Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Виктор Ющенко: «Юра, мне очень плохо!»
Категория: Актуально

alt

Зимой 2007 года Служба безопасности Украины провела в г.Днепропетровске блестящую спецоперацию по задержанию…

…очередного «отравителя» Виктора Ющенко. Сенсационная новость не сходила с первых полос информагентств. Как позже выяснилось, гр. Десятский ни от кого не скрывался, и вся его вина заключалась в том, что 4 сентября 2004 года он делал массаж будущему Президенту Украины. В результате допроса свидетеля Десятского Генеральная прокуратура Украины получила сенсационные показания – Виктор Ющенко тяжело заболел задолго до «тайной вечери» 5 сентября 2004 года! Свидетель подробно описал симптомы заболевания, на которые потом жаловался украинским и австрийским врачам В.Ющенко.

 ПРОТОКОЛ

допиту свідка

м. Дніпропетровськ 6 лютого 2007 року

Слідчий СОГ Генеральної прокуратури України юрист 1 класу, з дотриманням вимог ст.ст. 68, 85, 167, 170 КПК України, в приміщенні Управління СБ України в Дніпропетровській області допитав як свідка по кримінальній справі № 49-1361,-

Десятський Юрій Валентинович

Допит почато: в «10» годин «40» хвилин.

Я фактично проживаю за вказаною адресою у м. Києві, однак документи на право власності на вказану квартиру не оформлені тому, що будинок нещодавно здали і документи не встигли оформити. На даний момент я тимчасово проживаю в м. Дніпропетровську, оскільки провожу курси масажу пацієнтам, а саме: Кесова Агрофіна Романівна, Кесов Сократ Семенович. В м. Дніпропетровськ я приїхав тому, що в м. Києві я провів курс масажу Кесову Геннадію Сократовичу і йому сподобались результати мого лікування. Кесов Г.С. запропонував мені лікувати його батьків (вказаних вище). Мені сподобались умови, на яких я повинен був працювати і тому я погодився, крім того я вже майже півроку підтримую з Кесовим Г.С. дружні стосунки. Кесов Г.С. зняв мені в м. Дніпропетровськ квартиру, де я фактично проживаю. Кожного дня за мною приїжджає племінник Кесова Г.С. – Кесов Спартак Анатолійович і везе мене до своїх дідуся та бабусі Кесової А.Р. та Кесова С.С., яким я роблю масаж. Після закінчення курсу лікування сімї Кесових я планую їхати до себе додому у м. Київ, у квартиру, вказану вище.

Приблизно в кінці 80-х років, я, за допомогою свого дядька Судакова Юрія Миколайовича, який являється лікарем невропатологом (на даний момент він пенсіонер), почав займатись вивченням фізіології людини за допомогою літератури. Мій дядько під час навчання консультував мене з деяких питань, які стосуються фізіології та анатомії людини. Разом з тим я записався та відвідував курси масажу, які діяли при Інституті опкологічних захворювань, але точної назви інституту згадати не можу. На курсах я навчався протягом 1991-92 років. На курсах мене навчали елементам мануальної терапії та теорії оздоровчого масажу. Після закінчення курсів я отримав свідоцтво про закінчення курсів, але де воно знаходиться на даний момент, я не пам’ятаю. Після закінчення курсів я почав робити масаж, але масаж був моїм хоббі, а не засобом для заробітку коштів.

На той момент я проживав у м. Львові, але значну частину свого часу я проживав в м. Києві у свого дядька Судакова Ю.М. У м. Львові я народився і проживав до 1995 року, до моменту смерті моєї бабусі. У 1996 році я поїхав у Грецію разом з своєю на той момент дружиною Оінчук Галиною Ярославівною, 1973 р.н., оскільки фінансове становище нашої сім’ї було поганим. В Греції я працював в Центрі здоровя та екології, який знаходився у м. Афіни. Там я працював масажистом. Здоров’я моєї матері почало значно погіршуватись, і тому я в кінці 1997 року змушений був повернутися в Україну. Моя дружина залишилась у Греції, вона доглядала хвору жінку. У мене з дружиною не складались відносини, крім того відносини між моєю матір’ю та дружиною були також вкрай поганими. В квітні 1999 року я розлучився з Галиною. В моєї дружини були проблеми, на мою думку, з нирками, хоча вона від мене постійно приховувала свою хворобу. В неї бували випадки задухи, кровотечі, крім того у неї були проблеми з горлом. Після розлучення, через значний проміжок часу, я дізнався, що Галина померла, але і на даний момент я не знаю, коли саме і від чого вона померла.

Починаючи з 1999 року я почав постійно проживати в м. Києві, а моя мати продала квартиру у м. Львові і купила квартиру у м. Бердянську, де фактично і проживала. Через деякий час мати переїхала до мене в м. Київ. Квартира в м. Бердянську залишилась і моя матір жила то в м. Бердянську то в м. Києві.

В Києві я робив масажі пацієнтам в квартирі, яку знімав. Квартира знаходилась на Дніпровській набережній, 11а, кв.157. В 1999 році до мене, як пацієнт прийшла Назаренко Людмила Михайлівна. Я провів їй курс масажу, їй стало значно краще. У нас завязались дружні відносини, а в подальшому ми почали сумісно проживати. В Людмили був широкий круг знайомих. Одним із її знайомих був Козюк Олександр Олександрович, який являвся на той момент директором одного з підрозділів торгового дому «Ітерпортковель». Генеральним директором вказаного підприємства був Мартиненко Микола Володимирович.

До Людмили, яка працювала страховим агентом у страховій компанії «Аско Київ Центральна», звернувся Козюк О.О. з проханням оформити йому медичну страховку для поїздки на операцію за кордон. Вона не могла його застрахувати, оскільки розуміла, що вказана угода не могла бути оформлена, так як була збитковою для страхової компанії із-за серйозності та складності діагнозу. Людмила запропонувала звернутися до мене за консультацією, що він і зробив. Я почав займатись лікуванням Козюка О.О. Лікування тривало близько 4 років. Масажі я робив і в себе в квартирі, і у нього у офісі. Під час лікування Козюка О.О. я познайомився з його сім’єю, із співробітниками та колегами Козюка О.О. Крім Козюка О.О, я робив масажі членам його сімї, його співробітникам.

Приблизно в 2002-2003 році, на даний момент пригадати точніше не можу, Козюк О.О. попросив мене оглянути Ющенка В.А., якого я на той момент не знав, точніше не знав ким і де він працював. Козюк О.О. ввечері приїхав до мене додому, забрав мене і повіз в сауну, яка знаходиться на Троєщині, здається по вул. О.Бальзака. Я, під наглядом охорони Ющенка В.А. оглянув його спину і сказав йому, що ніяких питань до стану хребта Ющенка В.А. у мене не виникає. Масажу та будь-яких інших дій відносно Ющенка В.А. того дня я не робив. Після огляду Ющенка В.А. я вийшов з сауни і Козюк О.О. відвіз мене додому.

Приблизно через 1-2 роки після огляду Ющенка В.А., Козюк О.О. попросив мене оглянути свого «шефа» Жванію Давида Важаєвича і я погодився. Козюк О.О. дав мені номер телефону помічника Жванії Д.В. Потім зі мною звязався по телефону помічник Жванії Д.В. на ім’я Віктор і домовився про зустріч. Я на таксі приїхав додому до Жванії Д.В., який проживає по вул. Б. Хмельницького м. Київ, номеру будинку не памятаю. Я оглянув Жванію Д.В. і домовився з ним про курс лікування (масажу). Я працював з Жванією Д.В. кілька періодів. Перший курс тривав приблизно 10 днів, а в подальшому Жванія Д.В. викликав мене по мірі необхідності та стану свого самопочуття.

Приблизно в 2003 році влітку, але я точно не памятаю, Жванія Д.В. попросив мене оглянути Безсмертного Романа Петровича, на той момент я не знав хто це такий. Домовившись про зустріч, я приїхав на вул. Ковпака, м. Київ, по місцю проживання Безсмертного Р.П. Я його оглянув і одразу приступив до лікування (масажу). З Безсмертним я провів 3-4 курси масажу.

Запитання: Яким чином Ви робите масаж, які допоміжні засоби використовуєте (олія, рушники, простирадла)?

Відповідь: Масаж я починаю робити з ніг і поступово підіймаюсь до шиї. Під час масажу я розтираю тіло пацієнта, масуючи його мязи, з метою відновлення циркуляції крові. Будь-які допоміжні засоби, в тому числі олію, я не використовую і категорично проти їх використання. Під час того, як я домовляюсь з клієнтом про курс масажу, я прошу клієнта приносити з собою своє простирадло. Під час масажу простирадло підстилається на масажний стіл. Я не обгортаю пацієнта простирадлом, не обв’язую його та не роблю будь-яких аплікацій (грязями чи будь-якими іншими речовинами). Перед початком масажу я обов’язково мию руки з милом, витираю рушником руки, а якщо в пацієнта є сушилка, сушу руки за допомогою неї.

12 серпня 2004 року у мене в м. Бердянськ померла матір. Після похорону я повернувся в м. Київ з метою закінчити лікування Безсмертного Р.П. Після похорону матері я погано себе почував, тому я планував відпочинок у м. Бердянську. Відпочивати я планував з своєю дружиною Людмилою та з нашим товаришем Пушкіним Іваном Олексійовичем, який проживає м. Київ, вул. Тургєнєвська, 78, на п’ятому поверсі, номера квартири не памятаю.

4 вересня 2004 року я разом з своєю дружиною Людмилою купував квитки на залізничному вокзалі з м. Київ до м. Мелітопіль, на потяг, здається Київ-Сімферополь. Ми планували їхати в м. Бердянськ. З м. Мелітополя краще на автомобілі добиратися до м. Бердянськ, оскільки потяг до м. Бердянська з м. Київ йде приблизно 16-18 год, що дуже не зручно. Крім того, до нас в м. Дніпропетровську в потяг повинен був підсісти Пушкін І.О., що в подальшому він і зробив.

Запитання: Чи купили Ви квитки на потяг, якщо так, то на який саме, чи поїхали Ви на ньому?

Відповідь: Так, я купив квитки на потяг, здається Київ-Сімферополь. Потяг виходив приблизно в 14-16 годині 5 вересня 2004 року. Квитки були куплені таким чином, що нам випадало в одному купе одно верхнє і одно нижнє місце. Оскільки я був після травми (аварії) і мені бажано було їхати на місці, яке знаходиться внизу, а всі місця в потязі були зайняті, я та моя дружина звернулась через провідників (чоловіка та його дружини похилого віку) до начальника потягу з проханням надати нам в одному купе два нижніх місця. Ми віддали свої квитки провідникам, а вони завели нас в купе в вагоні, в якому їхав начальник потягу, який саме то був вагон я не памятаю. Крім нас до м. Дніпропетровськ в купе нікого не було. Прибуши в м. Дніпропетровськ о 01 год 6 вересня 2004 року, моя дружина вийшла з потягу і привела до нас в купе Пушкіна І.О., який розташувався на верхній полиці.

Запитання: Чи заходили Ви в купе, в якому були Ваші квитки?

Відповідь: Ні, ми не заходили в купе, в якому були наші місця і хто в ньому їхав я не знаю.

Запитання: Коли потяг прибув до м. Мелітополя і на чому Ви добирались до м. Бердянськ?

Відповідь: Потяг прибув до м. Бердянськ приблизно о 5 год 6 вересня 2004 року. Вийшовши з потягу ми сіли в таксі, здається то був автомобль марки «Жигулі», але пригадати, який саме пригадати я не можу. Водій таксі був похилого віку, але описати його я не можу. В м. Бердянськ ми приїхали спочатку не додому, а на квартиру, в якій зупинився Пушкін І.О.

Запитання: Яким чином, коли саме і з якою метою Ви потрапили до Ющенка В.А. у вересні 2004 року?

Відповідь: 4 вересня 2004 року я перебував на залізничному вокзалі у м. Києві. Приблизно після обіду до мене на мобільний телефон (80677800039), зателефонував Жванія Давид Важаєвич. Він запитав мене, де я і чим займаюсь, я відповів, що я на вокзалі, вже купив білети, оскільки 5.09.04 їду в м. Бердянськ на відпочинок. Жванія Д.В. сказав, що необхідно, щоб я оглянув його «шефа». Я не пам’ятаю, звідки я дізнався, що «шеф» це був саме Ющенко В.А. і я повинен його оглядати. Жванія Д.В. дав трубку своєму помічникові Віктору, прізвища якого я не памятаю. Віктор запропонував мені автомобіль, однак я відмовився. Віктор сказав мені по телефону адресу, куди мені необхідно було під’їхати. Я взяв таксі і поїхав за вказаною помічником Жванії Д.В. адресою, тобто до памятника Б. Хмельницького, що неподалік Апеляційного суду м. Києва. Біля памятника мене зустрів помічник Жванії Д.В., якого я візуально впізнав, але як його звати, я не знаю. Я пересів у автомобіль мерседес «кубік» і поїхав додому до Ющенка В.А. по вул. Мала Житомирська. Коли мене провели в квартиру, Ющенко В.А. сказав мені російською мовою «Юра, мне очень плохо». Він сказав, що його дуже сильно болить спина, поперек та м’язи і попросив мене, щоб я що-небудь зробив, оскільки йому потрібно працювати. Ющенко В.А. ліг на розкладний масажний стіл, який знаходився у нього в квартирі і я почав йому робити масаж. Перед масажем я помив руки, однак на даний момент я не пам’ятаю, де я їх мив, тобто не можу пригадати, де знаходиться ванна кімната у Ющенка В.А. в квартирі. В ході масажу Ющенко В.А. вказував на місця, в яких необхідно масувати, тобто місця, де його найбільше боліло. Масаж я робив класичний-оздоровчий, тобто починав з ніг і доходив до шиї. Я не знаю точно, скільки по часу тривав масаж, але думаю, що 1,5 години. Тривалість масажу залежить від стану та від реакції тіла пацієнта на масаж. У кожної людини це по-різному (індивідуально). Тривалість масажу я визначаю на свій розсуд.

Після масажу я попрощався і пішов додому, попередньо домовившись з Ющенком В.А. про сеанс масажу на наступний день.

Запитання: Яким чином Ви домовились з Ющенком В.А. про сеанс масажу на наступний день, тобто на 5 вересня 2004 року?

Відповідь: Після закінчення масажу Ющенко В.А. попросив мене щоб я наступного дня поїхав з ним в м. Чернігів, однак я відмовився і розповів йому, що в мене померла матір, я себе погано почуваю і завтра їду в м. Бердянськ. Ми домовились з Ющенком В.А., що наступного дня вранці, тобто 5 вересня 2004 року, я прийду до нього і зроблю ще один сеанс масажу.

Наступного дня приблизно о 8 години я приїхав на таксі до Ющенка В.А. Він зустрів мене словами російською мовою «Юра, мне уже на 80% легче». Ющенко В.А. ліг на масажний стіл, я помив руки і почав робити масаж. Масаж робив точно такий самий, як і ввечері, тобто починав з ніг і доходив до шиї. Після закінчення масажу Ющенко В.А. подякував мені і знову запропонував мені їхати з ним в м. Чернігів, щоб підтримати його під час поїздки. Я відмовився і знову сказав йому, що мушу їхати відпочити, оскільки погано себе почуваю в зв’язку із смертю матері.

Запитання: Чи використовували Ви які-небудь допоміжні засоби під час, до початку чи після масажу Ющенка В.А.?

Відповідь: Ні, жодних засобів до, під час і після масажу я не використовував. Простирадло, на яке лягав Ющенко В.А. було його, з собою я нічого не приносив.

Запитання: Чи пропонували Ви якусь їжу, напої Ющенку В.А.?

Відповідь: Ні, жодної їжі чи напоїв Ющенку В.А. я не пропонував. Я запропонував Ющенку В.А. відмовитись від спиртного, від кислотної їжі, тобто риби, яєць, мяса, кави на кілька днів. Це повязано з тим, що продукти з великим вмістом кислотності отоксичують організм сечовою кислотою, що являється завжди наслідком ослаблення мязової системи та хребта.

Запитання: Чи могло призвезти порушення Ющенком В.А. рекомендованої дієти до погіршення стану його здоров’я?

Відповідь: Так, порушення рекомендованої дієти могло негативно вплинути на стан здоров’я Ющенка В.А., оскільки за допомогою рекомендованої дієти організм очищується.

Запитання: Чи помітили Ви інші зміни в стані здоров’я Ющенка В.А., крім хребта та м’язів?

Відповідь: Ні, будь-яких інших змін в стані здоров’я Ющенка В.А. я не помітив.

Допит закінчено о 16 год. 24 хв.

Допит провів

Слідчий СОГ

Генеральної прокуратури України

юрист 1 класу О.В. Трачук


За матеріалом "Україна кримінальна"


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
 
 low price airline ticket, 26 марта 2011 14:27
Я так рада, что нашла Вас! Спасибо Вам, за Ваш сайт.
 
 
 generic cialis, 22 февраля 2013 11:20
<a href=http://genericcialisonline20mg.net/>generic cialis online</a> cilias generic <a href=http://achetercialis40mg.net/>acheter cialis</a> cialis 20mg <a href=http://prezzocialisgenerico10mg.net/>acquistare cialis</a> cialis acquisto <a href=http://comprarcialisgenericosinreceta.net/>cialis generico</a> comprar cialis farmacia
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Популярное
 • Справа № 922/3242/20
 • "Судьи говорят про справки СБУ - там же ничего нет". Как власть саботирует суды по санкциям СНБО
 • Осторожно, дети! Как завершились самые громкие "мажорные" аварии и что с ними делать
 • Рахунковий лист за січень 2021
 • Повестка в военкомат: виды повесток, правила и порядок вручения и ответственность за неявку
 • Сын убитого лидера джамахирии Муамара Каддафи решил баллотироваться в президенты в Ливии
 • ПОЛИЦИЯ ЗАДЕРЖАЛА ПОДОЗРЕВАЕМОГО В УБИЙСТВЕ ЖЕНЩИНЫ НА МОСКОВСКОМ ПРОСПЕКТЕ
 • Справа № 752/17832/14-ц
 • Силовики разоблачили схему вывоза из Украины сотни тонн драгоценных металлов
 • Колонизация мира за 16-19 век , что это было на самом деле ?

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .