Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Реакция соцсетей результатов первого тура выборов
Категория: Аналитика

 

31 марта в Украине состоялся первый тур выборов президента.

По предварительным данным лидирует Владимир Зеленский. В паре с ним выходит действующий президент Петр Порошенко.

Что об этом результат говорят в соцсетях?

Валерій Пекар
в воскресенье

Отже, що ми маємо?

1. Реальна демократія -- це коли підсумки голосування є сюрпризом. Привітаймо себе: Україна таки не Росія, Україна -- це Європа.

2. У зрілих демократіях зазвичай на виборах є панівний дискурс: наприклад, міграція, або економіка, або екологія. У нас зіткнулися три різні дискурси. Ті, для кого головним явищем у житті країни є війна, обирали верховного головнокомандувача (усвідомлюючи його недоліки в інших сферах). Ті, для кого головною потребою є заміна політ

Ещё

 

Петро Олещук
в воскресенье

Просто нагадаю, що цей "тупий та ватний" народ обрав рівно 5 років тому 54% голосів одного дуже розумного політика, досвідченого дипломата та успішного бізнесмена. У першому турі. Тоді, думаю, народ був цілком розумним і правильним?

Потім були роки рішучих реформ. І от уже народ третиною голосує за гумориста.

Як там у Жванецького? Може, в консерваторії підправити?

Ещё

 

Юлія Масієнко
в воскресенье

я большой философ иногда.

мне не нравятся результаты первого тура, но мне нравятся условия, в которых они произошли.

предвыборная социология мэтчится с экзит-поллами, экзит-поллы мэтчатся друг с другом, и скорее всего подсчеты дадут примерно такую же картинку. это отражает настроения в стране, с которыми надо считаться.

Ещё
64
3
2

 

Роман Сініцин
в воскресенье

Власне результат пороха і фактична поразка несмішному малоросу сьогодні - це не "люди погані", "суспільство недоросло" чи "запит на нові обличчя".

Це результат провальної політики в більшості ключових сфер.

Нагадаю, що в пороха в 2014 результат був 54% в першому турі.

Ещё

Andriy Yermolenko
в воскресенье

Зібрався з духом і хочу написати ось що, екзит-пол і взагалі ці вибори показують що старі політтехнології не працюють! По друге більшість України заєбали популісти , ну і регіонали! І що наші політики не вміють грати "в долгу"! Коли 3 роки тому , вийшов перший " Слуга народу" і я сказав , що це і є початок передвиборчої компанії Зе, мені крутили біля скроні дахуя розбирающихся: "Хто , Клоун?"! ))))))))))))) ДААААААА! Але тішить що країна змінюється , але не тішить що не понятно куди! Ну і Приват-банк не бутерброд!)))))))))) А серйозно - просто більшість людей хоче змін і при цьому ніхуяшечки не робити, а ще тотально зневірені в політиках! Ну і мій любимий МІНСТЕЦЬ!

 

 

Семен Есилевский
в воскресенье

Похоже, что система всеобщего избирательного права себя окончательно исчерпала. Доказано Трампом, брекзитом и теперь, вот, прости хоспади, Зеленским. Те страны, которые первыми придумают ей работающую альтернативу, зададут тренд развития цивилизации на следующие десятилетия. А то, что получается из "демократических голосований" сейчас - это уже даже не цирк, а натуральная порнография.

Yevheniy Kuzmenko
в воскресенье

Дебаты. Многочасовые. Непременно. Да, Зеленскому они не нужны, а для Порошенко — ключевой шанс. Но не в них дело. Этому народу надо учиться распоряжаться своей, добытой кровью свободой. И независимостью. Пока в основной своей массе мы слушать, анализировать и сравнивать не умеем. Более того — не хотим. Но когда-то же надо учиться?

Де-ба-ты. Нужны как никогда.

Сергей Сидоренко
в воскресенье

Чому не так активно як зазвичай голосувала Західна Україна?

Не через еміграцію, а через те, що вони не відчували що мають свого кандидата, за якого були б готові проголосувати. І Порошенко зробив чимало, щоби вони щиро вважали, що такого кандидата немає.

Чому активно голосував Центр та Схід? З аналогічної, тобто дзеркальної причини. 

Ещё

 

Семен Семенченко
в воскресенье

Порошенко заявив що для того щоб зміни в країні йшли швидше «треба об'єднатися». П'ять років тому за нього проголосувало 51%. Об'єдналися? Так! Я особисто з побратимами (багатьох з яких вже немає в живих), в складі партизанського загону «батальйон Донбас» охороняв виборчі дільниці в Донецькій області. Аби прийшов чесний і принциповий президент, який зміг би очолити Україну під час війни...

І що? У Порошенка було п'ять років і кредит довіри половини країни. Все прос#ав разом зі своїми свинарчуками і генералами котловодцамі.

Немає йому більше віри...

- На минулих виборах ти була друга, на цих - третя.
- До чого ти ведеш?
- На наступних точно переможеш...

Вахтанг Кипиани
в воскресенье

Переможцем першого туру є Коломойський, олігархічний телевізор і совок - електорат КПУ і ПР. Але. Якби нинішня влада працювала на національний інтерес не вряди годи, а систематично - підсумки були б іншими. Якби літак з Бойком і Медведчуком після зустрічі з Медвєдєвим не сів би без проблем у Києві - підсумки були б іншими. Якби десятки ментів і суддів, які причетні до злочинів проти Майдану були покарані - підсумки були б іншими. Якби СБУ ганялась би не за журналістами і активістами ГО, а за семочками - підсумки були б іншими. Якби главами ОДА були б не савченки, а нормальні менеджери - підсумки були б іншими. Якби Ахметов, м'яко кажучи, відчув би дискомфорт і не заробляв би на ротердамі та інших схемах - підсумки були б іншими. Таких "якби" є десятки.

 

Зураб Аласания
в воскресенье

...так, я знаю, що ще другий тур.

Але ви ж не будете здивовані, правда, що ще до його завершення, і аж бігом після нього, тисячі й тисячі гарячих прихильників чинного істеблішменту почнуть на ходу "перевзуватися".

І почнуть ревно і люто доводити, чому страшенно важливо тепер всіма силами й талантами підтримати не "тих зрадників-корупціонерів", а "молодого і поки недосвідченого політика". Просто життєво необхідно (ну, їм правда потрібно, як інакше дістанешся ресурсу). 

Ещё

 

Евгений Карась
в воскресенье

Почему люди так нервно обижаются и недоумевают выбором Зе?
Злитесь на политикум, который довел людей до такого юмора.
Я, кстати, за него не голосовал, если что.
Пока что... ;)

 

 

Юрий Касьянов
в воскресенье

Первое место Зеленского - это полная, триумфальная победа Порошенко. Это Пётр Алексеевич все пять лет своего президентства делал всё возможное и невозможное, делал на пределе, работал до отвращения, чтобы население проголосовало за кого угодно, но только не за политиков.

Это он уничтожил завоевания Майдана. Это он спустил в унитаз невиданный патриотический подъём первых месяцев войны. Это он построил невиданную доселе коррупционную систему, зарабатывающую на крови. Это он со

Ещё

Борислав Береза
в воскресенье

Поймите главное - президенты еще будут меняться, а Украина останется. И нам всем тут жить. В Украине! Оставайтесь людьми. Это главное. Потому что жить среди людей нам всем легче и приятней, чем среди человекоподобных злобных существ. Заканчивайте с оскорблениями. Учитесь спорить и аргументировать свою позицию. Орать могут все. Не орите. Даже в соцсетях. Быть добру.

 

Dmytro Yablonovskyy
в воскресенье

Весна - час саджати

Три тижні за гратами до другого туру для топ героїв сюжетів журналістів-розслідувачів - можлива ціна президентства. Бо гроші вже роздали - через надбавки до пенсій та монетизовані субсидії. І стрічки перерізали. І пообіцяли ЄС та НАТО. Для перемоги потрібно більше.

Так, можливо, апелювати до прив'язаності людей до status quo, одного з когнітивних спотворень, але схоже, що справедливості люди хочуть більше, ніж бояться втратити те, що мають. Та чи бояться

Ещё

Дмитро Ларін
в воскресенье

Ситуація трохи нагадує мені 2010 рік, коли Ющенко отримав малий відсоток і потім дуже дивувався як же так, що за народ такий невдячний йому попався. Невже Порошенко сподівався знов перемогти в першому турі, після всіх його "зрад і перемог"? Демократія у нас зі скрипом але працює і дає зрозуміти владі, що треба змінюватись. І з одного боку я задоволений істерикою упоротих порохохоботів (є серед них і більш-менш адекватні, їх трохи жалко), але також гріє сердце те, що Юля ско

Ещё

В чеському лексиконі нещодавно з’вилося слово lepšolidi. Українською – «кращолюди». Іронічне таке означення тих, хто вважає себе кращими, розумнішими за інших.

І це я зараз спостерігаю в себе в фб від прихильників Порошенка.

Перший тур – не стільки перемога Зеленського, скільки провал Пороха. Саме просте, це сказати, що електорат Зеленського тупий і недорозвинений. Але якщо президент маючи 5 років тому рейтинг 55% в тій самій країні сьогодні набирає 17% - можливо він щось та

Ещё

 

Источник: украинская правда


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
 • КП "Харьковводоканал" всячески пытается навязать свой проект договора на водоснабжение и водоотведение. (Часть 2)
 • КАК НЕ ПОТЕРЯТЬ СВОИ ДЕНЬГИ АРЕНДОДАТЕЛЯМ, В УСЛОВИЯХ КАРАНТИНА связанного с болезнью COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2 ? (Часть2)
 • В МОЗ утвердили рекомендации для парикмахерских, магазинов и т.д. на время карантина
 • Как доказать законность денег при пополнении карты более чем на 5000 грн
 • Звільнили під час карантину: як оскаржити
 • Названа дата окончания эпидемии COVID-19 в Украине: ждать уже недолго
 • СБУ подозревает «Альфа Банк» в финансировании террористов «ДНР» и «ЛНР»
 • Суд в Чехии признал незаконными меры правительства против коронавируса
 • В Lufthansa сообщили о 1,2 миллиарда евро убытков за первый квартал 2020
 • ООН ОЗВУЧИЛА СУММУ УБЫТКОВ, ПРИЧИНОЙ КОТОРЫХ СТАЛ КОРОНАВИРУС

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .