Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Договір міни квартир (без доплати)
Категория: Образцы исков и заявлений

ДОГОВІР МІНИ

  Місто Одеса, дев'ятого лютого дві тисячі дев'ятого року.


  Ми, Бурлаченко Євгенія Іванівна (ідентифікаційний номер 1111111111), яка проживає в м. Одесі по пр-ту Шевченка, буд. 121, корп. Д, кв. 12, Бурлаченко Олена Сергіївна (ідентифікаційний номер 3333333333), яка діє від імені Бурлаченка Сергія Григоровича (ідентифікаційний номер 2222222222) на підставі довіреності, посвідченої приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу Тимощук А. 0.04.04.200 7 року за реєстровим № 409, яка проживає: м. Одеса, пр-т Шевченка, буд. 121, корп. Д, кв. 12, з однієї сторони, та Бурлаченко (до шлюбу — Шпак) Юлія Валеріївна (ідентифікаційний номер 2882882882), Шпак Валерій Ростиславович (ідентифікаційний номер 1212121212), які проживаємо в м. Одесі по вул. Тінистій, буд. 13, кв. 16, з другої сторони, уклали цей договір про таке.

1. Ми, Бурлаченко Євгенія Іванівна, Бурлаченко Сергій Григорович, передали Бурлаченко Юлії Валеріївні, Шпаку Валерію Ростиславовичу у власність квартиру за № 12 в будинку за № 121 корпус «Д» по проспекту Шевченка в місті Одесі, що складається з двох кімнат, загальною площею 60,5 кв.м, у тому числі житловою — 29,7 кв.м, в обмін на належну їм квартиру за № 16 в будинку за № 13 по вулиці Тінистій в місті Одесі,

  а ми, Бурлаченко Юлія Валеріївна, Шпак Валерій Ростиславович, передали Бурлаченко Євгенії Іванівні, Бурлаченку Сергію Григоровичу у власність квартиру за № 16 в будинку за № 13 по вулиці Тінистій в місті Одесі, що складається з однієї кімнати, загальною площею 30,7 кв.м, у тому числі житловою — 17,1 кв.м, в обмін на належну їм квартиру за № 12 в будинку за № 121 корпус «Д» на проспекті Шевченка в місті Одесі.

  Квартири, що є предметом цього договору, належать:

  — нам, Бурлаченко Є.І., Бурлаченку С.Г. на підставі Свідоцтва № 2451 про право власності на житло, виданого Державною судоплавною компанією «Чорноморське морське пароплавство» 02.12.1996 року, зареєстрованого в Реєстрі прав власності на нерухоме майно за№ 11111111 та в комунальному підприємстві «Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об'єктів нерухомості» в книзі 200 пр. на сторінці 100 за № 705;

  — нам, Бурлаченко Ю.В., Шпаку В.Р. на підставі Свідоцтва про право власності на житло, виданого Органом приватизації державного житлового фонду Приморського району м. Одеси, зареєстрованого в Реєстрі прав власності на нерухоме майно за № 77777777 та в комунальному підприємстві «Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об'єктів нерухомості» в книзі 480 пр. на сторінці 182 заМ 382.

  2. Квартира за № 16 (шістнадцятим) в будинку за № 13(тринадцятим) по вулиці Тінистій в місті Одесі переходить у власність Бурлаченко Євгенії Іванівні, Бурлаченка Сергія Григоровича в рівних частках кожному.

  Квартира за № 12 (дванадцятим) в будинку за № 121 (сто двадцять першим) корпус «Д» по проспекту Шевченка в місті Одесі переходить у власність Бурлаченко Юлії Валеріївні, Шпака Валерія Ростиславовича в рівних частках кожному.

  3. Загальна вартість квартири за № 12 в будинку за № 121 корпус «Д» по проспекту Шевченка в місті Одесі — 5060(п'ять тисяч шістдесят) гривень, а квартири за № 16 в будинку під № 13 по вулиці Тінистій в місті Одесі — 6251 (шість тисяч двісті п'ятдесят одна) гривня.

  4. Обмін квартирами сторони здійснюють без доплати.

  5. Сторони свідчать, що належні їм квартири, зазначені в цьому договорі, на момент його укладення нікому іншому не продані, не подаровані, як внесок до статутного фонду не передані, не відчужені іншим способом, не заставлені, під податковою заставою, в спорі і під забороною (арештом) не перебувають; прав щодо них у третіх осіб (в тому числі за договором найму чи шлюбним договором) як в межах, так і за межами України немає; прихованих недоліків або особливих властивостей, які можуть бути небезпечними для життя, здоров'я, майна сторін або інших осіб немає, а також, що цей договір не суперечить правам та інтересам малолітніх, неповнолітніх чи непрацездатних дітей.

  6. Всі витрати за посвідчення цього договору сторони сплачують в рівних частках.

  7. Зміст частин 1, 2 статті 216, статей 334, 640, 715, 716 Цивільного кодексу України, статті 11 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 22.05.2003 року № 889, пункту 7 Правил користування приміщеннями житлових будинків та прибудинковими територіями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992 року № 572, статті 13 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 року № 2866-ІН сторонам роз'яснено.

  8. Цей договір складено в трьох примірниках, із яких один залишається в справах приватного нотаріуса, а решта видається сторонам: на нотаріальному бланку BEI № 938235 БурлаченкоЄ.І., БурлаченкуС.Г, на нотаріальному бланку BEI № 938236 Бурлаченко Ю.В., Шпаку В.Р.

  У зв'язку з тим, що я, Бурлаченко Євгенія Іванівна, не володію українською мовою, текст договору на моє прохання перекладено мені усно з української мови на російську мову приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу

  __________________ПІБ_________________________

Підпис____________________________________________________________________________________________

  Підпис  ____________________________________________________________________________________________

  Підпис____________________________________________________________________________________________

  Підпис____________________________________________________________________________________________

  05 лютого 2009 року цей договір посвідчено мною,

 ___________________________ ПІБ________________ , приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу.

  Договір підписано у моїй присутності.

  Особу громадян, які підписали договір, встановлено, їх дієздатність, повноваження представника, а також належність Бурлаченко Євгенії Іванівні, Бурлаченку Сергію Григоровичу, Бурлаченко Юлії Валеріївні, Шпаку Валерію Ростиславовичу квартир, що відчужуються, перевірено.

  У відповідності до статті 182 Цивільного кодексу України цей договір підлягає державній реєстрації.

  Договір посвідчено мною удома за адресою: місто Одеса, вулиця Тіниста, будинок 13, квартира 16, куди я була запрошена у зв'язку з хворобою Бурлаченко Євгенії Іванівни.

  Усний переклад з української мови на російську мову зроблено мною, нотаріусом.

  Зареєстровано в реєстрі за № ______________________________.

  Стягнуто плати згідно зі ст. 31 Закону України «Про нотаріат».

   

  Приватний нотаріус _____________________ПІБ_________________________________________
 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
 
 russian women personals, 8 апреля 2011 09:47
всем привет!!! вот набрела на этот сайт и только положительные имоции!!!! одним словом молодцы!!!
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
 • Цены на нефть продолжают расти на фоне новостей об убийстве иранского генерала
 • Новорічна «тендерна» ялинка у Красноярську обігнала ялинку Кернеса, а діамантова ялинка у Марбельї стала найдорожчою в світі
 • Пожары в Австралии уничтожают целые города, под угрозой сотни миллионов животных: жуткие фото
 • Китай запретил онлайн-игры детям для защиты их психического и физического здоровья
 • Сухумский переворот. Как в Абхазии ветераны "ДНР" Майдан устроили
 • СБУ ЗАДЕРЖАЛА ХАРЬКОВЧАНИНА-БОЕВИКА «ЛНР»
 • Прокуратура відсудила у родини Хорошковського 60 гектарів лісу на березі Дніпра
 • БЫЛ ПЬЯН, ДЕБОШИРИЛ И СОПРОТИВЛЯЛСЯ ПАТРУЛЬНЫМ: НАЧАЛЬНИКА ОТДЕЛА ПОЛИЦИИ В ХАРЬКОВЕ ОТСТРАНИЛИ ОТ ДОЛЖНОСТИ
 • Щодо реконструкції нежитлової будівлі по в’їзду Достоєвського, 32 у м. Харкові.
 • Стали известны кандидаты в главы райгосадминистрации на Харьковщине

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .