Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


МАГи и ролевые игры. Как работают избирательная "пирамида" Тимошенко и "сетка" Порошенко
Категория: Актуально

Картинки по запросу пирамиди против магов как порошенко

Петро Порошенко вступає у боротьбу за виживання. І це навіть не метафора, адже йдеться про боротьбу за його політичне життя.

Якщо він програє на виборах 2019 року, то вже не повернеться в улюблений кабінет на Банковій, і разом зі своїм найближчим оточенням отримає шанси вибути з великої політики.

У цій битві йому протистоять як мінімум двоє сильних суперників. В першу чергу – досвідчена і дуже системна Юлія Тимошенко, другий – зовсім непередбачуваний Володимир Зеленський.

Якщо Зеленський ще більш-менш без ускладнень зможе пережити невдачу, то у Тимошенко проблема подібна до Порошенка.

Впродовж 20 років вона одержимо мріє очолити країну і вже двічі її мрії розсипалися на мільйони дрібних уламків. Тому цьогорічні президентські вибори –  мабуть останній її хрестовий похід в погоні за булавою.

Через стратегічну мету політичного виживання найжорстокіша битва президентської кампанії буде саме між Петром Олексійовичем і Юлією Володимирівною.

Вони вже у відкриту б’ють одне по одному із залученням у свою жорстоку боротьбу поліції, СБУ та прокуратури.

Як працює "сітка" Тимошенко. Версія СБУ

День 21 лютого почався для партії Тимошенко із повідомлення промасовані обшуки СБУ та ДБР у пов’язаних із "Батьківщиною" офісах.

Загалом майже одночасно було проведено більше 40 обшуків. За їхніми результатами у Києві СБУ скликала цілу прес-конференцію, аби похвалитись здобутими матеріалами.

Заступник голови Служби Віктор Кононенко заявив, що слідчі виявили в регіонах  "механізм підкупу виборців та впливу РФ" на результати майбутніх виборів. Щоправда, він не уточнив, де саме їх знайшли і в яких саме областях. Спікер лише запевняв журналістів, що в партійних офісах обшуків не проводили.

 

За словами Кононенка, "піраміду" підкупу виборців Тимошенко допомагали створювати громадяни РФ та громадяни України, які раніше організовували виборчі кампанії в Росії.

Якщо систематизувати доволі плутану доповідь Кононенка, то загалом схема, яку він приписує штабу Тимошенко, полягала у наступному.

Відповідальним за загальнодержавну "піраміду" у Центральному штабі Тимошенко був призначений один із народних депутатів. Прізвище цього депутата силовики не називали, але співрозмовники УП в "Батьківщині" зізнаються, що мова йде про депутата Валерія Дубіля, якого 28 лютого ДБР викликала на допит.

 
Валерій Дубіль
ФОТО: ALEXANDER PROKOPENKO

У матеріалах СБУ було вказано, що відповідальний за "сітку" є заступником глави партії "Батьківщина". Дубіль був призначений одним заступників якраз 15 січня цього року.

Дубіль в команді Тимошенко з 2008 року, коли вперше пройшов за її списками до парламенту.

Депутат має значний вплив на Чернігівщині, де в 2012 році обирався до Ради по 205 округу. За іронією долі, в нинішньому парламенті 205 округ представляє Сергій Березенко з БПП.

Не під запис колеги по фракції називають Дубеля "людиною, яка вміє робити вибори на місцях".

СБУшники стверджують, що в його підпорядкуванні було троє "кураторів" регіонів. За роботу у Західній Україні відповідав начебто Владислав Ковалевський, за Центр і Північ відповідав Ватран Амукян, за Південь і Схід – Євген Матвейчук. Всі вони досить маловідомі люди і не є членами "Батьківщини".

У відкритих реєстрах можна знайти інформацію, що Ватран Амукян є керівником партії "Єдина країна". Владислав Ковалевський є співзасновником громадської організації "Міжнародний стратегічний центр". Євген Матвейчук – у попередньому скликанні Ради був помічником "регіонала" Валерія Омельченка.

За даними "Наших грошей", Матвейчук, Ковалевський і Юмукян володіють спільним бізнесом.

 

Схема структури

СХЕМА: SSU.GOV.UA

Вони є співзасновниками ТОВ "Смарт пауер", що займається "дослідженням кон’юнктури ринку та виявленням громадської думки", із частками статутного капіталу у розмірі 30%, 10% і 10% відповідно. Мажоритарним власником цієї фірми з часткою 50% є помічник депутата Дубіля Сергій Правдивець.

У межах "піраміди" кожен із них відповідав за координацію роботи у ввірених їм областях через закріпленого за кожною областю "менеджера нижчої ланки".

 

 

У свою чергу кожен із цих "менеджерів" мав у підпорядкуванні по кілька десятків "відповідальних" за виборчі округи – по одному на кожен.

"Окружна" система є основою "піраміди", саме на рівні округів відбувається реальна "робота" і "освоєння бюджетів".

"Окружний" керівник, або "відповідальний за сектор", як пише СБУ, безпосередньо працює із виборчими дільницями.

На кожну ДВК призначається "старший". Його задача – знайти і залучити скільки вдасться "десятників".

"Десятник" же – людина, яка безпосередньо комунікує із потенційними виборцями, передає їм гроші за голос і, що називається, приводить за руку на дільницю.

Під "старшим дільниці" може бути необмежена кількість "десятників".

СБУ заявила, що кожен "десятник" із січня отримував по 500 гривень в місяць готівкою, а з березня оплата мала б скласти по 1000 гривень.

У свою чергу оклад "старших" складав спершу 700 гривень місячно, але з наближенням виборів зростав до 2,5 тисяч. Сумарно із листопада по квітень витрати на одного "старшого дільниці" мали б скласти орієнтовно 10 тисяч гривень, "десятник" обійшовся б у близько 3 тисяч.

Якщо припустити, що на кожній дільниці буде один "старший" та, скажімо, 5 "десятників", то витрати лише на їхнє утримання мали б скласти порядка 470 мільйонів гривень.

Кононенко не озвучував вартість реального "голосу" у цій "сітці". Однак заявив, що виявлена схема могла дати її організаторам голоси 680 тисяч людей.

У "Батьківщині" очікуванно відкинули звинувачення СБУ і назвали це "дискредитацією Юлії Володимирівни".

В цій історії прив’язка до Росії для СБУ була принциповою, адже без "втручання Москви" і відповідно "загрози нацбезпеці" справу мало б розслідувати непідконтрольне президенту МВС.

Як уже писала УП, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на цих виборах веде  окрему гру і ситуативно допомагає Тимошенко"охолоджувати" Порошенка.

Наочним прикладом активності міністра і контрдій президентської вертикалі може слугувати скандал в Сумах, коли патруль поліції затримав двох агітаторів Порошенка, а прокуратура відкрила провадження на самих поліціянтів за перевищення влади.

Оплата волонтерам

Аваков на відкритих майданчиках неодноразово натякав, що команда президента порушує виборче законодавство, заявляв про перевірку виборчих схем у нардепа Сергія Березенка, який входить у близьке оточення Порошенка.

Як розповідають джерела УП в оточенні міністра та в команді президента, на закритих зустрічах з Порошенком Аваков злить його, зачитуючи, наприклад, закон про вибори президента, де вказано, щоагітаторам заборонено оплачувати їх роботу.

"Як ми можемо мотивувати тоді агітаторів? Через що вони мають стояти за нас у палатках? Завжди вони отримували гроші, а тут раптом не можна? Це що таке взагалі?", – емоційно обурювався в розмові з УП один з членів команди Порошенка.

Фактор легітимності дуже болючий для Адміністрації президента: їм важливо не просто перемогти, а виграти без явних грубих порушень. Вони знають, що Тимошенко використає найменший прорахунок штабу Порошенка, щоб підірвати довіру до результату виборів.

На підмогу до президента та агітаторів прийшла ЦВК.

Комісія роз’яснила, що штаби мають право відшкодовувати агітаторам витрати на харчування, користування мобільним телефоном, проїзд та проживання у відрядженнях.

В розпорядженні УП опинилися документи, в яких детально описано план функціонування агітаторів Порошенка.

Це розгалужена мережа виборчих проектів, яка охоплює скрупульозну роботу по районних центрах, маленьких містечках та селах.

"Ми створили безпрецедентну модель агітаторів. Всіх їх ми можемо відстежувати онлайн в режимі реального часу. Тільки на сьогоднішній день їх 60 тисяч, плануємо залучити до 100 тисяч по всій країні", – хвалився на закритій зустрічі з журналістами високопоставлений член штабу Петра Олексійовича.

Цікаво, що агітатори не лише підбурюють голосувати за президента, а паралельно проводять опитування щодо курсу країни для пошуку можливих прибічників Порошенка.

"Українська правда" детально розкаже про три головні агітаційні проекти штабу Порошенка.

Як працює "сітка" агітаторів Порошенка

З грудня минулого року центральний штаб Порошенка, яким керує перший заступник голови АП Віталій Ковальчук, запустив роботу всіх регіональних штабів.

Це обласні, міські та районні штаби. Робота кожного з них розподілена на три частини: перша – поле, тобто люди, які відповідають за пряму роботу з електоратом, інакше кажучи – волонтери-агітатори.

Друга частина – захист результатів: сюди входять юристи, спостерігачі, члени комісій, завгоспи, IT-адміністратори, служба безпеки.

І третя – робота з базою даних прихильників, яку збирають агітатори і надсилають до штабів. У базах вказані ПІБ виборця, адреса реєстрації та номер мобільного телефону.

До "волонтерів" є чіткі вимоги: агітаторами можуть бути лише прихильники кандидата, яким виповнилося 18 років. Вони повинні бути ввічливими, стресостійкими, мати охайний зовнішній вигляд, бути комунікабельними і володіти мобільним із Viber для звітності.

Але цього не досить. Перед виходом у поле кожен агітатор повинен пройти навчання та мотиваційний інструктаж.

Агітатори проходять такий собі курс "порохобота", де їх ознайомлюють з політичною ситуацією в країні та надають певні навички, щоб ті могли реагувати на складні запитання виборців.

На тренінгах "волонтерів" надихають мотиваційним виступом члени центрального штабу. Там же вони відпрацьовують екстрені ситуації агітації у форматі рольових ігор.

Лише після цього волонтери-агітатори та їх бригадири виходять у люди, щоб завойовувати прихильність електорату для кандидата у президенти.

Проект №1 "Точка агітації"

Проект "точка агітації" – це типова робота агітаторів у наметах з брендуванням.

Такий проект розрахований виключно на міста. Її мета полягає у підживленні агітаційної кампанії у населених пунктах, де проживає більше 10 тисяч людей.

 

За інструкцією, намети розставляють на зупинках громадського транспорту, на ринках і центральних вулицях, неподалік торгових центрів, у внутрішніх дворах спальних районів – словом, в місцях скупчення великої кількості людей.

У кожному наметі працює по два агітатора з режимом 7 днів на тиждень по 4 години на день.

Вони роздають агітаційні газети, буклети, закликають підтримувати Порошенка. Окреме завдання "волонтерів" – сформувати базу даних виборців кандидата.

Кожного дня агітатор повинен фіксувати не менше чотирьох потенційних виборців Порошенка, які заповнюють анкету прихильника. Згодом справжність їх контактів перевіряє бригадир, якому звітують агітатори. Він продзвонює деякі номери і, якщо все в порядку, передає дані до операторів баз даних.

Один із найцікавіших моментів в отриманих нами документах – контроль агітаторів. Перед початком і в кінці роботи вони зобов’язані надсилати бригадирам фотозвіти у Viber.

Проект №2 "Мобільні агітаційні групи"

Проект "мобільні агітаційні групи" (МАГ) – це брендовані мікроавтобуси, у яких їздять по 18 агітаторів. 12 з них працюють, шестеро – для резерву.

 

 

Проект розрахований лише на сільську місцевість. За планом, перед першим туром виборів мікроавтобуси проекту мають побувати двічі в кожному селі області. Між першим і другим туром – один раз.

Агітатори в МАГ працюють 10 днів без вихідних: 9 днів у полі, і один звітний день. Графік їх роботи з 8 ранку до 19 вечора, враховуючи дорогу.

Формат їх роботи такий: мікроавтобус зупиняється у найбільш людному місці в селі, вмикає аудіо-агітацію. Ще два агітатори працюють поруч з авто – роздають газети й буклети.

У той же час десятеро інших агітаторів попарно обходять хати із агітаційною продукцією та збирають підписи на підтримку ініціатив президента. Норма одного агітатора – чотири підписи на день.

Агітаторів по селах контролюють старші агітатори МАГ, які продзвонюють номери з анкет, щоб підтвердити справжність наданих агітатором даних, після чого  передає їх операторам в штаби.

У районних штабах для контролю пересування МАГ по області автомобілі можуть відслідковувати через GPS-системи.

Проект №3 "Від дверей до дверей"

Проект "Кампанія від дверей до дверей" – агітаційна робота "волонтерів" за місцем проживання.

У цього проекту одразу кілька завдань: пошук лояльних виборців та формування бази даних прихильників Порошенка; фіксація противників кандидата; мобілізація прихильників у день голосування.

 

Кампанія "від дверей до дверей" має цілу ієрархію агітаторів: бригадир контролює десять старших "волонтерів" – старший "волонтер" контролює десять простих "волонтерів".

Кожен агітатор закріплюється за територіальними секторами з населенням орієнтовно 500 виборців в межах однієї дільниці, всі отримані ними дані передаються до бази в штабах.

Загалом цей проект має чотири хвилі діяльності.

Перша, яка проходила ще в січні: агітатори фіксують можливих виборців Порошенка завдяки зібраним підписам на підтримку ініціативи президента щодо ЄС та НАТО. В штабі Порошенка розглядають електорат, який підтримує ЄС та НАТО, як лояльний до президента, навіть якщо чіткої підтримки не було проголошено.

На початку лютого голова фракції БПП Артур Герасимов хизувався у Раді, що агітатори так назбирали мільйон підписів на підтримку руху до ЄС та НАТО.

Друга хвиля – розширення прихильників за рахунок тих, хто поки не визначився за кого голосувати.

Третя відбуватиметься в останній тиждень перед виборами – 20-29 березня. Її задача – переконати нейтральних та мобілізувати "своїх" виборців. Агітатори обходять помешкання, де живуть лояльні і потенційні прихильники Порошенка і просять прийти на виборчу дільницю віддати свій голос.

І остання хвиля – між першим і другим туром. Її мета має одразу дві складові.

По-перше, оновити план голосів. По-друге, налаштувати всіх можливих виборців проти конкурента.

***

Окрім постійної уваги з боку силових структур, у штабі Юлії Тимошенко бідкаються на недосконалість їхньої агітаційної мережі.

Мовляв, "піраміда" ніяк не розгортається через відсутність якісних орговиків як на місцях, так і в координаційному центрі.

Натомість, в іншому таборі настрій більш оптимістичний.

Після новорічних свят УП спілкувалася з одним із головних технологів команди Петра Порошенка. Він детально розповідав про те, як Петро Олексійович може потрапити до другого туру.

"От побачиш, ми будемо в другому турі, тому що ведемо дуже продуману і рівну кампанію", – спокійним тоном говорив тоді технолог.

"Завадити може лише якийсь скандал, на кшталт, відпочинку на Мальдівах. Але ми всі ризики намагаємося прорахувати, щоб чогось подібного не повторилося", – із завзяттям додав тоді.

Розслідування "Bihus.info" щодо розкрадання оборонки товаришем президента має всі шанси стати якраз тим гучним скандалом, який може завадити переобранню Порошенка.

Кожен новий нуль у вкрадених з оборонного бюджету сумах зводить до нуля роботу його масштабних агітаційних мереж.

Джерело:украинская правда


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
 • Справа № 922/3242/20
 • "Судьи говорят про справки СБУ - там же ничего нет". Как власть саботирует суды по санкциям СНБО
 • ГДЕ ОНИ СЕЙЧАС? Динамо Киев - полуфиналист Кубка УЕФА 2009. Динамо - Шахтер! От миллионера до бомжа
 • Повестка в военкомат: виды повесток, правила и порядок вручения и ответственность за неявку
 • ПОЛИЦИЯ ЗАДЕРЖАЛА ПОДОЗРЕВАЕМОГО В УБИЙСТВЕ ЖЕНЩИНЫ НА МОСКОВСКОМ ПРОСПЕКТЕ
 • Сын убитого лидера джамахирии Муамара Каддафи решил баллотироваться в президенты в Ливии
 • Справа № 752/17832/14-ц
 • Силовики разоблачили схему вывоза из Украины сотни тонн драгоценных металлов
 • Колонизация мира за 16-19 век , что это было на самом деле ?
 • Добкин РАССКАЗАЛ ПРАВДУ о Коломойском и Зеленском.

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .