необхідних для прийняття рішення про надання такого дозволу;

невідповідність поданих документів вимогам законодавства;

наявність недостовірних відомостей у поданих документах.

  У разі прийняття рішення про відмову в наданні зазначеного дозволу заявникові надсилається протягом 5 робочих днів відповідне повідомлення з обґрунтуванням причин відмови.  

  Рішення про відмову в наданні дозволу на виконання підготовчих робіт може бути оскаржено до суду в установленому законом порядку.

  Після усунення недоліків, що стали підставою для прийняття рішення про відмову в наданні дозволу на виконання підготовчих робіт, заявник може повторно подати до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю заяву про надання такого дозволу.

  Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю робить запис про наданий дозвіл на виконання підготовчих робіт у журналі реєстрації наданих, скасованих (анульованих) дозволів на виконання підготовчих робіт та відмови в їх наданні та в установленому порядку вносить відповідні відомості до реєстру наданих, скасованих (анульованих) дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт та відмови в їх наданні.

  Інформація про надані дозволи на виконання підготовчих робіт вноситься до реєстру документів дозвільного характеру в установленому порядку.

  Відмітка про надання дозволу на виконання підготовчих робіт робиться у проекті виконання підготовчих робіт, журналі авторського нагляду та загальному журналі робіт.

  У разі надання дозволу на виконання підготовчих робіт подані заявником документи разом з копією дозволу на виконання підготовчих робіт формуються у реєстраційну справу, якій присвоюється такий реєстраційний номер, як і дозволу на виконання підготовчих робіт.

  Реєстраційна справа зберігається в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, яка надала дозвіл на виконання підготовчих робіт, протягом строку будівництва об'єкта та 10 років після його прийняття в експлуатацію.

  Інформація про надання дозволу на виконання підготовчих робіт (реєстраційний номер, дата видачі, строк дії дозволу, найменування та номер телефону інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, яка надала такий дозвіл і здійснює контроль за виконанням підготовчих робіт) та відомості про найменування об'єкта, замовника, підрядників розміщуються на стенді завдовжки не менш як 1,5 м і завширшки не менш як 1 м, що встановлюється на будівельному майданчику в доступному для огляду місці.


У якому разі дозвіл на виконання підготовчих робіт може бути скасовано?

  Дозвіл на виконання підготовчих робіт може бути скасовано (анульовано) за рішенням інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у разі:

  надання замовникові дозволу на виконання будівельних робіт;

  наявності відомостей про припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем (замовником, підрядником);

  систематичного порушення законодавства у сфері будівництва та архітектури під час виконання підготовчих робіт;

порушення вимог проекту виконання підготовчих робіт;

  перешкоджання проведенню посадовими особами інспекції державного архітектурно-будівельного контролю перевірок.

  У разі прийняття рішення про скасування (анулювання) дозволу на виконання підготовчих робіт інспекція державного архітектурно-будівельного контролю повідомляє у десятиденний строк замовника, підрядника та орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування про прийняте рішення.

  Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю робить запис про скасування (анулювання) дозволу на виконання підготовчих робіт у журналі реєстрації наданих, скасованих (анульованих) дозволів на виконання підготовчих робіт та відмови в їх наданні та в установленому порядку вносить відповідні відомості до реєстру наданих, скасованих (анульованих) дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт та відмови в їх наданні.

  Рішення про скасування (анулювання) дозволу на виконання підготовчих робіт може бути оскаржено до суду в установленому законом порядку.

  Виконання підготовчих робіт на об'єктах містобудування без відповідного дозволу забороняється.


 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
 
 teen women, 8 ноября 2010 16:53
Хороший пост и ресурс. Поставила закладку на РСС. Знаете, в лисе появляется сверху в панельках закладка. Но так как много уже на что подписалась, поэтому хотела бы как-нибудь упорядочить закладки. Как-то читала, что есть специальные программы, через которые можно все просматривать. Может, посоветуете девушке?
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Популярное
 • Суд стягнув 76 тисяч відшкодування з «АТБ», де жінка впала на розлитій олії
 • Справа №643/21744/19
 • Лесик обещал-не сделал...
 • НБУ продает на аукционе 40 тонн монет, выведенных из эксплуатации
 • Втрое больше заболевших. Ждет ли Украину взрыв коронавируса в сентябре
 • “Карантин – незаконний”, – адвокат Криворучко
 • Основатель Zoom за день заработал 5 млрд долларов
 • Видео момента нападения на автобус в Люботине попало в соцсети (видео)
 • Лерос обозвал Зеленского лжецом и "клоуном с 95 Квартала"
 • На авторынке Харькова прогремел взрыв (фото)

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .