Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Чи маємо ми право оформити перехід права постійного користування земельною ділянкою до власника придбаної будівлі?
Категория: Горячая линия

altНаше приватне підприємства придбало нежитлову будівлю. Під час купівлі-продажу щодо земельної ділянки, що при будівлі, ніякого рішення не було. Але колишній власник будівлі має відповідний державний акт постійного користування на земельну ділянку. Чи маємо ми право оформити перехід права постійного користування земельною ділянкою до власника придбаної будівлі?


  Згідно зі ст. 116 Земельного кодексу України (далі — ЗК) надання в користування земельної ділянки, що перебуває у власності або користуванні, провадиться лише після її вилучення (викупу).

  Відповідно до положень ч. 2 ст. 149 ЗК вилучення земельних ділянок провадиться за згодою землекористувачів на підставі рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.

  Відчуження частини земельної ділянки з виділенням її в окрему земельну ділянку, як зазначено в ч. 7 ст. 126 ЗК, провадиться після отримання її власником державного акта, що посвідчує право власності на сформовану нову земельну ділянку.

  Якщо викуплена нежитлова будівля зареєстрована в Бюро технічної інвентаризації як окремий об'єкт нерухомого майна, земельну ділянку для обслуговування якого можна виділити в окремий об'єкт земельних відносин, надання земельної ділянки у власність або в оренду провадиться лише після вилучення її в попереднього користувача в порядку, визначеному статтями 149 і 151 ЗК.

  Порядок надання земельних ділянок державної або комунальної власності в користування визначено ст. 123 ЗК.

  У разі неможливості виділити частину земельної ділянки в окремий об'єкт земельних відносин на земельну ділянку, що перебуває в постійному користуванні, виготовляється один правовстановлюючий документ (державний акт на право спільної власності або договір на спільну оренду земельної ділянки).

  При цьому слід керуватися ст. 92 ЗК, якою визначено, що права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності набувають підприємства, установи та організації, що належать до державної та комунальної власності. Якщо учасники спільної власності на об'єкти нерухомого майна не належать до державного або комунального сектора економіки, земельна ділянка може бути викуплена ними у спільну власність. Якщо хоча б один із співвласників майна є суб'єктом господарювання державного або комунального сектора економіки, земельна ділянка надається у спільну оренду.




 


Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
 
 НАДЕЖДА, 6 мая 2011 10:06
Имею ли я право получить ответ на запрос о том, не отчуждалась ли вторая половина дома, и кому на данный момент она принадлежит/ для содержания и уходом за домом/,так как никто в этой половине не проживает более 12 лет.Куда подавать запрос?БТИ?
 
 
 ЛЮДМИЛА, 24 января 2016 16:29
будущий сосед купил магазин ,земля находится в аренде,земля городская.он хочет оформить ее как земельный участок и приватизировать.пришел к нам подписывать межи-мы ему не подписали так как он хочет снести старый магазин и построить двухэтахное здание для аптеки и жилья тем самым сделает тень на наш участок с двух сторон.смогут ли ему подписать документы без нашего согласия?
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Популярное
  • Колос, колос, колосок, он не низок, не высок, призывал он всех к ответу, назначал он всем приветы, и не где нибудь....
  • Щодо 3-х поверхового житлового будинку, що розташований рядом з пожежною частиною, за адресою: м. Харків, вул. Роганська, буд. № 123 літ. «А-3»
  • У каждого свой «велодень»
  • Суд разрешил ФЛП не платить ЕСВ за месяцы без дохода
  • НАТАЛЬЯ ОКУНСКАЯ О БЕГСТВЕ ИЗ СТРАНЫ И ЖИЗНИ В ПАРИЖЕ: «В УКРАИНЕ У ЖЕНЩИН НЕТ ПРАВ»
  • Щодо нежитлових приміщень, розташованих по вул. Каразіна, 5 в м. Харкові.
  • Фотофакт: В Харькове сгорел BMW
  • Щодо об’єктів будівництва, розташованих на території торговельного майданчику «Перехрестя» ТЦ «Барабашова» між вулицями Академіка Павлова та проси. Ювілейним, а також по вул. Автострадній - ріг вул. Академіка Павлова у м. Харкові.
  • У харьковского метрополитена - новый начальник полиции (ФОТО)
  • Навчання «Слуг народу» у трускавецькому готелі партнера Януковича коштує від 5 мільйонів

  • Наш опрос

    Погода в Харькове

    Погода в Харькове

    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)

    Курсы наличного обмена на сегодня











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .