Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Які права мають громадяни при зверненні за призначенням пенсії?
Категория: Горячая линия

alt  Кожний громадянин, який звертається до органів Пенсійного фонду України, має право:

  безперешкодно подавати заяви, які стосуються пенсійного забезпечення;

  звертатись на особистий прийом до керівних працівників і спеціалістів органів Пенсійного фонду України;

  оскаржувати рішення органів Пенсійного фонду України нижчого рівня до органів фонду вищого рівня або в судовому порядку;

  знайомитись у приміщеннях органів фонду з матеріалами своєї пенсійної справи, особового рахунку, з інформацією про себе, яка занесена до електронної бази даних органів фонду;

  вимагати надання завірених копій документів, що знаходяться у пенсійній справі;

  одержувати будь-яку іншу інформацію про своє пенсійне забезпечення, яка знаходиться у володінні органів фонду.


  При зверненні за призначенням пенсії громадяни мають право:

  подавати заяву про призначення пенсії з необхідними документами у будь-який час після виникнення права на пенсію або не раніше ніж за місяць до виникнення такого права;

  через представника підприємства, установи, організації особисто або поштовим відправленням;

  надавати документи, необхідні для призначення пенсії (які підтверджують стаж, заробіток, право на надбавки та підвищення) протягом 3 місяців з дня подання заяви;

  за бажанням одержувати розписку від органу фонду про перелік прийнятих документів;

  вимагати від органів фонду надання допомоги у витребуванні або перевірці підстав видачі необхідних для призначення пенсії документів;

  одержувати письмове повідомлення від органів фонду про призначення пенсії або про відмову у її призначенні із зазначенням причин відмови;

одержувати пенсійне посвідчення встановленого зразка;

  звертатись до органів фонду з пропозиціями, заявами та скаргами, одержувати вичерпні відповіді у строки, встановлені Законом України «Про звернення громадян»;

вимагати розгляду звернень у своїй присутності та за участю посадових осіб органу фонду, які приймають рішення за результатами розгляду звернення, /т

Який порядок призначення пенси науковцям?

  У 2009 році пенсії науковцям призначаються з урахуванням середньої зарплати за 2008 рік. Щоб одержати таку пенсію чоловікам потрібно мати не менше 20 років наукового стажу, а жінкам — не менше 15 років.

  Призначення наукових пенсій регулюється ст. 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

На наукову пенсію можуть розраховувати громадяни, що досягли пенсійного віку: чоловіки — 60 років, жінки — 55 років і мають науковий стаж.

  У чоловіків трудовий стаж повинен складати не менше 25 років. При цьому обов'язковою умовою є наявність 20-річного стажу наукової праці. У жінок трудовий стаж повинен бути не менше 20 років, стаж наукової праці ~ 15 років.

  До трудового стажу відносяться всі періоди роботи, за які сплачені страхові внески. До наукового — робота тільки на визначених посадах. Перелік посад, що дають право на наукову пенсію, зазначено у постанові Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 р.

  Науковий стаж обчислюється тільки за основним місцем роботи.

  Науковий стаж визначається тільки виходячи з періоду роботи особи на наукових посадах, і без захисту дисертації чи без ступеня звання.

  Основним документом, що підтверджує стаж, є трудова книжка. Наукова пенсія призначається тільки за умови, якщо особа, ідучи на пенсію, звільняється з наукової посади. Для отримання наукової пенсії особа повинна спочатку звільнитися з роботи.

  Наукова пенсія складає 80 % зарплати, яку отримувала особа. При цьому за кожний рік понад необхідний науковий стаж додається по 1 %, але не може перевищувати 90 % зарплати.

  При розрахунку наукової пенсії враховується зарплата, отримана під час роботи тільки на тих посадах, що входять до наукового стажу. Вона може складатися зі ставки (окладу), премій, доплат за вчені звання і ступені, надбавки за стаж наукової праці, а також інших надбавок, доплат, нагород саме за наукову діяльність.

  При цьому враховується заробіток за два періоди: за будь-які 60 календарних місяців підряд до 1 липня 2000 року і за весь період з 1 липня 2000 року.

  Заробіток пенсіонера за кожен місяць зіставляється із середніми зарплатами в країні за цей час і визначається його коефіцієнт.

  Подається інформація про зарплату тільки за основним місцем роботи.

  При призначенні-пенсії науковцю середній коефіцієнт збільшується на середню зарплату в країні за рік, що передував зверненню за пенсією. Таким чином, у 2009 році при розрахунку пенсії науковця береться до уваги середня зарплата за 2003 рік, що, за даними Державного комітету статистики, складала 1806 грн. 40 коп.

  Звертатися за призначенням наукової пенсії необхідно у районне управління Пенсійного фонду України за місцем роботи, а непрацюючим — за місцем проживання.


 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
 
 vienna, 15 марта 2011 13:59
Fashion <a href="http://www.lovesgo.com/clothing-shoes/bottoms/skirts">ski
rts</a> have been in style for hundreds of years, albeit the styles have changed a great deal. Even in the past few decades, popular and fashion skirts styles have varied from the denim miniskirt to the long, flowing skirt and everything in between.

Most tween and teen girls grow at a steady pace. That's why it is so important to size skirts accurately, especially when buying brand name girls clothing online. Use a tape measure to determine what waist size and length is needed.Keep in mind that fashion <a href="http://www.lovesgo.com/clothing-shoes/bottoms/skirts">min
i skirts</a> that comes just below the knee this year might be above the knee next year as your daughter grows taller! Her waist might have the same thickness, so the fashion skirt could still fit the following year, but be a little shorter.

Don't leave skirt style to chance. If your daughter is eight years or older, she probably already notices how outfits "look" on her in the mirror. Choose a style that will look great while giving her the comfort needed as an active child. Various styles include the <a href="http://www.lovesgo.com/clothing-shoes/bottoms/skirts">lon
g skirts</a> (long and slim with full bottom), the pencil skirt (tapered bottom), asymmetrical (uneven hemline), tube skirt (longer style similar to pencil skirt), peasant skirt (long, flowing with thin material and gathers), and denim skirts (thin or heavy denim any length or style).

For short legs and a thick waist, buy your daughter a longer skirt and avoid knee-length fashion skirts. For girls that are tall with skinny legs, shorter skirts look great. Heavy legs can be de-emphasized with a long A-line or long, flowing skirt. Also, consider how active your daughter will be in the fashion skirts. Will she wear it to school, family functions, an evening out, or to church functions? Some skirts are more kid-friendly than others, depending on the material and style.

Buy fashion skirts that will keep your daughter's legs warm in winter and cool in summer. Denim works well for either. Thin cotton material breathes to allow cool air through on a hot summer day. A skirts fashion made of a thicker cotton/polyester blend will do just fine for winter.Rayon and wool fashion skirts tend to be acceptable for winter wear as well.


 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Популярное
 • Справа № 520/8512/21
 • Где и как жил Гитлер после войны! Как глава Третьего рейха смог сбежать из осажденного Берлина
 • Виктор Янукович – Как Живет Экс-Президент Украины и Что с Ним Стало
 • Судью Харьковского окружного административного суда снова отстранили от должности
 • БИОТЕХНОЛОГИЧЕСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ: ДЕТАЛИ СОЗДАНИЯ
 • ЧЕЛОВЕЧЕСТВО ОЖИДАЕТ САМЫЙ ЖАРКИЙ ГОД ЗА ВСЮ ИСТОРИЮ – ПРОГНОЗ МЕТЕОРОЛОГОВ
 • ОАСК зніс торішнє рішення Київради про повернення статусу території зелених насаджень ділянкам у Протасовому Яру
 • Свидетели сообщают об угрозах и давлении со стороны Владимира Цымбалюка, подозреваемого в покушении на убийство
 • В Харькове ночью сгорел автомобиль, припаркованный возле дома (фото)
 • На Харьковщине СБУ блокировала незаконную добычу полезных ископаемых (фото)

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .