Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Щодо дотримання вимог містобудівного законодавства по вул. Плеханівській, 92-А у м. Харкові.
Категория: Строительство

 

Картинки по запросу "вул. Плеханівській, 92-А у м. Харкові."

Департаментом територіального контролю Харківської міської ради (далі - Департамент) розглянуто Ваше звернення від 05.09.2017 (вх. № К-3-1477/0/31-19 від 02.10.2019) щодо дотримання вимог містобудівного законодавства по вул. Плеханівській, 92-А у м. Харкові.

За результатами розгляду, в межах компетенції, повідомляємо наступне.

Відповідно до ст. З Закону України «Про звернення громадян» під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Заява (клопотання) - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання — письмове звернення з проханням про визнання за особою відповідного статусу, прав чи свобод тощо.

Скарга — звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями (бездіяльністю), рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, посадових осіб.

Вивчивши текст Вашої скарги, з урахуванням вимог вищенаведених норм Закону України «Про звернення громадян», вбачається, що подане звернення не являється скаргою, оскільки у ній Вами не зазначено в чому полягає порушення Ваших прав і законних інтересів та не ставиться вимоги про їх поновлення і захист, а є заявою, в якій міститься повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

Департамент є виконавчим органом Харківської міської ради та відповідно до Положення про Департамент, затвердженого рішенням Харківської міської ради від 20.11.2015 № 7/15, здійснює самоврядний контроль за використанням та охороною земель комунальної їлас*^ Додержанням юридичними та фізичними особами вимог земель*, законодавства України, забезпечує виконання повноважень з тпаиь державного архітектурно-будівельного контролю, здійснює контроль за дотриманням правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, розміщенням, функціонуванням та обладнанням майданчиків для паркування на території м. Харкова.

Департамент, згідно функцій та повноважень, розраховує розмір збитків, заподіяних територіальній громаді міста Харкова порушенням вимог земельного законодавства, у випадках, визначених Земельним кодексом України, розмір коштів, які підлягають відшкодуванню Харківській міській раді в результаті набуття, зберігання майна (земельних ділянок) територіальної громади м. Харкова без достатніх правових підстав (у розмірі орендної плати за землю), плату за землю як податок (у формі орендної плати або земельного податку), а також вживає заходів зі звільнення території м. Харкова від самовільно розміщених об'єктів.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 25.05.1994 № 265 ДКП-готелю «Металіст» надано у постійне користування земельну ділянку площею 1,2844 га (в результаті подальших змін розмір площі становить 1,2424 га) по вул. Плеханівській, 92-А у м. Харкові для експлуатації та обслуговування приміщень готелю.

На підставі вказаного рішення ДКП-готелю «Металіст» видано державний акт на право постійного користування землею, який зареєстровано в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею 18.11.1994 за № 10. Цільове призначення земельної ділянки: для експлуатації та обслуговування приміщень готелю.

Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно. Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна по вул. Плеханівській, 92-А зареєстровані:

<!--[if !supportLists]-->-    <!--[endif]-->право власності на приміщення в житлових будинках літ. «А-16», літ. «Б-16» та літ. «В-16» за ОК «ЖБК «Металіст-2016» на підставі цивільно- правових угод;

- право власності на окремі квартири у вказаних житлових будинках за іншими суб'єктами на підставі цивільно-правових угод

В єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів Державної архітектурно-будівельної інспекції України, розміщеному на офіційному сайті Держархбудінспекції України, наявна інформація по об'єктам:

-«Реконструкція нежитлової будівлі готельного комплексу літ. «А-16» під житловий будинок; Харківська обл., м. Харків, вул. Плеханівська, 92-А», сертифікат ХК 162180850214, березень 2018, замовник - Обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «МЕТАЛІС-2016».

- «Реконструкція нежитлової будівлі літ. «В-16» під житловий будинок; Харківська обл., м. Харків, вул. Плеханівська, 92-А» декларація про початок будівельних робіт ХК 083171301579 травень 2017, замовник — Обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «МЕТАЛІСТ-2016».

- «Реконструкція нежитлової будівлі літ. «Г-2» під торгово - офісну будівлю; Харківська обл., м. Харків, вул. Плеханівська, 92-А» декларація про початок будівельних робіт ХК 083171609277 червень 2017, замовник — Обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «МЕТАЛІСТ-2016».

- «Реконструкція нежитлової будівлі літ. «Б-16» під житловий будинок; Харківська обл., м. Харків, вул. Плеханівська, 92-А» декларація про початок будівельних робіт ХК 083171331607 травень 2017, замовник - Обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «МЕТАЛІСТ-2016».

Одночасно роз'яснюємо, що відповідно до ст. 16 Закону України «Про звернення громадян» скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об'єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подасться у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі, що не позбавляє громадянина права звернутися до суду відповідно до чинного законодавства, а в разі відсутності такого органу або незгоди громадянина з прийнятим за скаргою рішенням - безпосередньо до суду.

Про це листом №16890/0/226-19  від 01.11.2019, повідомив МГ Адвокат Консалтінг Заступник директора Департаменту - начальник відділу правового забезпечення Є.І.Швець

 

 

 

 

 

 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
 • КП "Харьковводоканал" всячески пытается навязать свой проект договора на водоснабжение и водоотведение. (Часть 2)
 • КАК НЕ ПОТЕРЯТЬ СВОИ ДЕНЬГИ АРЕНДОДАТЕЛЯМ, В УСЛОВИЯХ КАРАНТИНА связанного с болезнью COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2 ? (Часть2)
 • СБУ подозревает «Альфа Банк» в финансировании террористов «ДНР» и «ЛНР»
 • В МОЗ утвердили рекомендации для парикмахерских, магазинов и т.д. на время карантина
 • Как доказать законность денег при пополнении карты более чем на 5000 грн
 • Звільнили під час карантину: як оскаржити
 • У Харкові показали проекти нового міськового торгового ринку та нової дороги. Ексклюзив
 • Названа дата окончания эпидемии COVID-19 в Украине: ждать уже недолго
 • Суд в Чехии признал незаконными меры правительства против коронавируса
 • В Lufthansa сообщили о 1,2 миллиарда евро убытков за первый квартал 2020

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .